NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


i-SENSYS MF735Cx

Täiuslik segu mugavusest ja uuenduslikkusest – MF735Cx on mõeldud arenevate väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks. Intuitiivse kartoteegi rakenduse, 12,7 cm puuteekraani ja muljetavaldava trükikvaliteediga on see parim printer väikeettevõtetele.

• 27 lk/min kiire värviline printimine
• 12,7 cm värviline puuteekraan
• Kiirem ühe läbimisega kahepoolne skannimine
• Mobiilne printimine Apple® AirPrint™-i, Mopria ja Google Cloud Printiga
• Turvaline PIN-koodiga printimine
• Juhtmevaba kasutamine ja jagamine
• Lihtsustatud korrashoid
• Kartoteegi rakendus

Elegantne puuteekraanipõhine kasutamine
12,7 cm värviline puuteekraan võimaldab lihtsat ja kiiret seadme kasutamist kuna kõik funktsioonid on vaid näpuvajutuse kaugusel. MF735Cx kartoteegi rakendus lubab ekraani kohandada vastavalt iga töökoha nõudmistele.

Tõhusust suurendavad rakendused
Kartoteegi rakendusel on mitmed funktsioonid, mis aitavad kasutajatel töötada kiiremalt ja nutikamalt. Mudeli MF735Cx kohandavate funktsioonide seas on eelseadistatud skannimise sihtkohtade konfigureerimine (nt e-post), sagedasti kasutatavate dokumentide nõude korral printimine ja tooneri taseme jälgimine. Kasutajad naudivad kindlasti uuenduslikke funktsioone, nagu
ökonoomne kopeerimine, mille abil mahutatakse kaheksa lehekülge ühele lehele.

Ehitatud mobiilseadmete jaoks: nii kontoris kui ka kontorist väljas
Kui olete nagu enamik tänapäevastest töötajatest, siis vahetate seadmeid ja asukohti olenevalt oma tööülesannetest. Mudel MF735Cx on loodud teile mõeldes. See pakub sama sujuvat kogemust nii laua-/sülearvutit, tahvelarvutit kui ka nutitelefoni kasutades. Kontoris saate Wi-Fi kaudu oma Maci või lauaarvutiga ühenduse luua ning liikvel olles saate tänu AirPrinti ja Mopria toele ühendada ka oma iOSi või Androidi seadmetega. Lisaks on seadmel NFC ja QR koodide sidumise võimalus. Laadige alla tasuta rakendus Canon PRINT Business oma iOSi või Androidi seadme jaoks ning teie käeulatuses on kõik need mugavad ja aegasäästvad funktsioonid. Etherneti pordi abil on võrguühenduse või juhtmega ühenduse loomine lihtne.

Tõhus ja täpne
Tänu uuele värvitehnoloogiale pole enam vajadust teha järelandmisi värvikvaliteedis efektiivsuse nimel, kuna MF735Cx suudab väljastada elavate värvidega töid vaid sekunditega, kuni 27 lehekülge minutis.

Säästlik, lihtsasti hallatav, hästi integreeritav
Kuigi mudel MF735Cx on disainitud väikestele kontoritele ja kodukontoritele mõeldes, pakub see kõikehõlmavat võrguprintimise ja -skannimise funktsioonide komplekti. Selle väike energiatarve puhke- ja ooterežiimis ning energiasäästlik automaatse väljalülitamise funktsioon muudavad selle säästlikuks ja kuluteadlikuks valikuks.