NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PowerShot G9X Mark II must

Canon Powershot G9X Mark II on tänu oma võimsale pildisensorile ning -protsessorile ja erinevtele funktsioonidele ahvatlev valik nii professionaalidele kui ka tavakasutajale. 20,1 megapiksliga ja suure 7,5 cm LCD ekraaniga kaamera võimaldab loomingulist lähenemist nii fotosid kui ka täis-HD videoid tehes.

• Suur 1,0-tüüpi 20,1-megapiksline CMOS-sensor
• Kiire f/2-4.9 avaga ja 3-kordse suumiga objektiiv
• Kiire pilditöötlus ja tundlik kasutamine DIGIC 7 protsessoriga
• Maksimaalne ISO-valgustundlikkus 12 800
• Nutikas pildistabilisaator kaitseb kaamera värisemise eest
• Täpne 31-punktiline AiAF täpne teravustamine
• WiFi ja NFC kiireks jagamiseks
• Täis-HD-kvaliteediga kiirusel 60p sujuvad videod
• Kiire ja intuitiivne juhtimine
• Ülikiire automaatteravustamine ja sarivõte RAW-vormingus
• Lihtne RAW-vormingus failide töötlemine ilma arvutita
• HDR- ja täherežiim

Suurepärased võtted mis tahes valguses
Nautige ilusaid, teravaid ja selgeid võtteid mis tahes valguses tänu HS-süsteemile, mis ühendab endas 1,0-tüüpi tagantvalgustusega 20,1-megapikslist CMOS sensorit ja võimsat DIGIC 7 protsessorit.

Hele ja täpne optika
Erakordselt hele ja täpne Canoni optika f/1.8-2.8 objektiivi, 24 mm 4,2x optilise suumi ja ISO-valgustundlikkusega kuni 12 800 tagab suurepärased võtted igas olukorras.

Võimas optiline pildistabilisaator
Jäädvustage kauneid ja teravaid fotosid ning stabiilseid videoid tänu Dual Sensing Image Stabilization pildistabilisaatorile, mis tagab 3,5 stopilise stabiliseerimise.

Täiustatud töötlus
Jäädvustage kvaliteetseid jpeg-faile keerukates vähese valgusega tingimustes tänu täiustatud DIGIC 7 protsessorile.

Sarivõte
Tabage spontaansust enda ümber tänu ülikiirele käivitumisele ja tundlikule 31-punktilisele automaatteravustamisele või jäädvustage tegevust 8 kaadrit/s stabiilse sarivõttena isegi RAW-vormingus.

Jäädvustab täis-HD videoid sama hästi kui fotosid
Väljendage end piiritult, kasutades videote käsitsijuhtimise režiimi, millega saate ava, säriaega ja ISO-valgustundlikkust loominguliselt juhtida.
Saavutage käsitsi nõelterav fookus käsitsi teravustamise teravustamisabi (MF Peaking) kasutades või kasutage puutega automaatteravustamist (Touch AF), et luua filmikunstilikke reguleeritud fookuskaugusega efekte.
Jäädvustage erakordselt stabiilset videomaterjali täissuumi kasutades, isegi panoraamides või joostes, tänu 5-teljelisele täiustatud dünaamilisele pildistabilisaatorile, mis kompenseerib kaamera värisemist, ja automaatsele tasandamisele, mis tagab sirged horisondid.
Jäädvustage hõlpsasti eksperditasemel kvaliteediga täis-HD 60p videoid tänu suurele paindlikkusele, mida pakuvad erinevad kaadrisagedused, sh 24, 25, 30, 50 ja 60 kaadrit/s.

Lihtne ja kiire ühendamine
Ühendage oma kaamera kiiresti vaid ühe puudutusega ühilduva nutiseadmega dünaamilist lähiväljasidet kasutades ning nautige kiiret ja lihtsat juhtmevaba fotode ning videote jagamist Canoni rakenduse Camera Connect abil.

Kerge varundamine
Jagage fotosid ja videosid seadmete vahel kasutades Wi-Fit või Bluetoothi. see funktioon võimaldab jagada oma loomingut sõltumata asukohast.

Lihtne ja mugav
Wi-Fi nupp pakub kiiret ja lihtsat otseteed kaamera Wi-Fi funktsioonidele. Lisaks saate oma kaamerat töötamise või internetis surfamise ajal laadida standardseid nutitelefonide USB-laadijaid või oma arvutit kasutades.

Täherežiim ja käestvõte HDR-režiimis
Pildistage professionaalselt öist tähistaevast, tähtede liikumist ja jäädvustage tähe langemine aegvõttena, kasutades täiustatud täherežiimi. Kasutage HDR-režiimi käestvõtet, et jäädvustada suure kontrastiga stseene ilma statiivita.