NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


XA35

Kompaktsel kõik-ühes videokaameral XA35 on lai dünaamiline ulatus ja HD/SD-SDI terminal – muutes selle täiuslikuks valikuks professionaalsetele mobiilsetele uudistekogujatele ja ajakirjanikele, kes peavad jäädvustama sisu diskreetselt, eriti keerukates suure kontrastsusega valgustingimustes.

• Lai 26,8 mm¹, f/1.8-2.8 objektiiv, 20x suum nutika 5-teljelise optilise pildistabilisaatori ja dünaamilise pildistabilisaatoriga
• 1/2.84” HD CMOS Pro
• 8,8 cm (3.5”) OLED-puuteekraan
• Kaheformaadiline salvestamine: täis-HD AVCHD (28 Mbps) või MP4 (35 Mbps) 2 x SD-kaardile; DIGIC DV4
• Laia dünaamilise ulatusega režiim (600%) ja režiim Highlight Priority (Heledate alade prioriteet)² säilitavad heledate alade / varjude detailid, et pilt oleks loomulikum
• HD/SD-SDI väljund on täiuslik professionaalsete edastamiskeskkondade jaoks
• Kaheformaadiline salvestamine: täis-HD AVCHD (28 Mbps) või MP4 (35 Mbps) 2 x SD-kaardile
• Eemaldatav käepide professionaalsete XLR-sisendite ja sisseehitatud infrapunalambiga
• 1,56 m punktiga EVF, 45° kalle
• Kiire/aeglane liikumine
• Sisseehitatud kahesageduslik Wi-Fi kaugjuhtimiseks, faili edastamiseks / üles laadimiseks ja brauseri eelvaateks
• 2 XLR-sisendit
• Kahekohalised SDXC kaardipesad

20x suum Canoni HD lainurk-videoobjektiiviga
Jäädvustage erakordse kvaliteediga materjali tänu mudeli XA35 suurepärasele ja mitmekülgsele 26,8 mm¹ lainurkobjektiivile. 20x suumiga saate tegevusele lähemale minna ning dünaamiline optiline pildistabilisaator kompenseerib värisemist 5 suunas, et saavutada ülimalt stabiilsed pildid. f/1,8 maksimaalne ava, 8 labaga diafragma ja EDM-tehnoloogia võimaldavad ilusat taustahägu (bokeh-efekt).

Täiustatud 1/2.84" HD CMOS Pro sensor
Äsja väljaarendatud Canoni HD CMOS Pro sensor saavutab tõhusa pikslite arvu (umbes 2,91 megapikslit), et täis-HD pildikvaliteet oleks suurepärane. Tänu paremale tundlikkusele ja täiustatud signaali-müra suhtele paistavad eriti nõrgas valguses tehtud pildid selgematena ja väiksema müraga.

Paindlikud uued pildiseaded
Kaks uut pildiseadet aitavad teil saavutada veelgi muljetavaldavamaid tulemusi. Lai 600% dünaamiline ulatus tagab suure kontrastiga heledad pildid, mille detailid säilivad nii rohke valgusega kui ka varjulistes alades, ja järeltöötlemist ei ole vaja. Režiim Highlight Priority (Heledate alade prioriteet) tagab materjali, millel on loomulikumad toonid, rikkalikumad värvid ja täpsemad detailid suure heledusega aladel² – täiuslik heledate taevaste ja peegeldavate pindadega stseenides.

8,77 cm (3,5”) OLED-puuteekraan ja kallutatav elektrooniline pildiotsija
Olenemata kompaktsest suurusest, pakub mudel XA35 kvaliteetset jälgimist. Kasutajasõbralik OLED-puuteekraan 1,23 miljoni punktilise eraldusvõimega pakub kiiremaid reaktsiooniaegu ja suurepärast lahutust, kontrasti ja värviedastust, võrreldes sarnaste vedelkristallekraanidega. 0,61 cm (0,24”) 1,56 miljoni punktilist elektroonilist pildiotsijat saab kallutada kuni 45° – seega on lihtne erinevatest asenditest jäädvustada.

Mitmekülgne kaheformaadiline salvestamine
AVCHD-videot saab salvestada kuni 28 Mbps režiimis 1080/50P; maksimaalse kvaliteedi jaoks valige 35 Mbps 1080/50P MP4 salvestamisrežiim. Kaks SDXC-/SDHC-mälukaardi pesa võimaldavad failide lihtsamaks edastamiseks kvaliteetse HD ja väiksema eraldusvõimega MP4-failide samaaegset salvestamist³ – täiuslik, kui on vaja kiirelt materjali vahetada. Kiir- ja aegluubis salvestamise valikud koos intervallsalvestamisega (x2 kuni x1200) on saadaval MP4-režiimides.

Professionaalne heli ja HD/SD-SDI ühenduvus
Hõlpsasti ligipääsetav HD/SD-SDI port võimaldab ühendada valdkonnstandardsete edastamisseadmetega, nt satelliidi edastamissüsteemidega. Kaks XLR-terminali pakuvad professionaalseid helisisendeid ning nendel on kvaliteetse lineaarse PCM-salvestamise⁴ tugi.

Infrapunaga pildistamine
Mudelit XA35 saab hõlpsasti kasutada öösel või nõrga valgusega keskkonnas tänu täiustatud tundlikkusega sensorile ja heledale käepideme sisse ehitatud infrapunaallikale – seega on see täiuslik mudel loomariiki jäädvustavale videograafile.

Sisseehitatud Wi-Fi, laiendatav GPSi jaoks
Edastage materjali juhtmevabalt, kasutades iOS-i telefoni või tahvelarvutit, või FTP kaudu kiirusega kuni 150 Mbps⁵. Juhtige kaamera funktsioone eemalt Wi-Fi ühendusega seadmest selle jaoks eraldi rakendust installimata. Asukohaandmeid saab salvestada valikulist GPS-tarvikut kasutades.

Kompaktne ja kerge korpus
Tänu eemaldatavale käepidemele on see diskreetne ja ülimugavalt kaasaskantav kaamera täiuslik tundlikus või piiratud ruumiga keskkonnas jäädvustamiseks. Tänu kergele korpusele ei väsi te pikka aega kaamerat käes hoides filmides nii kiiresti ära.