NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


i-SENSYS LBP3310

LBP3310 on energiasäästlik ja kiire laserprinter, mis on disainitud eelkõige väikekontoreid silmas pidades. See mugav ja lihtsalt kasutatav professionaalne laserprinter prindib 26 lehekülge minutis ning suudab printida ka kahepoolselt. Seade väljastab esimese kõrgkvaliteetse trükise vähem kui 7 sekundiga.

• 26 lehekülge minutis printiv suure jõudlusega laserprinter
• Kahepoolne printimine
• Soojenemisajata - esimene väljatrükk 6,5
sekundiga
• Lahutusvõime 2400 x 600 dpi-d
• "Kõik ühes" toonerikassett
• Kuni 550 lehte mahutav paberisööt
• Lisavarustusena võimalik ka võrgukaart
• CAPT - Canon Advanced Printing Technology kasutajaliides

Kiirendatud printimine
Laserprinter LBP3310 trükib kiirusega 26 lehte minutis ja on seega ideaalne suurte printimismahtudega organisatsioonidele. Canoni "On-demand fixing" tehnoloogia kasutamine garanteerib, et sa ei pea ootama kuni printer üles soojeneb, vaid võid koheselt peale sisselülitamist tööd alustada. Esimese lehekülje saab printerist kätte peale sisselülitamist juba 6,5 sekundiga.

Kiirus, mida vajad
Dokumentide printimiseks jääb alati liiga vähe aega. LBP3310 printimiskiirus 26 lehte minutis garanteerib, et oma printimistöödega kindlasti tähtajaks valmis jõuaksid.

Kahepoolne printimine
Standarvarustuses olev automaatne kahepoolne printimine teeb kahepoolsete dokumentide printimise ülimalt lihtsaks. Sinu raportid ja ettekanded näevad nüüdsest välja professionaalsemad ja samal ajal säästad ka raha, sest kasutad vähem paberit.

Ei mingit ootamist ega muresid
Canoni "On-demand fixing" tehnoloogia kasutamine garanteerib, et sa ei pea ootama kuni printer üles soojeneb, vaid võid koheselt peale sisselülitamist tööd alustada. Esimese lehekülje saab printerist kätte peale sisselülitamist juba 6,5 sekundiga.
Canon'i CAPT kasutajaliides kiirendab tööprotsessi veelgi.

Professionaalsus ja kvaliteet
Printeri kvaliteeti näitab lahutusvõime 600 x 600dpi-d, mis tagab professionaalsed väljatrükid. Kasutades Canoni automaatset pildiparandustehnoloogiat (Automatic Image Refinement technology) on võimalik lahutusvõime tõsta 2400 x 600 dpi-ni.

Mugav "Kõik ühes" toonerikassett
Lihtsalt vaheta "Kõik-ühes" kassett, mis sisaldab toonerit ja kõiki tähtsamaid osasid, ning su printer on jälle justkui uus. Ei mingit segadust - lihtsalt kauakestev kvaliteetne laserprintimine.Saadaval on ka suurema mahutavusega toonerikassett, mis võimaldab printida kuni kaks korda rohkem kui tavalist kassetti kasutades.

Paindlik paberisööt
Laserprinter LBP3310 standardvarustuses on 250 ja 50 lehte mahutav paberikassett. Lisavarustusena on saadaval ka lisa-paberikasset, mis mahutab 250 lehte.