Videovalgustid

Lume Cube Portable Lightning Kit

Foto- / videovalgusti komplekt Lume Cube on nn sisuloojale, kes pildistab või teeb videot DSLR-i või peeglita süsteemikaameraga, vajades kaasaskantava valgusti mitmekülgsust. Lume Cube on võimas (1500lum) päevavalgusega tasakaalustatud LED-valgusti, lisaks on kaameral / statiivil / valgustialusel olev kinnitus koos kuulipeaga, mis tagab 360º reguleeritavuse. Toide on sisemise laetava akuga, veekindel kuni 100 jala ulatuses, Bluetooth, mis on ühendatud iPhone'i / Androidi rakendusega. Laaditav mikro-USB kaudu.


Rotolight Creative Colour Kit RL48

Rotolight Creative Colour Kit RL48-CCK-V2 on professionaalne, kaasaskantav, kalibreeritud värvidega LED HD valgustuskomplekt nii foto kui videograafile.Rotolight Interview Kit

Rotolight Interview Kit RL48-IK-V2 on professionaalne, kaasaskantav, kahe valgustiga, kalibreeritud värvidega LED HD valgustuskomplekt.


Rotolight ANOVA Pro valgustikomplekt

ANOVA on revolutsiooniline kahevärviline superlaia 110-kraadise valgusvihuga LED-valgusti, mis annab ilma teravate varjudeta pehmet valgust. Komplekti kuulub kohver, filtrid, labad (barn-doors) ja vihmakaitse. Komplekt on olnud demo eesmärgil kasutuses.


Rotolight ANOVA Vihmakate

Vihmakate ANOVA valgustile on tehtud hingavast veekindlast materjalist, niiet valgusti on kaitstud vihma eest, samas saab Anova piisavalt õhku ega kuumene üle.
Sobib kasutamiseks koos ja ilma "laudaustega".
Tagumise kontrollpaneeli kohal on kate läbipaistev - näidik ja nupud on kasutatavd ka koos kattega.


Rotolight Spectrascope

Rotolight'i spektromeeter on hea abiline, millega saab kontrollida oma valgusallikate värvispektrit. Näitab hästi ära puuduvad värvid või tumedamad alad, mida saab siis kohe korrigeerida vastavate filtritega
(Rotolight RL 48-l kaasas, Anoval reguleeritav).
Asendamatu foto ja videograafidele, valgustajatele.


Videovalgusti VL-5

Videovalgusti VL-5 

110.81 €

VL-5 lisavalgusti lubab filmida ka väga halbades valgustingimustes. 5W võimsusega lisavalgusti kinnitub kaamera minitallale ja saab toite kaameralt.


Videovalgusti VL-10i II

VL-10i II lisavalgusti lubab filmida ka väga halbades valgustingimustes. Vajab toite jaoks BP-9xx seeria li-ioon akut, CA-910 laadijat ja osade kaamerate puhul ka SA-1 lisastatiivi. Valgustiks 10W halogeenpirn.


Manfrotto ML360H LED Dimmer/flash valgusti

Manfrotto ML360H valgusti on ideaalne valgusti nendele, kes jäädvustavad paralleelselt nii fotosid kui ka videoid. Valgustit saab kinnitada nii statiivile kui ka välgualusele. Lisaks LED valgustile on ML360H-l ka välgu funktsioon, mis on 4x tugevama valgusega kui püsirežiim ja on juhitav sünkroonjuhtmega ühendamisel kaamerast. Valgusti tagaosas on spetsiaalne LED pirn kaamera tagaosa valgustamiseks pimedas salvestamisel.
Vaata ka…

Kinoobjektiivid

Videokaamerate optika lisad ja filtrid

Akud

Steadicam

Zacuto

Toiteseadmed

Audiotooted

Videovalgustid

Kandekohvrid ja -kotid

Ühenduskaablid

Muu varustus

XL-seeria lisaseadmed

DV/HDV salvestajad ja meediamängijad

Videokassetid

Veekindlad korpused