Värvilised multifunktsionaalid

PIXMA TR8550 must

PIXMA TR8550 must 

189.00 €

Tegemist on kodutarbijale suunatud kõik-ühes fotoprinterite uue põlvkonnaga. Kompaktne ja mitmeotstarbeline puutetundliku ekraaniga tindiprinter, mis mahub mugavalt isegi töölauale. Olles küll mõõtudelt kompaktsem kui kunagi varem, pakub see printer samas lisaks ka skanneri ja koopiamasina funktsioone.
See kolm-ühes tindiprinter tuleb koos integreeritud WiFi ühenduse ja nutiseadme toega. WiFi ühendus võimaldab printeril erinevate seadmetega juhtmevabalt suhelda.


MAXIFY MB-2750

MAXIFY MB-2750 

175.00 €

Kõik-ühes värviline tindiprinter kodukontoritele. Canoni MAXIFY MB2750 pakub mobiilset printimist ja pilve integratsiooni ning 500-leheline paberimaht ja suur prindikiirus (24 kujutist/min mustvalgelt) tõstavad tootlikkuse maksimumini.


MAXIFY MB-5150

MAXIFY MB-5150 

209.00 €

Suure jõudlusega multifunktsionaalne värviline tindiprinter, skanner, koopiamasin, faks, millel on mobiiliseadmete ja pilveteenuste tugi, suur prindikiirus (24 kujutist/min mustvalgelt) ja lihtsad võrku integreerimise võimalused.


MAXIFY MB-5450

MAXIFY MB-5450 

279.00 €

Võimas kõik-ühes seade kõige nõudlikumatele väikestele kontoritele. Sellel on kiire kahepoolne printimine ja skannimine, 500-leheline paberimaht, kasutamise juhtimine ning nutitelefonide ja pilveteenustega ühenduvus.


i-SENSYS MF633Cdw

i-SENSYS MF633Cdw 

299.00 €

Kvaliteetse värvilise laserprintimise ja võimeka ning
vähese hooldusvajadusega multifunktsionaalne MF630 seeria on disainitud vastama modernsete väikeettevõtete nõudmistele.


i-SENSYS MF732Cdw

i-SENSYS MF732Cdw 

449.00 €

Tootlikkust tõstev MF732Cdw pakub väikeettevõtetele kõik-ühes multifunktsionaalset terviklahendust. Pakub kvaliteetset värvilist laserväljundit, 12,7 cm puuteekraani ja kiiret printimist 27 lk/min.


HP Color LaserJet Pro M475dn

Ole efektiivsem ja energiasäästlik kasutades professionaalset HP värvi-multifunktsionaali.


HP Color LaserJet Pro M475dw

Väga soodsa hinnaga värvi- ja kahepoolse prindivõimalusega, kiire ning energiasäästlik HP multifunktsionaali, millel on ka Wireless Direct ühendus. Soodushinnaga printereid on piiratud koguses.


HP OfficeJet Ent. X585z

Efektiivne ja võimas kõik-ühes seade kõige nõudlikumatele väikestele ja keskmise suurusega kontoritele. See Flow MFP printer prindib värviliselt kaks korda kiiremini kui laserprinter. Lisaks on printeril koopia, skaneerimis ja faksi võimalus. Disainitud nõudlikule kliendile mõeldes.


HP PageWide Pro 377dw

HP PageWide 377dw MFP on uuenduslik äri printer. Parim kombinatsioon madalaimate kuludega omade seas, nii prindi kvaliteedi suhtes kui ka kiiruse poolest. Kiire kahepoolne skaneerimine, best-in-class turvalisus ja energiasäästlik.


HP PageWide Pro 477dw

HP PageWide Pro 477dw 

540.00 €

HP PageWide Pro 477dw MFP on uuenduslik äri printer. Parim kombinatsioon madalaimate kuludega omade seas, nii prindi kvaliteedi suhtes kui ka kiiruse poolest. Kiire kahepoolne skaneerimine, best-in-class turvalisus ja energiasäästlik.


Vaata ka…

Fotoprinterid

Must-valged laserprinterid

Värvilised laserprinterid

Must-valged multifunktsionaalid

Värvilised multifunktsionaalid

Must-valged kontori väljastuslahendused

Värvilised kontori väljastuslahendused

Kiired tindipritsprinterid

Must-valged tootmisseadmed

Värvilised tootmisseadmed

Laiformaatprinterid CAD/GIS

Laiformaatprinterid Plakat/Foto

HP Latex laiformaatprinterid

HP PageWide XL laiformaatprinterid