NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


i-SENSYS MF5980dw

MF5980dw võimaldab jagada printeri praktilist SEND-funktsiooni ja automaatse kahepoolse printimise võimalust juhtmeta võrgu abil kõikjal kontoris. Kõrge energiasäästlikkus hoiab kulud madalal.• Automaatne kahepoolne printimine, kopeerimine ja skannimine
• 33 lk/min, esimese koopia väljastusaeg 8 sekundit
• Kiirklahvid lihtsaks skannimiseks, ökonoomseks kopeerimiseks ja turvaliseks printimiseks
• Skannimine e-posti rakendusse, võrgukausta ja USB-mälukaardile
• Ethernet ja Wi-Fi
• PCL5e/6 ja PostScript
• Energiasäästlik


Multifunktsionaalne laserseade
See kompaktne võrguvalmidusega multifunktsionaalne seade vastab oma silmapaistva jõudluse tõttu just väikeste tegusate töörühmade vajadustele. Lihtsalt kasutatava i-SENSYS MF5980dw printeriga saate ühe kompaktse seadmega kahepoolselt printida, skannida, kopeerida ja faksida.

Ajasäästlik
i-SENSYS MF5980dw on äärmiselt tootlik, printides kiirusega 33 lk/min ja väljastades esimese koopia juba vähem kui 8 sekundiga, mis on oma klassi parim aeg. Tänu eriti kiirele esimese väljatrüki printimisele on erinevate tööde vaheline ooteaeg minimaalne. 50-leheline automaatne kahepoolne dokumendisöötur kahepoolsete dokumentide skannimiseks, kopeerimiseks või faksimiseks ja lisavarustuses olev kassett, mis suurendab paberivaru 800 leheni, tagavad kiirema ja tõhusama töövoo.

Lihtne kasutamine ühe puudutusega
Intuitiivselt kasutatav 5-realine vedelkristallekraan kuvab rohkem teavet, et kasutajad saaksid saadaval olevaid funktsioone võimalikult lihtsalt kasutada. Kasutamise lihtsustamiseks on seadmel ühe puutega kiirklahvid, mis võimaldavad kiiret skannimist otse arvutisse, ökonoomset mitme lehekülje printimist ühele lehele, et säästa paberit ja raha, ning turvalist printimist, millega saate turvaliselt konfidentsiaalse sisuga dokumente printida ja jäätmete teket vähendada.

Kiirem töövoog
Canoni saatmisfunktsiooniga SEND saate oma dokumente kiiremini ja tõhusamalt laiali saata. Sellega saate skannida otse e-kirja manusesse, võrgukausta või USB-mälupulgale. Lisaks loob pakkimisfunktsioon Compact PDF sama kvaliteedi juures väiksemad failid (standardsest pakkimisest kuni kümme korda väiksemad), mistõttu on dokumentide saatmine ja jagamine palju lihtsam.

Lihtne võrgutöö – juhtmega või juhtmeta
Üks võimas võrguseade, mis on kasutamiseks saadaval kõigile töörühma liikmetele, aitab ruumi säästa ja kulusid kokku hoida. Seadet i-SENSYS MF5980dw on lihtne võrgu kaudu hallata ning Wi-Fi-ühilduvus võimaldab seda hõlpsalt olemasolevasse kontorivõrku ühendada.

Sujuv ühendamine
Tänu PCL 5c, PCL 6 ja PostScript Level 3 toele saab selle võrguvalmiduses seadme hõlpsalt olemasolevasse printerivõrku ühendada.

Energiasääst ja väiksemad kulud
Vähendage oma keskkonnamõju ja kulusid. Energy Stari sertifikaadiga i-SENSYS MF5980dw on oma klassi esirinnas tüüpilise energiatarbega (TEC) vaid 1,4 kWh. Puhkerežiimis on tarbitav võimsus ainult 2,3 vatti. Automaatne kahepoolne printimine aitab paberikulu vähendada ja nii veelgi kuludelt säästa.