NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PowerShot N must

WiFi-funktsiooniga PowerShot N laseb teil pildistada, luua ja jagada elu iga vaatenurka, pakkudes unikaalset kooslust pingevabast loomingulisusest, minimalistlikust igatepidi ülespoole suunatavast disainist ja parimast pildikvaliteedist.

• Creative Shot
• Unikaalne disain
• 8-kordse suumiga 28 mm objektiiv; intelligentne pildistabilisaator
• HS-süsteem: 12,1 MP CMOS, DIGIC 5
• WiFi ning mobiili kaudu GPS
• Mobiilseadmega ühendamise nupp
• Igas suunas töö; ülespööratav puuteekraan
• Täis-HD
• Hübriid-automaatrežiim ja nutikas automaatrežiim (58 stseeni)
• Kiired sarivõtted

Creative Shot
Omapära on tänu Creative Shotile lihtne. Lihtsalt pildistage ja kaamera analüüsib võtet, luues seejärel lisaks algsele töötlemata pildile automaatselt viis loomingulist pilti – jäädvustades sama subjekti mitmel kunstilisel ja üllataval viisil.

Unikaalne disain
Unikaalse sümmeetrilise metallkorpusega disaini muudab rabavalt eriliseks ülimoodne minimalistlik stiil – kaamera on piisavalt väike, et mahtuda taskusse, ning piisavalt stiilne, et seda igale poole kaasa võtta.

8-kordne suum, 28 mm lainurkobjektiiv; intelligentne pildistabilisaator
Liikuge 8-kordset optilist suumi kasutades subjektile lähemale või tehke lähivõtteid 16-kordse ZoomPlusiga ning mahutage 28 mm lainurkobjektiiviga rohkem ekraanile. Intelligentne pildistabilisaator vähendab kaamera värisemist, et saavutada iga kord teravad ja detailsed tulemused.

HS-süsteem: 12,1-megapiksline CMOS ja DIGIC 5
HS-süsteem toimib väga hästi nõrgas valguses, võimaldades jäädvustada võttekoha atmosfääri ka ilma välgu või statiivita. Täiustatud DIGIC 5 protsessor ning ülitundlik 12,1-megapiksline CMOS-sensor tagavad suurepärase pildikvaliteedi igas olukorras.

WiFi ning mobiili kaudu GPS
WiFi abil saate seadme lihtsasti oma koduse juhtmevaba võrgu, ühilduvate printerite ja arvutite või kaasaskantava seadme, nagu nutitelefoni või tahvelarvutiga, ühendada ning neid kiireks, mugavaks ja veebipõhiseks piltide jagamiseks kasutada. Kasutage oma nutitelefoni GPSi, et salvestada pildistamisasukohad, seejärel sünkroniseerige see teave WiFi abil oma kaameraga ning need andmed lisatakse ka teie piltidele.

Mobiilseadmega ühendamise nupp
Mobiilseadmega ühendamise nupp lihtsustab WiFi-ühenduse loomist nutitelefoni või tahvelarvutiga – täiuslik pidevaks piltide jagamiseks.

Igas suunas töö; ülespööratav puuteekraan
Saate kaamerat igas suunas ülespoole pöörata tänu kahesuunalisele suumile ja objektiivirõngastele, milles on nii suumi kui ka katiku juhtnupud. Ülespööratav 7,1 cm (2,8 tolli) mahutundlik puuteekraan laseb pildistada tavatutest või keerulistest nurkadest ning võimaldab lihtsat ja intuitiivset puudutusega kasutamist.

Täis-HD videod
Kasutage videonuppu, et hetkega suurepäraseid täis-HD videoid (1080p) salvestada, mille vältel nutikas pildistabilisaator kadreeritava stabiilsena hoiab.

Nutikas automaatrežiim (58 stseeni); hübriid-automaatrežiim
Nutikas automaatrežiim valib 58 parameetri seast (videorežiimis 21 parameetri seast) optimaalsed sätted, et suurepäraste fotode ja videote tegemine kulgeks vaevata. Hübriid-automaatrežiim laseb teil nutikas automaatrežiimis pilte teha ja jäädvustab ka enne iga võtet 4-sekundilise videoklipi, kombineerides need lõbusaks HD-videoks (720p).

Kiired sarivõtted
Kasutage kiiret sarivõtet, et tempokat tegevust suurepäraselt salvestada, või aeglustage tegevust märkimisväärselt üliaegluubis video abil.