NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


XH G1s

Selles kaameras on kombineeritud tippklassi funktsionaalsus, valik professionaalseid omadusi ja hulk kohandatavaid sätteid, mis võimaldavad koostöös salvestada ringhäälingu kvaliteediga kõrglahutuspilti nii stuudios kui ka väljas uudiseid kogudes.

Foto
Kandekohver HC-4200

Kandekohver HC-4200 

399.00 €

Lukustatavasse kohvrisse mahub XF-seeria kaamera koos varjuki ja akuga. Ruumi jääb ka lisaakude, lainurk konverteri, akulaadija, mälukaartide, valguse, mikrofoni ja paljude muude lisade jaoks.

Mikserpuldid ja varustus
DataVideo SE-1000 SD/HD-SDI videomikser

DataVideo SE-1000 on kompaktne kõrg- ja standarlahutusvideo mikserpult, millel 6 sisendit (5x HD/SD-SDI ning 1x DVI-I), kolm väljundit (3x HD/SD-SDI), RS-422 juhtimine ja Ethernet-liides. Videomikseril on ka integreeritud 10-bitine 6-kanaliga kaadrisünkronisaator. Tegemist on võimsa tulevikukindla ja täielikult laiendatava seadmega.

Muu varustus
Kata Rain Cover CRC-14

Kata Rain Cover CRC-14 sobib Canoni XH-seeria videokaameratele. Veekindla ja vastupidava materjali ning seadistuste jälgimiseks mõeldud läbipaistva TPU-vinüüli tõttu on Kata Rain Cover katteid ülimalt mugav kasutada. Kata vihmakindlaid katteid on võimalik kasutada nii käsitsi kui ka statiivil filmides.

Toiteseadmed
Akulaadija CA-920

Akulaadija CA-920 

99.00 €

Akulaadija BP-915/930/945 akudele. Toitmiseks vajab toitejuhet DC-900.

Tuulekaitsed
Rycote Special 90

Kui tuul puhub vaikselt on kvaliteetseima heli jaoks parim kasutada vahust või veluurist tuulekaitset, kuid tuule tõustes on vaja juba midagi võimsamat. Rycote Special 90 sobib kasutamiseks Canon XH-seeria kaamerate sisemiste mikrofonidega. Tuulekaitse pikad 30 mm-sed karvad võimaldavad vähendada tuulemüra 30-40dB.

Videovalgustid
Videovalgusti VL-10i II

VL-10i II lisavalgusti lubab filmida ka väga halbades valgustingimustes. Vajab toite jaoks BP-9xx seeria li-ioon akut, CA-910 laadijat ja osade kaamerate puhul ka SA-1 lisastatiivi. Valgustiks 10W halogeenpirn.

Ühenduskaablid
Ühenduskaabel PC-170ST

3 x RCA - Scart (stereo)


Ühenduskaabel CTC-100

Komponentkaabel

XL-seeria lisaseadmed
Statiivi adapter TA-100

Canoni poolt välja töötatud statiiviadapter, mis kinnitub statiivile ja seejärel on võimalik kaamera statiivile kinnitada ja statiivilt vabastada ühe liigutusega.