NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PowerShot G1X Mark II

PowerShot G1 X Mark II on suure sensoriga ja valgusjõulise f/2-3.9 kiire suumobjektiiviga kompaktse korpusega kaamera, millel on digipeegelkaamerale sarnane mitmekülgsus ning tulemused.

• Suur 1,5-tüüpi 18,7 x 14,0 mm Canoni CMOS-sensor koos mitme kuvasuhtega pildistamisega
• Digipeegelkaameratega sarnase kvaliteediga 12,8-megapiksliseid pildid (3 : 2) ja täis-HD-videod
• Kiire f/2-3.9 avaga ja 5-kordse suumiga 24 mm objektiiv
• Kiire pilditöötlus ja tundlik kasutamine DIGIC 6 protsessoriga
• HS-süsteem ja maksimaalne ISO-valgustundlikkus 12 800
• Nutikas pildistabilisaator kaitseb kaamera värisemise eest
• Täpne 31-punktiline AiAF Täpne manuaalne teravustamine manuaalse teravustamise abi kasutades
• Kaks kohandatavat juhtrõngast ja intuitiivne puuteekraan
• WiFi ja piltide sünkroonimine piltide jagamiseks ja varundamiseks
• Kaugjuhtimisega pildistamine kasutades nutitelefoni või tahvelarvutit
• Valikuline elektrooniline pildiotsija
• 14-bitine RAW ja DPP-tarkvara ühenduvad igasse töövoogu
• HDR-režiimis jäädvustamine ilma statiivi kasutamata
• ND-filter

Digipeegelkaamera tasemel kvaliteet kompaktkaameraga
Kaameral PowerShot G1 X Mark II on suur 18,7 x 14,0 mm 1,5-tüüpi sensor, mille pind on sarnane APS-C-formaadis sensoriga. See kasutab 12,8-megapikslist eraldusvõimet (3 : 2) ja Canoni CMOS-tehnoloogiat, et saavutada digipeegelkaameratega sarnane pildikvaliteet. Kasutage mitme kuvasuhtega sensorit, et jäädvustada kas 12,8 MP pilte kuvasuhtega 3 : 2 või 13,1 MP pilte kuvasuhtega 4 : 3 sama tõhusa fookuskaugusega.


Suurepärane jõudlus nõrgas valguses
Kaamera PowerShot G1 X Mark II 1,5-tüüpi sensor ja DIGIC 6 protsessor tagavad suure jõudluse ISO-tundlikkusega kuni 12 800. HS-süsteem koos valgusjõulise f/2-3,9 objektiiviga võimaldab ka hämaras valguses saavutada selged ja tõetruude värvidega tulemused. Nutikas pildistabilisaator valib automaatselt 8 variandi seast optimaalse pildistabiliseerimisrežiimi, et vähendada kaameravärina mõju ja hägusust.

Täpne 5-kordne suumobjektiiv
Kaameral PowerShot G1 X Mark II on ülilainurgaga 24 mm 5-kordne optiline suumobjektiiv. Canoni täppistehnoloogia ja kaugelearenenud oskusteave objektiivide vallas tagab teravad kõrglahutusega pildid. Suur 1,5-tüüpi sensor koos 9-labalise ja valgusjõulise f/2-3,9 avaga tagab suurepärase subjekti isolatsiooni sujuva taustahäguga.

Hetke jäädvustamine
DIGIC 6 protsessor tagab kiire ja tundliku kasutamise. Suure tihedusega 31-punktine AiAF lukustub subjektidele kiiresti ja täpselt ning käsitsi teravustamist saab käsitsi reguleerida, kasutades ühte kaamera kahest juhtrõngast, mis asuvad objektiivikatte ümber. Manuaalne teravustamise abi suurendab veelgi täpsust, märgistades fookuses olevad alad.

Juhtmevaba kaugjuhtimisega pildistamine ja piltide sünkroonimine
WiFi-ühenduse loomise võimalus PowerShot G1 X Mark II ja ühilduva nutiseadme vahel, kasutades kaamera spetsiaalset mobiilseadmega ühendamise nuppu või NFC-d. Kui ühendus on loodud, võimaldab rakendus Canon CameraWindow PowerShot G1 X Mark II kaamerat juhtmevabalt kuni 5 m kauguselt juhtida. Mobiilseadmega ühendamise nupu võib määrata ka pilte sünkroonima, et pilte ja videoid varundada registreeritud koduarvutisse, Flickr™-isse ja Google Drive™-i CANON iMAGE GATEWAY kaudu.
14-bitised RAW-failid ja Canoni DPP tarkvara maksimeerivad järeltöötluse ajal kvaliteeti ning ühenduvad ideaalselt teie olemasolevatesse töötlus- või printimistöövoogudesse.

Puutetundlik vedelkristallekraan ja elektrooniline pildiotsija
Kvaliteetne puutetundlik vedelkristallekraan eraldusvõimega 1 040 000 punkti kasutab sRGB värviedastust, et saavutada suurepäraselt täpsed värvid ning piltide selgus ja kontrast. Kallutatav ekraan ja intuitiivsed juhtnupud muudavad kaamera PowerShot G1 X Mark II kasutamise kiireks ja lihtsaks, isegi ebatavaliste nurkade alt pildistades. Kaamerale on võimalik lisada valikuline tundlik elektrooniline pildiotsija.

Loomingulised pildistamisrežiimid ja kohandatav menüü
Käeshoitava HDR-i ja tausta hägustamise režiimid jäädvustavad kiiresti mitu pilti järjest ning ühendavad need professionaalse välimusega tulemuste saavutamiseks. Täherežiimiga on astrofotograafia jäädvustamine lihtne. Sagedasti kasutatavad funktsioone saab lisada kohandatud menüüsse, et need oleks vajaduse korral lihtsasti leitavad. Kahte objektiivikatte ümber olevat kohandatavat juhtrõngast saab programmeerida erinevaid sätteid muutma.

Ergonoomiline kasutamine
PowerShot G1 X Mark II Enhanced Grip Editionil on suur ergonoomiline käepide suurepäraseks käsitsemiseks.