NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PowerShot G9

Võimas Canoni kompaktkaamera. PowerShot G9 võimaldab oma 1/1,7" formaadis sensoriga jäädvustada kuni 12 Megapiksliseid fotosid. Paindlikud funktsioonid, RAW salvestusvorming ning lai valik lisatarvikuid teevad PowerShot G9-st suurepärase kompaktkaamera tõsisele asjaarmastajale.

• 12,1 Megapiksline lahutusvõime, 1/1,7" formaadis sensor
• 6x optiline zoom ja optiline pildistabilisaator
• RAW failivormingus salvestamine
• DIGIC III ja iSAPS
• Näotuvastustehnoloogia
• 9-punkti AiAF ja Flexizone autosäri/-fookus
• 3,0" suur LCD ekraan
• ISO1600 tundlikkus ja automaatne ISO tõstmine
• 25 võtterežiimi
• Lai valik lisatarvikuid

12,1 Megapikslit
Suur 1/1,7" CCD sensor salvestab 12,1 Megapikslise lahutusvõimega piisavalt detaile, et printida välja ka laiaformaadilisi fotosid.

6x optiline zoom ja optiline pildistabilisaator
Optiline pildistabilisaator kompenseerib kaamera värisemise ning võimaldab saada selge pildi ka pikemate säriaegadega. Eriti kasulik on pildistabilisaator hämaras pildistamisel. 6x optiline zoom võimaldab paindlikku kadreerimist ning objektiivi spetsiaalne SR vääristus tagab üliterava pildi olenemata fookuskaugusest.

RAW failivormingus salvestamise võimalus
RAW failivormingut võib nimetada diginegatiiviks. RAW fail on ilma kaamera protsessoripoolse töötluseta toorfail, mis on parim tõsisele huvilisele, kes soovib pärast arvutis fotosid kõige kvaliteetsemalt töödelda ning saavutada täielik kontroll kaamera üle. Võimalik on ka üheaegne RAW ja JPEG failide salvestamine.

DIGIC III ja iSAPS
DIGIC III protsessor võimaldab välkkiiret toimimist, suurepärast fotokvaliteeti ja edasiarendatud müravähendust, et kindlustada teravamad, selgemad pildid. iSAPS tehnoloogia analüüsib igat kaadrit, et optimiseerida kaamera põhisätted enne igat võtet.

Näotuvastusega autosäri/-fookus
Näotuvastuse järgi toimiv autofookus ja automaatsäri leiab kaadrist automaatselt inimeste näod, analüüsib kaugust, ning valgusolusid ja leiab optimaalsed sätted, et kõik näod teravad oleks ja mitte ükski poleks neist alavalgustatud. Nägude valimine ja jälitamine võimaldab tuvastatud nägude hulgas leida selle, mille järgi kaamera peaks oma võtmehäälestuse seadistama. Punasilmavähendus taasesitusrežiimis võimaldab korrigeerida pilte otse kaameras.

9-punkti AiAF ja FlexiZone autosäri/-fookus
Naudi paindlikkumat pildistamist erinevate fokusseerimisrežiimide vahel valimisega. Lülita käsitsi fokusseerimise, kiire 9-punkti intelligentse autofookuse (AiAF) või määratava punktiga autosäri/-fookuse (FlexiZone AF/AE) vahel vastavalt oma soovile.

Suur 3,0" LCD ekraan
Suure lahutusvõimega LCD ekraanil on kriimustuskindel, vähepeegelduv vääristus, et kaamerat oleks ka päikesepaistelisel ilmal mugav kasutada. Lai vaatenurk ja suur kontrastsus parandavad värvide kontrollimist ning tehtud piltide sõpradele näitamist.

ISO1600 ja automaatne ISO tõstmine
ISO1600 valgustundlikkus võimaldab teha teravaid fotosid ka hämaras - ideaalne muuseumides, restoranides ja pidudel, kus välklambi kasutamine keelatud. Kasuta automaatset ISO tundlikkuse nihutamist, et ühe nupuvajutusega hoida ära pildi uduseks muutumine - kaamera tõstab ise automaatselt õigele tasemel, et käevärin pildi tegemist ei segaks.

Võtterežiimid ja "Minu värvid"
25 erinevat võtterežiimi kindlustavad, et saaksid väikse vaevaga perfektsed pildid igades oludes. "Minu värvid" võimaldab kasutada huvitavaid värviefekte.

Lisavarustus
Lisaks Canon Speedlite-toele saab PowerShot G9 kaameraga kasutada ka mitmeid konverterläätsesid, sh lainurk- (0,75 x) ja telekonvertereid (2,0 x). Veekindel korpus võimaldab teha fotosid kuni 40 meetri sügavusel vee all.