NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


i-SENSYS MF8360Cdn

Väikekontoritele mõeldud energiasäästlik kõik-ühes-koopiakeskus aitab parandada ettevõttesisest suhtlust. Suur jõudlus ja professionaalne värvikvaliteet aitavad tootlikkust tõsta.

• Automaatne kahepoolne võrguprintimine, kopeerimine, skannimine ja faksimine
• 20 värvilist või mustvalget lehekülge või koopiat minutis
• Kiirklahvid lihtsaks skannimiseks, ökonoomseks kopeerimiseks ja turvaliseks printimiseks
• Kasutajasõbralik 5-realine vedelkristallekraan
• Skannimine e-posti rakendusse, võrgukausta ja USB-mälupulgale
• Energiasäästlik

Stiilne ja ruumisäästlik kõik-ühes-seade
Vaadake, kuidas teie tootlikkus suureneb tänu selle kompaktse kõik-ühes-laserseadme kasutusmugavusele ja käepärasusele. Võrguvalmidusega ja väikestes meeskondades jagamiseks mõeldud kompaktses ja lihtsalt kasutatavas seadmes on kombineeritud automaatne kahepoolne printer, koopiamasin, skanner ja faks. Oma kaasaegse mustvalge disaini tõttu sobib i-SENSYS MF8360Cdn hästi igasse kontorisse.

Kiirem töövoog
Nüüd on suuremahuline printimine kõigile kättesaadav, tänu seadmele i-SENSYS MF8360Cdn. See prindib ja kopeerib kiirusega 20 lk/min nii värvilisi kui ka mustvalgeid dokumente, kasutades 50-lehelist automaatset kahepoolset dokumendisööturit. Esimese koopia kiire väljastusaeg tähendab, et ootamiseks kulub vähe aega. Canoni kiire esimese väljatrüki tehnoloogia Quick First-Print võimaldab puhkerežiimist väljumisel minimaalse viivitusega printida ja kopeerida.

Hõlbus ühe puudutusega kasutus
Kasutusmugavus on selle kõik-ühes-seadme lahutamatu omadus, sest ühe puudutusega kasutatavad kiirklahvid võimaldavad põhifunktsioonidele kiiresti juurde pääseda. Nendeks on kiire skannimine otse arvutisse, mitme lehekülje paberi- ja rahasäästlik kopeerimine ühele väljatrükile ning turvaline printimine konfidentsiaalsete dokumentide kaitsmiseks ja jäätmete vähendamiseks. Lisaks on seadmel lihtsalt kasutatav taustvalgustusega 5-realine vedelkristallekraan, mis kuvab intuitiivseid menüüsid ja olulist teavet. Selle abil saab kasutaja erinevate funktsioonide vahel kergesti navigeerida, et seadet maksimaalselt ära kasutada.

Saatmine ja jagamine
Säästke aega ja tõstke tootlikkust, kasutades dokumentide jagamisel Canoni saatmisfunktsiooni SEND. See võimaldab dokumente skannida ja otse e-postkasti, dokumendikausta või USB-pulgale saata. Dokumentide saatmist ja jagamist lihtsustab ka pakkimistehnoloogia Compact PDF, mis vähendab sama kvaliteedi juures failisuurust standardsete pakkimismeetoditega võrreldes kümme korda.

Säästke energiat ja kulusid
Seadme i-SENSYS MF8360Cdn energiasäästlikkus vähendab kulusid ja ökoloogilist jalajälge. Energy Stari sertifikaadiga seadme tüüpiline energiatarve (TEC) on oma klassi üks madalamaid. Canoni ettevalmistustehnoloogia On-Demand annab seadmele töökiirust ohverdamata oma klassi ühe väikseima puhkerežiimi energiatarbe.