NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PowerShot SX20 IS

20x lainurk-suumobjektiivi ning optilise pildistabilisaatoriga PowerShot SX20 IS on intelligentne ning mitmekülgne kaamera, mille kergesti kasutatavad pildistamisrežiimid ja HD-video jäädvustamise võimalused teevad sellest võimsa ja paindliku kaamera.

• 20x lainurk-suumobjektiiv ning optiline pildistabilisaator
• 12,1-megapiksline CCD-sensor
• DIGIC 4 kujutisetöötlusprotsessor
• Näotuvastustehnoloogia ning liikumise tuvastamise tehnoloogia
• Täismanuaalsed režiimid
• 2,5" LCD-ekraan (pööratav)
• HD-videoklipid ja HDMI-väljundi
• i-Contrast intelligentne kontrastsus
• Ühildub EX-seeria välklampidega

Tõeline supersuum
Võimas 20x suumiga lainurkobjektiiv (28mm, f/2.8) võimaldab väga paindlikku kadreerimist ning suurt suurendust. USM-teravustamismootor ning VCM-suumimootor töötavad vaikselt, täpselt ning eriti kiiresti. Canoni loodud optiline pildistabilisaator töötab vastu aga kaamera värisemisele ning tagab teravad pildid ka pikkade säriaegade puhul.

Suur lahutusvõime
Sensor võimaldab jäädvustada 12,1 megapikslise lahutusvõimega fotosid, mis teeb võimalikuks ka fotode suureformaadilise väljatrükkimise.

DIGIC 4 ja iSAPS
DIGIC 4 protsessor võimaldab välkkiiret toimimist, suurepärast fotokvaliteeti ja edasiarendatud müravähendust, et kindlustada teravamad, selgemad pildid. iSAPS tehnoloogia analüüsib igat kaadrit, et optimeerida kaamera põhisätted enne igat võtet.

Näotuvastusega autosäri/-fookus
Näotuvastuse järgi toimiv autofookus ja automaatsäri leiab kaadrist automaatselt inimeste näod, analüüsib kaugust, ning valgusolusid ja leiab optimaalsed sätted, et kõik näod teravad oleks ja mitte ükski poleks neist alavalgustatud. Nägude valimine ja jälitamine võimaldab tuvastatud nägude hulgas leida selle, mille järgi kaamera peaks oma võtmehäälestuse seadistama. Punasilmavähendus taasesitusrežiimis võimaldab korrigeerida pilte otse kaameras.

Liikumise tuvastamise tehnoloogia
Liikumise tuvastamise tehnoloogia tõttu ei pea te enam uduste piltide pärast muretsema. See nutikas funktsioon tuvastab kaamera värisemise ning subjekti liikumise ja kohandab vastavalt sellele ISO-tundlikkust, samal ajal pildikvaliteeti maksimeerides. Kaameral on olemas ka servoteravustamise režiim, mis suudab fookustamist ennustada.

Suur LCD-ekraan
2,5" kõrge lahutusvõimega LCD ekraan teeb mugavaks huvitavate nurkade alt pildistamise ja teeb mugavamaks sõpradele fotode näitamise. "Night-display" režiim kergendab aga tunduvalt pimeduses pildistamist.

i-Contrast intelligentne kontrastus
i-Contrasti automaatne säri kompensatsiooni dünaamilise ulatuse korrigeerimine analüüsib võtte tumedamaid alasid ja tõstab nende heledust. Tulemusena saate isegi halbadel valgustingimustel teha erksaid ja selgeid pilte, säilitades kontrastsuse ja detailid.

HD-videoklipid ja HDMI-väljundi
Jäädvusta HD-videot (720p, 30 kaadrit sekundis) koos CD-kvaliteediga stereo heliga ja hiljem jaga seda kõike läbi HDMI-väljundi.

Ühildub profiseeria välklampidega
Loovamaks fotograafiaks toetab see kaamera kõiki Canoni EX-seeria välklampe.