NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PowerShot SX160 IS punane

Kogu perele sobiva kompaktse mudeliga PowerShot SX160 IS on detailsete 16-megapiksliste fotode ja HD-videote tegemine lihtne. Kasutage mitmekülgset 16-kordset optilist suumi ja nutikat pildistabilisaatorit suure suumiga teravate ja detailsete võtete tegemiseks.

Akud ja laadijad
Toiteadapter ACK-800

Toiteadapter ACK-800 

63.00 €

Toiteadapter võimaldab kaamerat ilma akut kulutamata kasutada. See on mugav näiteks kaameras olevate piltide tele-ekraanilt vaatamiseks, arvutisse siirdamiseks, mälukaardil olevate piltide korrastamiseks ja muudeks tegevusteks, mille puhul aku tavaliselt üsna kiiresti tühjaks saaks.


Hähnel PowerStation VENTRA 2700

Kiirlaadija AA ja AAA tüüpi Ni-MH / NI-CD akudele.
Komplektis laadija ja neli võimast 2700 mAh AA Ni-MH akut.


Sanyo Eneloop kiirlaadija + 4 AA XX 2400mAh akut

Sanyo Eneloop laadijakomplekt sisaldab mikroprotsessoriga kiirlaadijat ja nelja võimast Eneloop XX akut. Laadija võimaldab laadida kuni nelja akut korraga või ühekaupa. Laadija kontrollib iga aku laadimisprotsessi eraldi ja lõpetab laadimise vastavalt aku täituvusele.


Sanyo Eneloop kiirlaadija + 4 AA 1900 mAh akut

Sanyo Eneloop laadijakomplekt sisaldab mikroprotsessoriga kiirlaadijat ja nelja eelllaetud Eneloop AA-tüüpi akut. Laadija võimaldab laadida kuni nelja akut korraga või ühekaupa. Laadija kontrollib iga aku laadimisprotsessi eraldi ja lõpetab laadimise vastavalt aku täituvusele.


Sanyo Eneloop  laadija + 4 AA 1900 mAh akut

Sanyo Eneloop laadijakomplekt sisaldab laadijat ja nelja eelllaetud Eneloop AA-tüüpi akut. Laadija võimaldab laadida korraga kahte või nelja akut.

Foto- ja videokotid
Pehme vutlar DCC-750

Pehme vutlar DCC-750 

22.00 €

Stiilne ja kompaktne vutlar, mis kaitseb digikaamerat kriimustuste ja tolmu eest.


Reisikott DCC-2500

Reisikott DCC-2500 

36.00 €

Canon DCC-2500 kaamerakott sobib Canon PowerShot kaamera, tarvikute ja reisidokumentide kaitsmiseks. Kotil on palju taskuid ja reguleeritav rihm, mis võimaldab kanda kotti risti üle keha, kaelas või vöö ümber.

Välklambid
Välklamp HF-DC2

Välklamp HF-DC2 

129.00 €

Uus mobiilne lisa-välklamp digitaalsetele kompaktkaameratele laiendab võimalusi öösel ja siseruumides pildistamiseks.