NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PowerShot A530

Uue ISO800 kiiruse võimalusega PowerShot A530 võimaldab välku kasutamata teha pilte ka siseruumides ja hämaras. 5,0 Megapikslise lahutusvõime ja 4x optilise zoomiga kompaktne A530 on igat senti oma taskukohasest hinnast väärt. PowerShot A530 - võimas kaamera, mida sa jõuad endale lubada!

• 4x optiline zoom
• 5,0 Megapikslise lahutusvõimega CCD sensor
• DIGIC II, iSAPS ja 9-punkti AiAF autofookus
• ISO 800
• Laiekraan salvestamine
• VGA lahutusega video koos heliga
• 1,8" vedelkristallekraan
• PictBridge ühilduvus ja Prindi/Jaga klahv
• Kaasas tarkvara

5,0 Megapikslit
5,0 Megapikslise lahutusvõimega CCD sensor kindlustab selle, et ka piltidest lõiked printides oleksid nad kristallselged ja teravad.

4x optiline zoom
PowerShot A530 4x optiline zoom annab sulle võimaluse pildistada kaugel asuvaid objekte suuremalt ilma, et peaksid seda kompenseerima pildikvaliteedi arvelt. Kombineerituna digitaalse zoomina on võimalik saavutada kuni 16x zoom.

Tehnoloogia viimane sõna
DIGIC II protsessor töötleb värve ülima täpsusega, ning tagab selle, et sa ei peaks kaamera järel ootama. iSAPS tehnoloogia abil analüüsitakse hoolikalt igat stseeni ja optimiseeritakse enne võtet kaamera seaded, et kindlustada selle, et fotod tuleksid välja alati suurepärased. FlexiZone AF/AE võimaldab sul seada kaadris fookuspunkti ükskõik kuhu. 9-punkti AiAF autofookussüsteem aitab sind siis, kui sul pole aega või tahtmist fookuspunkti ise seada - võid muretult teha fotosid ka täisautomaatrežiimil.

Võtterežiimid ja "Minu värvid"
Valik 17 võtterežiimi hulgast kindlustab, et sa ei jää fotode tegemisel hätta ka kõige ebameeldivamates tingimustes. Spetsiaalseid võtterežiime tihemini juhtuvateks valgustingimusteks on 9. Spetsiaalsed režiimid nagu näiteks "Rannas" ja "Vee all" aitavad kõvasti keerukates valgustingimustes. Minu värvide" (My Colours) abil saad piltidele lisada huvitavaid efekte nii enne kui ka pärast pildistamist.

ISO 800
ISO800 kiirus võimaldab sul ka siseruumides ja halva valguse korral pildistada ilma välku kasutamata. ISO800 kiirus võimaldab pildistada kiirema säriajaga, mis vähendab võimalusi, et pildid tulevad udused.

Silmapaistvad panoraamfotod
Pildista fotosid 16:9 formaadis, et vaadata neid laiekraan-televiisoris või printida neid laiformaat paberile kasutades Selhpy CP fotoprinterit - ideaalne panoraamfotode tegemiseks.

Videoklipid koos heliga
Filmi eriti pikki videoklippe ning vaata neid seejärel televiisoriekraanil koos pere ja sõpradega.

1,8" LCD
1,8" vedelkristallekraanil on lai vaatenurk, et pilte saaks vaadata ka koos sõpradega. "Night-display" režiim kergendab aga tunduvalt pimeduses pildistamist. Kompositsiooniga aitab ruudujoonega eelvaaterežiim.

Lihtne otseprintimine
Ühenda kaamera Pictbridge otseprintimist toetava printeriga ja sul ei lähe fotolaborist parema kvaliteediga piltide printimiseks enam arvutit vaja - lihtsalt vajuta Prindi/Jaga klahvi kaameral.

Kiire ühenduvus
Kaamera ühendub arvutiga kasutades USB2.0 ühenduvust, mis võimaldab pildid laadida arvutisse ülikiiresti.

Lai tarkvaravalik
Kaamerakomplekti kuuluv tarkvarapakett sisaldab muuhulgas ka sirvimis- ja printimisprogramme ZoomBrowser EX (Windows) ning ImageBrowser (Mac). Kaamerate ostjail on õigus saada CANON iMAGE GATEWAY liikmeks, millega neile võimaldatakse 100MB kettaruumi piltide üleslaadimiseks ja jagamiseks ning toetatakse minu-kaamera (My Camera) funktsiooni, mis võimaldab kasutajatel oma kaamerasätteid veelgi enam individualiseerida.