PowerShot SX430 IS must

255.00 €

Uus 45x suumiga kompaktkaamera PowerShot SX430 IS toob lähedale ka kõik kaugemad objektid. Kui sellest ei piisa on võimalik suumiulatust veelgi laiendada ZoomPlus funktsiooniga lausa 90 kordseks.
Toimeta pildid kiiresti ja muretult Wi-fi või NFC abil nutiseadmesse ning jaga neid seejärel ka teistega.
Naudi uuendatud ja parendatud automaatfunktsiooni hüvesid ja lihtsalt naudi suurepäraste fotode tegemist.

• 24 mm lainurkobjektiivi ja 45x ultrasuumiga väike kaamera
• 20 megapiksline 1/233 CCD pildisensor
• Kuni 90-kordne kvaliteetne suum
• DIGIC IV+ pildiprotsessor
• Nutikas pildistabilisaator
• Suur 7,5 cm (3,0-tolline) LCD-ekraan
• HD-videote filmimisvõimalus
• Lõbusad loomingulised filtrid
• Jagage ja varundage pilte juhtmevabalt
• Juhtige kaamerat nutitelefonist
• GPS läbi nutirakenduse

Paindlik jäädvustamine
Minge eemalasuvatele detailidele lähemale või mahutage stseeni rohkem, kasutades võimsat 45x optilist suumi 24 mm ülilainurgaga. Nautige teravaid ja selgeid võtteid, valgusest sõltumata tänu 20 megapikslisele pildisensorile ja intelligentsele pildistabilisaatorile.

Täis-HD-videod
Jäädvustage realistlikke HD 720p videoid vaid ühe nupuvajutusega ning tagage materjali stabiilsus täissuumi kasutades või jooksmise ajal tänu täiustatud dünaamilisele pildistabilisaatorile.

Ühendage ja jagage
Ühendage oma ühilduva nutiseadmega vaid ühe puudutuse abil, kasutades Wi-Fi ühendust ja dünaamilist lähiväljasidet lihtsaks jagamiseks. Kasutage piltide sünkroonimise funktsiooni, et uued pildid automaatselt pilveteenustesse varundada ja jäädvustage oma nutitelefoni kasutades suurepäraseid pilte metsikust loodusest juhtmevaba kaugjuhtimisega pildistamise funktsiooni abil. Wi-Fi nupp pakub kiiret ja lihtsat otseteed Wi-Fi funktsioonidele.

Intelligentne pildistabilisaator
Nutikas optiline pildistabilisaator vähendab kaameravärina mõju, et saaksite teravad, üksikasjalikud fotod ja videod isegi maksimaalse suumi kasutamisel ja nõrga valguse käes pildistades.

Lihtne või peen
Lihtsalt suunake ja pildistage, et jäädvustada fantastilisi fotosid kasutades Smart Auto automaatrežiimi. Lisage oma fotodele lustakust ja iseloomu kasutades valikus olevaid loomingulisi filtreid.

Lihtsus ja mugavus
Nautige stabiilsemaid võtteid isegi täissuumi kasutades ja jäädvustage mugavalt pikema aja jooksul tänu täiustatud ergonoomilisele käepidemele. Jälgige vaid ühe nupuvajutusega eemalolevaid subjekte võimsa suumiga, kasutades suumi kadreerimisabi ning kasutage suumi kadreerimisabi lukustust, et kaader oleks ülistabiilne ja teie subjekt teravustatud ning jääks automaatselt kaadri keskele.

Tooteid samast grupist…

PowerShot Zoom

IXUS 285 HS must

PowerShot SX430 IS must

PowerShot SX740 HS must

PowerShot SX740 HS hõbedane

PowerShot SX70 HS

PowerShot G7X Mark II

PowerShot G7X Mark II Premium Kit (nahast kott)

PowerShot G7X Mark III hõbedane

PowerShot G7X Mark III must

PowerShot G5 X Mark II

PowerShot G1X Mark III