NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


iR1740i

iR-1740i multifunktsionaalne seade on mõeldud kontorites kasutamiseks. Efektiivsele multifunktsionaalile on sisseehitatud uniFLOW ja e-hoolduse tugi.

• Multifunktsionaalsus: prindi, kopeeri, skanni või faksi
• Printimiskiirus kuni 40 lk/min
• Kuni 2300 leheline paberimaht
• 5,7-tolline LCD puuteekraan
• Valikuline kompaktne klamberviimistleja
• Võrguvalmidus, PCL ja PS tugi
• Energiasäästlik
• Sisseehitatud uniFLOW ja e-hoolduse (tehniline) tugi

Täiustatud tootlikkus
iR-1740i multifunktsionaalne seade on mõeldud kontorites kasutamiseks, mille prindikiirus on kuni 40 lk/min ja maksimaalne paberimaht on kuni 2300 A4-lehte. Lisaks on seadmel lai valik erinevaid viimistlusvõimalusi ja selge 5,7 tolline puutetundlik kallutatav ekraan.

Täiustatud LDAP-otsing muudab e-postile saatmise kiiremaks, nii et failide jagamine sujub kiiresti ja lihtsalt, mis säästab aega ja parandab kontoritöö efektiivsust. Lisaks võib skaneerimistöid saata värvilisena otse e-mailile. Lisaks pakub imageRUNNER1740i mugavat võimalust skaneerida USB-mälupulgale või printida USB-mälupulgalt *.


Kulude kontroll
Seade on ühilduv Canoni uniFLOW tarkvaraga, mis tagab suurepärase kulude läbipaistvuse ja kontrolli, lubades kulusid kontrollida üksiku töö, kasutaja, osakonna, seadme asukoha ja kulukoha järgi.

Ühilduvus Canoni (Overalli) poolt pakutava e-hoolduse lahendusega tagab seadme suurema töökindluse ja hoiab kokku IT–osakonna administreerimisaega. Seda võimaldavad lahenduse automaatsed tegevused nagu seadmete kaughooldus, automaatne kulunumbrite lugemine ja kulumaterjalide taseme jälgimine. Klikipõhine arveldus tagab selle, et tasute ainult reaalselt tekkinud kulu eest.


Turvalisus
Sisseehitatud turvalisuse funktsioon tähendab, et prindid on ootel kuni vastav kasutaja identifitseerib end printeri juures, kasutades PIN-koodi. See takistab dokumentide kuhjumise väljastuskohas ja väldib tööde sattumist volitamata isikute kätte. Korraga saab ootele jätta kuni 100 tööd. Alternatiiv sellele on kasutada Uniflow lahendust, mis kombineerituna läbipääsukaardi süsteemiga võimaldab kasutajatel turvaliselt ja piiranguvabalt printida. Pärast printimist kustuvad ootel olevad tööd automaatselt.


Keskkonnasõbralik
Canoni imageRUNNER1740i vastab energiatõhususe standardile ENERGY STAR ja tagab seega ka väiksemad energiakulud. Seade tarbib ainult 1 W puhkeolekus. Efektiivne kahepoolne printimine aitab säästa kulusid ja paberit.


Võrguga integreerimine
Canon ImageRUNNER1740i erinevate prindidraiverite UFRII-LT/PCL ja PostScript tugi tagab seadme lihtsa ühendatavuse ettevõtte olemasoleva IT taristuga. UniFLOW ühilduvus tähendab, et seadme saab kergelt integreerida uniFLOW lahendustega ja teenustega ning seade töötab edukalt koos kõigi teiste imageRUNNER ADVANCE seadmetega ühises võrgus. Pärast seadme ühendamist võrku võimaldab iW Management Console (iWMC) tarkvara tsentraalset- ja kaughaldust kõikidele prindiseadmetele.

*Saadaval JPEG ja TIFF-failid ainult. Lisavõimalusena on saadaval paberikassetid.