NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


i-SENSYS LBP5050N

Taskukohase hinnaga värviline keskklassi A4 laserprinter. LBP5050N uuendusliku disaini tõttu on see laserprinter senisest palju vaiksem ja säästurežiimis on tarbitav võimsus ainult 5W. LBP5050N sisse ehitatud võrguliidese abil on võimalik jagada printeri funktsioone üle kohtvõrgu.

• lahutusvõime 9600x600 dpi, uus S-tooner
• Suur printimiskiirus 8lk/min värviliselt ja 12lk/min must-valgelt
• Soojenemisaeg puudub
• CAPT printeridraiver
• Värviline kõik-ühes toonerikassett
• Paindlik paberisööt
• Sisse ehitatud võrguliides.
• Sobib 64bit(Vista) ja 32bit(XP/2003 Server) operatsioonisüsteemiga.

Professionaalne prindikvaliteet
Parendatud lahutusvõime 9600x600 dpi võimaldab ülima suure kvaliteediga väljastust. Uus S-tooner tagab erksad, kontrastsed värvid ja terava teksti kõigi printide puhul.

Kiire printimine
LBP5050N trükib kiirusega 8lk/min värviliselt ja 12lk/min must-valgelt.

Kiire esimene print ja ei mingit soojenemisaega
Kinnitamisel-fikseerimise tehnoloogia kasutamine võimaldab väikest energiatarvet ja vaikset ooterežiimi. Tänu uuele kontrollerile ja S-toonerile on LBP5050N valmis kohe peale sisselülitamist tööle asuma.

Täiustatud printimistehnoloogia
Värvilist CAPTi (Canoni täiustatud printimistehnoloogiat) iseloomustab andmete kiire töötlemine ja kasutajasõbralik graafikaliides.

Võrguliides
LBP5050N integreeritud võrguliidese abil saad jagada kõiki selle printeri funktsioone üle kohtvõrgu. Tänu automaatsele IP seadistusele ja "Point and Print" installimisele on printeri kasutamine üle kohtvõrgu lihtne ja muretu.

Mugavad "Kõik ühes" värvilised toonerikassettid
Lihtsalt vaheta "Kõik-ühes" kassett, mis sisaldab toonerit ja kõiki tähtsamaid osasid, ning su printer on jälle justkui uus. Ei mingit segadust - lihtsalt kauakestev kvaliteetne laserprintimine. Toonerikassetide vahetamine käib kiiresti ja kõigest paari liigutusega.

Paindlik paberikäsitlus
Baasvarustuses on seadmel 150-leheline paberikassett. Nii kassetist kui ka käsisöödust võib printida erinevatele paberiformaatidele kuni A4 suuruses.