NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


XA30

Kompaktsel XA30 videokaameral on lai dünaamiline ulatus ja see on täiuslik täpse professionaalse kvaliteediga sisu diskreetseks jäädvustamiseks näiteks ärieesmärgil, pulmades või veebipõhiseks kasutamiseks – eriti keerukates suure kontrastsusega valgustingimustes.

• Lai 26,8 mm¹, f/1.8-2.8 objektiiv, 20x suum nutika 4-teljelise optilise pildistabilisaatori ja dünaamilise pildistabilisaatoriga
• 1/2.84” HD CMOS Pro
• 8,8 cm (3.5”) OLED-puuteekraan
• Kaheformaadiline salvestamine: täis-HD AVCHD (28 Mbps) või MP4 (35 Mbps) 2 x SD-kaardile; DIGIC DV4
• Laia dünaamilise ulatusega režiim (600%) ja režiim Highlight Priority (Heledate alade prioriteet)² säilitavad heledate alade / varjude detailid, et pilt oleks loomulikum
• 1,56 m punktiga EVF, 45° kalle
• Kiire/aeglane liikumine
• Wi-Fi pult ja lihtne jagamine
• 2 XLR-sisendit
• Kahekohalised SDXC kaardipesad

20x suum Canoni HD lainurk-videoobjektiiviga
Jäädvustage erakordse kvaliteediga materjali tänu mudeli XA30 suurepärasele ja mitmekülgsele 26,8 mm¹ lainurkobjektiivile. 20x suumiga saate tegevusele lähemale minna ning dünaamiline optiline pildistabilisaator kompenseerib värisemist 5 suunas, et saavutada ülimalt stabiilsed pildid. f/1,8 maksimaalne ava, 8 labaga diafragma ja EDM-tehnoloogia võimaldavad ilusat taustahägu (bokeh-efekt).

Täiustatud 1/2.84" HD CMOS Pro sensor
Äsja väljaarendatud Canoni HD CMOS Pro sensor saavutab tõhusa pikslite arvu (umbes 2,91 megapikslit), et täis-HD pildikvaliteet oleks suurepärane. Tänu paremale tundlikkusele ja täiustatud signaali-müra suhtele paistavad eriti nõrgas valguses tehtud pildid selgematena ja väiksema müraga.

Paindlikud uued pildiseaded
Kaks uut pildiseadet aitavad teil saavutada veelgi muljetavaldavamaid tulemusi. Lai 600% dünaamiline ulatus tagab suure kontrastiga heledad pildid, mille detailid säilivad nii rohke valgusega kui ka varjulistes alades, ja järeltöötlemist ei ole vaja. Režiim Higlight Priority (Heledate alade prioriteet) tagab materjali, millel on loomulikumad toonid, rikkalikumad värvid ja täpsemad detailid suure heledusega aladel² – täiuslik heledate taevaste ja peegeldavate pindadega stseenides.

8,77 cm (3,5”) OLED-puuteekraan ja kallutatav elektrooniline pildiotsija
Olenemata kompaktsest suurusest, pakub mudel XA30 kvaliteetset jälgimist. Kasutajasõbralik OLED-puuteekraan 1,23 miljoni punktilise eraldusvõimega pakub kiiremaid reaktsiooniaegu ja suurepärast lahutust, kontrasti ja värviedastust, võrreldes sarnaste vedelkristallekraanidega. 0,61 cm (0,24”) 1,56 miljoni punktilist elektroonilist pildiotsijat saab kallutada kuni 45° – seega on lihtne erinevatest asenditest jäädvustada.

Mitmekülgne kaheformaadiline salvestamine
AVCHD-videot saab salvestada kuni 28 Mbps režiimis 1080/50P; maksimaalse kvaliteedi jaoks valige 35 Mbps 1080/50P MP4 salvestamisrežiim. Kaks SDXC-/SDHC-mälukaardi pesa võimaldavad failide lihtsamaks edastamiseks kvaliteetse HD ja väiksema eraldusvõimega MP4-failide samaaegset salvestamist³ – täiuslik, kui on vaja kiirelt materjali vahetada. Kiir- ja aegluubis salvestamise valikud koos intervallsalvestamisega (x2 kuni x1200) on saadaval MP4-režiimides.

Professionaalne heli
Mudelil XA30 on ka kõikehõlmav heli juhtimise funktsioon. Kaks XLR terminali pakuvad professionaalset ühenduvust ning kvaliteetsed lineaarse PCMi ja Dolby Digitali salvestamisvalikud kuuluvad standardvarustusse.⁴ Sisseehitatud mikrofon ja 3,5 mm sisendpistik pakuvad lisavõimalusi ja paindlikkust.

Infrapunaga pildistamine
Mudelit XA30 saab hõlpsasti kasutada öösel või nõrga valgusega keskkonnas tänu täiustatud tundlikkusega sensorile ja heledale käepideme sisse ehitatud infrapunaallikale – seega on see täiuslik mudel loomariiki jäädvustavale videograafile.

Sisseehitatud Wi-Fi, laiendatav GPSi jaoks
Edastage materjali juhtmevabalt, kasutades iOS-i telefoni või tahvelarvutit, või FTP kaudu kiirusega kuni 150 Mbps⁵. Juhtige kaamera funktsioone eemalt Wi-Fi ühendusega seadmest selle jaoks eraldi rakendust installimata. Asukohaandmeid saab salvestada valikulist GPS-tarvikut kasutades.

Kompaktne ja kerge korpus
Tänu eemaldatavale käepidemele on see diskreetne ja ülimugavalt kaasaskantav kaamera täiuslik tundlikus või piiratud ruumiga keskkonnas jäädvustamiseks. Tänu kergele korpusele ei väsi te pikka aega kaamerat käes hoides filmides nii kiiresti ära.