VBrick MCS Suite

VBricki Media Control Server (MCS) Suite on kogumik toodetest, mis võimaldavad organisatsioonidel lihtsalt ja efektiivselt tagada 5-Nines (99.999% töötamas) kindlusega digitaalse meediumihaldussüsteemi olemasolu kohtvõrgus ja internetis. VBricki auhinnatud toodete võtmekomponent EtherneTV MCS Suite koosneb mitmest erinevatest tootest.

Ettemängimine
VBrick StreamPlayer tarkvara arvutile

StreamPlayer tooteperekond võimaldab kasutajatel vaadata kõrge kvaliteediga MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 ja Windows Media striime reaalajas otse oma arvutis. StreamPlayer tarkvara on kahes erinevas variandis, baasmängija võimaldab ainult striime vaadata, aga StreamPlayer Plus võimaldab neid ka salvestada.


VBrick EtherneTV STB seade

VBricki IP Receiver on MPEG enkooder hinnatundlike mastaabsete lahenduste jaoks. Seade võimaldab MPEG videot kuvada televiisori, projektori või mõne muu analoogsisendiga seadme ekraanil.


VBrick MPEG-2 ja MPEG-4 dekoodrid

VBricki dekoodreid soovitatakse rakendusteks, mis nõuavad kõrgeimat kvaliteeti, suurt usaldusväärsust 24h x 7 päeva nädalas. VBricki tööstlusliku jõudlusega seadmed pakuvad suurt jõudlust, olematut viivitust ja ei koorma sinu kohtvõrku vigadega.

Salvestus ja haldus
VBrick VBSTAR seadmed

VBSTAR on MPEG-2 enkooder või dekooder, mis suudab saata või vastu võtta DVD kvaliteediga videot üle IP võrgu. VBSTAR on varustatud ka 60GB kõvakettaga, mis laseb sul salvestada striime otse seadmesse, et seda hiljem edasi kasutada.


VBrick Network Video Recorder

VBricki MCS Suite'i üks komponent, mis pakub võimsat platvormi, et suuta salvestada samaaegselt mitut erinevat striimi.


VBrick Portal Server

VBrick MCS Suite'i komponent Portal Server on veebipõhine portaal "Video-nõudmisel" audio-video failidele ligipääsemiseks.


VBrick Scheduler

VBrick MCS Suite'i komponent Scheduler võimaldab administraatoritel, spetsialistidel ja lõppkasutajatel ajakavastada VBricki süsteemi käitumist, seega vähendades tunduvalt süsteemi ja administraatorit töökoormust.

Stardikomplektid
VBrick VBEduCast stardikomplekt haridusasutustele

VBEduCast kujutab endas läbimurret multimeedia rakendamise lihtsuses. Süsteem koosneb VBPresenter tarkvarast, VBrick Windows Media seadmest, kaamerast ja kõigest vajalikust, et oleksid laivis minutitega. VBPresenter on võimas PowerPointi lisa, mis võimaldab sünkroniseerida reaalajas videoga slaide, küsitlusi, veebilehekülgi. Lihtsalt mine võrku, ning su publik saab mugavalt su esitlust vaadata, ning interaktiivselt osa võtta. Presentatsioonide salvestamine toimub ühe nupuvajutusega, ning seejärel laetakse ta üles veebiserverisse nõudmisel-vaatamiseks. See võimaldab neil inimestel, kes su esitlusel ei olnud, seda hiljem oma arvutist koos videoga sünkroonis olevate slaididega vaadata. Või siis publikul juba toimunud esitlusi/loenguid üle vaadata.


VBrick VBCorpCast stardikomplekt firmadele

VBCorpCast kujutab endas läbimurret multimeedia rakendamise lihtsuses. Süsteem koosneb VBPresenter tarkvarast, VBrick Windows Media seadmest, kaamerast ja kõigest vajalikust, et oleksid laivis minutitega. VBPresenter on võimas PowerPointi lisa, mis võimaldab sünkroniseerida reaalajas videoga slaide, küsitlusi, veebilehekülgi. Lihtsalt mine võrku, ning su publik saab mugavalt su esitlust vaadata, ning interaktiivselt osa võtta. Presentatsioonide salvestamine toimub ühe nupuvajutusega, ning seejärel laetakse ta üles veebiserverisse nõudmisel-vaatamiseks. See võimaldab neil inimestel, kes su esitlusel ei olnud, seda hiljem oma arvutist koos videoga sünkroonis olevate slaididega vaadata. Või siis publikul juba toimunud esitlusi/loenguid üle vaadata.

Striim ja vastuvõtt
VBrick Windows Media seadmed

VBricki WM enkoodrid võimaldavad saata kvaliteetset videot väikese või keskmise ribalaiusega arvutivõrgus kasutades selleks levinud Windows Media formaati. VBricki toodete paindlikkus võimaldab neid rakendada väga erinevate ülesannete lahendamiseks, ning Windows Media formaat võimaldab seadet rakendada mugavalt juba olemasolevates Windows Media lahendustes. Installeeritavas ruumis on ainsaks nõudmiseks Ethernet pesa. Traadita võrgu puhul on võimalik lahendus üles seada teiste tootjate WiFi seadmete abiga. See võimas, aga siiski odav lahendus võimaldab videol jõuda tuhandete inimesteni kas siis kohtvõrgus, üle VPNi või üle interneti.


VBrick MPEG-2 seadmed

VBricki MPEG-2 enkooder/dekooder võimaldab saata või vastu võtta DVD kvaliteediga videot suure ribalaiusega arvutivõrgus. Tänu kõigest 180ms viivitusele on võimalik ka kahepoolne interaktiivne kommunikatsioon. VBricki toodete paindlikkus võimaldab neid rakendada väga erinevate ülesannete lahendamiseks. Installeeritavas ruumis on ainsaks nõudmiseks Ethernet pesa. Traadita võrgu puhul on võimalik lahendus üles seada teiste tootjate WiFi seadmete abiga. MPEG-2 seadmeid kasutatakse rakendusteks, mis nõuavad salvestust ja striimimist kõrgeima võimaliku kvaliteediga.


VBrick MPEG-4 seadmed

VBricki MPEG-4 enkooder/dekooder on mõeldud väikese või keskmise ribalaiusega arvutivõrgus kasutamiseks. MPEG-4 seadmeid võib kasutada nii webcastingu, multicastingu, videoülekannete ja kahepoolse sidega interaktiivsete rakenduste jaoks. VBricki toodete paindlikkus võimaldab neid rakendada väga erinevate ülesannete lahendamiseks. Installeeritavas ruumis on ainsaks nõudmiseks Ethernet pesa. Traadita võrgu puhul on võimalik lahendus üles seada teiste tootjate WiFi seadmete abiga. See võimas, aga siiski odav lahendus võimaldab videol jõuda tuhandete inimesteni kas siis kohtvõrgus, üle VPNi või üle interneti.

Tooteid samast grupist…

VBrick VBSTAR seadmed

VBrick MCS Suite

VBrick Portal Server

VBrick Scheduler

VBrick Network Video Recorder

VBrick VOD WM Server

VBrick VOD W Server

VBrick VOD NXG Server

VBrick SDK tarkvaraarenduskomplekt