NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PowerShot SX230 HS must

PowerShot SX230 HS on kompaktne ning stiilne kaamera, millel on HS-süsteem, 14x zoomiga 28 mm lainurk objektiiv ja Full HD-video salvestamise võimalus. Kaamera GPS funktsiooniga saab fotodele märkida lisainformatsiooni ning jäädvustada reisi teekond. Kaamera on saadaval kolmes erinevas värvitoonis.

TIPA• HS Süsteem (12,1-megapikslit)
• 28mm objektiiv 14x zoomi ja optilise pildistabilisaatoriga
• GPS
• Optilise zoomi ja dünaamilise pildistabilisaatoriga Full HD video salvestamine
• 7,5 cm (3.0") PureColor II G LCD-ekraan
• Nutikas automaatrežiim (32 stseeni)
• Kiire sarivõte ja Super Slow videorežiim
• Movie Digest ja iFrame
• Käsitsi juhtimine
• Lisaseadmena veekindel kest


HS Süsteem (12,1-megapikslit)
HS Süsteem hiilgab hämaras ning jäädvustab tõetruud pildid välku või kolmjalga kasutamata. Ülitundlik DIGIC 4 kujutisetöötlusprotsessor garanteerib suurepärase kvaliteediga pildid igas olukorras.

14x zoom'i ja optilise pildistabilisaatoriga 28mm objektiiv
14x telefoto ulatusega lainurk objektiiviga saate täpselt sellise võtte nagu soovite. Nii panoraam maastikuvõtete kui kaugete subjektide pildistamisel hoiab optiline pildistabilisaator võtted värinavabadena.

GPS* koos päevikufunktsiooniga
GPS märgistamisega on igal jäädvustatud fotol andmed selle kohta, millal ja kus on pilt tehtud ning GPS päevikufunktsioon salvestab läbitud teekonna piltide tegemisel. Kaasasolevat tarkvara kasutades kuvatakse teekonna ja piltide taasesitamisel info kaardile.

Stereoheliga Full HD-video optilise zoom'i ja dünaamilise pildistabilisaatoriga
Kaamera jäädvustab kõrge kvaliteediga stereoheliga videosid Full HD 1080p formaadis. Filmimisel saab kasutada kaamera optilist zoom'i ning dünaamiline pildistabilisaator vähendab värinast ja liikumisest tekkivad udusust.

Lai 7,5 cm (3.0") PureColor II G LCD-ekraan
Võtete kadreerimine on imelihtne tänu suurele 7,5 cm (3.0”) kõrglahutusega PureColor II G LCD-ekraanile. Karastatud klaasist väliskiht tagab suurepärase tugevuse ja selguse.

Nutikas automaatrežiim
Nutikas automaatrežiim tuvastab automaatselt kuni 32 erinevat võttetingimust ning lubab teil pildistada enesekindlalt, teadmises, et kaamera hoolitseb vajalike seadistuste eest ise.

Kiire sarivõtte režiim ja Super Slow Motion videorežiim
Jäädvustage tempokas subjekt kiire sarivõtte režiimiga või aeglustage võte Super Slow Motion videorežiimiga. Mõlemad režiimid pakuvad dramaatilist ning suurejoonelist moodust tempokate subjektide jäädvustamiseks.

Movie Digest ja iFrame video
Movie Digest jäädvustab kuni 4-sekundit tegevust enne pildi tegemist ning ühendab need kõik üheks VGA-videoklipiks fotoalbumisse. iFrame videoformaat on lihtne ja kiire moodus video importimiseks, redigeerimiseks ja jagamiseks.

Manuaalrežiim
Semiautomaatsetest Av ja Tv režiimidest kuni täismanuaalrežiimini, saate muuta ühte säri seadistust või kontrollida kõiki seadistusi käsitsi.

Veekindel korpus
Lisavarustuses oleva veekindla korpuse (WP-DC42) abil saab kaamerat kasutada kuni 40 meetrit vee all.

*GPS funktsiooni kasutus võib olla kindlates riikides ja regioonides piiratud. GPS funktsiooni kasutus peab kokku langema riigi ja ala seaduste ning regulatsioonidega, kaasa arvatud igasugused regulatsioonid elektroonika kasutamise kohta.