NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


i-SENSYS LBP7110Cw

Kompaktne A4 laserprinter, mis prindib kuni 14 lk/min nii värviliselt kui ka mustvalgelt. Tänu sisseehitatud WiFi-funktsioonile on see täiuslik valik väikestele ettevõtetele, kes soovivad ühtlasi ja kõrge kvaliteediga tulemusi.

• Professionaalse kvaliteediga A4-formaadis värviline printimine
• Läikiv madala korpusega disain on täiuslik väikestesse kontoritesse
• Täiuslik väikestes meeskondades jagamiseks
• 14 lk/min nii mustvalgelt kui värviliselt
• Printimislahutus kuni 1200 × 1200 dpi
• WiFi-ühenduvus
• Kõik-ühes-värvikassetid

Püsivalt suurepärane printimine

Väikesed ettevõtted ja meeskonnad saavad toota professionaalse kvaliteediga A4 värvilisi laserprinte. Mudelil LBP7110Cw on 1200 x 1200 dpi printimislahutus ning see on täiuslik kvaliteetsete värviliste müügi- või turundusmaterjalide või peene graafika ja detailse tekstiga dokumentide printimiseks. Mudeliga LBP7110Cw on püsivalt muljetavaldavate tulemuste printimine lihtne ja säästlik, kuna tähtsaid printimistöid ei pea väljastpoolt tellima.

Kompaktne ja mugav disain

Mudeli LBP7110Cw läikiv madala korpusega kuju sobitub hästi kontorikeskkonda. See lauale mahtuv printer võtab vähe ruumi ja sobib hästi keskkonda, kus vaba ruum on piiratud. Tänu moodsale disainile ja vaiksele tööle saab selle asetada kliendikeskkonda.

Võrgu- ja WiFi-valmidus lihtsamaks jagamiseks

Tänu oma võrguliidesele on mudel LBP7110Cw loodud isiklikuks kasutamiseks või väikeste meeskondade vahel tootmisvõimaluste jagamiseks. Kaugkasutajaliides laseb kasutajatel ja administraatoritel seadme olekut veebibrauseri vahendusel jälgida ja hallata. Mudelil LBP7110Cw on sisseehitatud WiFi, et seadet lihtsalt ilma segavate ja tõkestavate kaabliteta juhtmevaba võrguga ühendada.

Säästke aega ja olge tootlikum

14 lk/min paberiväljastus nii mustvalgelt kui ka värviliselt aitab teil tähtsaid või kiire tähtajaga töid rutem lõpetada. Canoni kiire esimese väljatrüki tehnoloogia suurendab reageerimisaega puhkerežiimist, seega ei raiska te väärtuslikku aega printeri käivitumist oodates. 150-leheline kassett vähendab täitmisaega, et teie töövood oleksid sujuvad ja tootlikud.

Lihtne haldamine ja hooldamine

Kõik-ühes-kassettide süsteem vähendab hooldusvajadust ja tagab püsivalt kvaliteetse toodangu. Suurema tootlikkusega must toonerikassett vähendab seisakuid veelgi. Vahetage toonerit, trumlit ja puhastusseadmeid sisaldav kassett lihtsalt välja ning printer on sama hästi kui uus. Mugav laadimine esipaneelilt võimaldab kassetti kiirelt, lihtsalt ja puhtalt vahetada.

Säästlik ja energiatõhus valik

Mudel LBP7110Cw kasutab puhkerežiimid ainult 0,9 vatti energiat. See on Energy Star® sertifikaadiga toode, millele on antud turuliidri TEC*-hinnang (Typical Energy Consumption), aidates teil järgida keskkondlikke ja jätkusuutlikke eesmärke ning vähendades kulusid.