i-Sensys LBP710Cx

499.00 €

Kiire värviline laserprinter väikese ja kompaktse disainiga. See suure jõudlusega printer on täiuslik nõudlikele töökohtadele.

• Suurepärane värviline printimine kiirusel 33 lk/min
• Suurem tootlikkus tänu kuni 1200 leheni suurendatavale paberimahule
• Sobilik mitmetesse keskkondadesse tänu oma väiksele kujule
• Printimine nutitelefonidest ja tahvelarvutitest tänu mobiilse printimise toele
• Tõhus kasutamine tänu suurema tootlikkusega Canoni originaaltoonerikassettidele
• Uus suure jõudlusega S-tooner kiiremaks ja energiatõhusamaks printimiseks
• Automaatne tooneri tihendi eemaldamine lihtsamaks kasseti paigaldamiseks
• Lihtne hallata, kui seade on osa teie võrgust
• Valikulised turvalise printimise ja salvestamise funktsioonid
• Lihtne kahepoolne printimine, et vähendada kulusid ja jäätmeid


Kiire ja paindlik printimine
Mudel LBP710Cx prindib täisvärviliselt kiirusel 33 lk/min, olles täiuslik kiirete töökeskkondade jaoks, kus on vaja vastupidavat ja mitmekülgset printerit. Võimalus lisada suure jõudlusega paberisöödukassett teeb sellest täiusliku seadme kaasaegse ühendatud töökoha jaoks.

Suur jõudlus väikses korpuses
Produktiivseks tööks vajate suure jõudlusega printerit ja seega on mudelil LBP710Cx suur 650-leheline standardne paberimaht, mida saab suurendada kuni 1 200 leheni. Kompaktne ja võimas kontorikaaslane, mis on oma mõõtmetelt siiski väike. Printimisülesandest olenemata saab mitmekülgne mudel LBP710Cx sellega hakkama. Alates A5- kuni A4-formaadis kahepoolsete dokumentideni – seade prindib vaid sekunditega.

Töötage liikvel olles
Kuna LBP710Cx toetab funktsioone Apple AirPrint (iOS) ja Mopria (Android), saate hõlpsasti printida igast nende funktsioonide toega seadmest. Samuti on kasulikud Canoni rakenduse PRINT Business kaasaegsed funktsioonid. Nende jaoks, kes kasutavad töökohas Google'it, on mudel LBP710Cx sujuvaks integratsiooniks ka Google Cloud Printiga ühilduv.

Suurema tootlikkusega toonerikassetid
Canon on oma toonerikassetid ümber kujundanud ja need on paremad kui kunagi varem. Kasseti sees olev tooneri tihend eemaldatakse automaatselt kasseti paigaldamisel, mis vähendab jäätmeid ja lühendab paigaldamisaega. Sama kompaktse suurusega uutel Canoni originaaltoonerikassettidel on nüüd suurem tootlikkus, mistõttu saate olla veelgi produktiivsem.

Canoni erakordne pildikvaliteet
Ükskõik, kas prindite oluliste koosolekute tarbeks esitlusi või klientidega jagamiseks brošüüre – mudel LBP710Cx tagab laserkvaliteediga väljatrükkide suurepäraste värvidega graafika, pildid ja teksti, et avaldaksite klientidele rohkem muljet. Canoni tunnustatud kogemus pildinduse vallas tagab, et mis tahes suurusega ettevõtted saavad toota professionaalse välimusega dokumente, millel on kvaliteetsed jooned, terav tekst ja suur eraldusvõime – luues positiivse mulje, mida kaasaegsed ettevõtted endast jätta soovivad.

Nutikad võrgundusvõimalused
Mudel LBP710Cx on suurepärane mitmekülgne täiendus teie olemasolevatele printeritele. PCL5e/6 ja Adobe PostScripti printerikeelte tugi tagab sujuva integratsiooni hallatud võrgukeskkondadesse. Mudel LBP710Cx sobib hästi hallatud printimisteenustega keskkonda ja ühildub Canoni kaughooldussüsteemiga e-Maintenance. Samuti saab mudeli LBP710Cx integreerida Canoni uniFLOW väljundi haldamise platvormi, pakkudes teile My Print Anywhere’i tõhusust ja turvalisust ning täiendavaid raamatupidamis- ja kulutuvastuslahenduste eeliseid.

Tooteid samast grupist…

i-SENSYS LBP653Cdw

i-Sensys LBP710Cx

i-Sensys LBP712Cx

HP Color LJ Enterprise 500 M552dn

HP Color LJ Managed Flow E87650z