NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Canon
iR3245Ne

iR3245Ne

iR3245Ne on keskkonnasõbralikum valik kontoritele ja töörühmadele, kes vajavad kiiret ja tõhusat dokumendihaldust. Seadme standardvarustusse kuuluvad kahepoolne automaatne dokumendisöötur, 4 paberisahtlit, siseviimistleja, faks ja skanner koos saatmisfunktsioonidega.

Kompaktne ja usaldusväärne
Mudel iR3245Ne pakub 45 lk/min (A4) printimis- ja kopeerimiskiirust, värvilist skannimist ja saatmisfunktsiooni, andes teile võimaluse luua ja jagada professionaalse väljanägemisega dokumente. Automaatne kahepoolne printimine täiustab tootlikkust ja säästab paberit ning standardne kahepoolne automaatne dokumendisöötur ja siseviimistleja tagavad lihtsa dokumentide kopeerimise ja kiire klammerdamise. Seadet on lihtne kasutada tänu suurele värvilisele puuteekraanile, millel on iR-liides ning postkasti ja turvalise printimise tugi.

Canoni tõestatud kvaliteet
Canoni tehases toodetud uute mudelite programm arendati välja kooskõlas meie pühendumusega teenindada kliente keskkonnasõbralikul viisil. Kasutades oma pikaajalist tootmiskogemust, valisime välja viimaste aastate enimmüüdud mudelid ning ehitasime need ümber Canoni Giesseni tehases Saksamaal. Järgides rangeid protseduure ja tagades kindla kvaliteedi, suudame teile pakkuda taskukohaseid ja kvaliteetseid multifunktsionaalseid printereid, mis on märksa väiksema süsiniku jalajäljega.

Jätkusuutlik valik
Tehases toodetud uute mudelite puhul taaskasutame kuni 93% (kaalu järgi) olemasolevatest komponentidest ja materjalidest, mistõttu meie nõudlus uute toormaterjalide järele väheneb oluliselt. Seetõttu eraldub nende seadmete tootmisel 80% vähem süsinikdioksiidi kui originaalmudeli* puhul. Ning seadmekonfiguratsioonide hoolas kavandamine võimaldab oluliselt vähendada ladustamise ja transportimise jaoks vajalike pakkematerjalide hulka.

Usaldusväärne investeering
Detailide ja materjalide taaskasutamisega saavutatav sääst mõjutab ka lõpphinda, mistõttu suudame pakkuda klientidele väga soodsa hinnaga seadmeid. Mudel iR3245Ne on MEAP-i valmidusega ning see toetab mitmeid rakendusi, sh uniFLOW ja eCopy. Seadet saab hõlpsasti seadistada iWMC kaudu; ühtlasi tagab e-hooldusteenus seadme täpse kaugseire ja näitude lugemise.

Säästlik, kontrollitav printimine
iR3245Ne võimaldab luua teil kõik dokumendid kahepoolsetena, mis on palju säästlikum, ning lisab kõigile teie dokumentidele professionaalse väljanägemise. Lisavarustuse hulka kuuluv Canoni tarkvara uniFLOW tõstab printimisteabe ja kuluhalduse täiesti uuele tasandile.

uniFLOW annab pidevalt üksikasjalikku teavet selle kohta, mida ja kus keegi prindib, ning kui suur on sellega kaasnev kulu. See võimaldab teil ka printimistöid automaatselt võrgu kõige säästlikumale seadmele ümber juhtida või kontrollida iga osakonna väljastustaset. See muudab eelarve planeerimise lihtsamaks ning aitab arvestada oma investeeringu tasuvust.

Kindel ja turvaline informatsioon
Canon tagab teie äriteabe täieliku kaitstuse. Mudeli iR3245Ne kasutamist saab piirata parooli sisestamisvajadusega, ettevõtte võrku sisselogimise protseduuriga või isegi sõrmejälgede kasutamisega. Dokumente saab hoida turvalistes postkastides kuni vastav kasutaja on valmis nende printimiseks seadmega. Dokumente saab enne teistele saatmist ka krüpteerida. Kõrgendatud turvalisuse tagamiseks on dokumendile võimalik lisada vesimärk, mis muutub nähtavaks siis, kui keegi proovib dokumenti paljundada. Välisvõrgust sissemurdmise ohu vähendamiseks tagavad võrguautentimise tööriistad selle, et iR3245 seadet saavad kasutada ainult autoriseeritud PC või MAC arvutite kasutajad. Lisaks saab kõvakettal olevaid andmeid kustutada või krüpteerida, ning võimalik on ka tööde logi peitmine.

Lihtsus IT-osakonnale
iR3245Ne võrku installeerimine on lihtne. iW Management Console (iWMC) on veebipõhine utiliit, mis lihtsustab võrguseadmete keskset juhtimist  ideaalne lahendus tööga koormatud IT-osakondadele. See standardpaketti kuuluv funktsioon võimaldab seadme seadete kaugjuhtimist, uute seadmeteautomaatset tuvastamist ja ka seadme tõrgetest e-posti teel teavitamist. Teavet tooneri vähesuse, paberiummistuste ja seadme hooldusprobleemide kohta saab edastada e-posti teel, mis võimaldab lihtsalt ja kiiresti võtta kasutusele meetmed tööseisaku minimeerimiseks. iWMC lubab administraatoritel kopeerida sätted ja aadressiraamatud mitmele seadmele.

Kõrge kvaliteediga printimine
iR3245Ne kasutamisel muutub terava ja selge printimise tõttu kõrgekvaliteediline dokumendiloome normiks. Professionaalsete viimistlusvõimalustega saate te lihtsalt luua klammerdatud või augustatud aruandeid, pilkupüüdvaid brošüüre ja ärialaseid pakkumisi, kasutades erinevaid prindimaterjale ja -formaate. Canoni tarkvara iWPM suurendab professionaalsust veelgi. Kui te soovite aruannet koostada erinevatest failidest, nt Word ja Excel, pärinevast informatsioonist, siis peate te need tavaliselt esmalt välja printima ja seejärel käsitsi ühendama - see aga on aeganõudev. iWPM võimaldab lauaarvuti vahendusel dokumendid kiirelt elektrooniliselt ühendada juba ennelõppversiooni printimise alustamist.

Paljude võimalustega dokumendihaldus
iR3245Ne pakub uusi võimalusi informatsiooni vahetamiseks teie kontoris. Näiteks skaneeritakse dokumendid dokumendisööturiga kiirusel 51 kujutist minutis, krüpteeritakse ja seejärel saadetakse Canon i-Send abil turvaliselt PDF-failidena erinevatesse sihtkohtadesse, nt võrgukataloogidesse, e-postiaadressidele ja postkastidesse. Kõik see on võimalik ilma täiendava tarkvara installeerimiseta.

Postkastid
iR3245Ne seadmes on postkastid, mis pakuvad täiendavat mitmekülgsust ja konfidentsiaalsust. Postkastid on mõeldud kõikide dokumentide turvaliseks säilitamiseks seadmes ning need võivad olla individuaalsed või määratud kasutajate rühmadele. Vajadusel saate te ükskõik millise dokumendi skaneerida, ära saata, või printida otse postkastist. See on väga mugav, kui te ei soovi, et konfidentsiaalne aruanne lebaks seadme väljastusalusel, kuni te jõuate sellele järele minna. Lisaks saab postkastis olevad dokumendid enne printimist läbi vaadata.

Ulatuslik paberivarustus
Kõikide paberiallikate kombinatsioon, tagab maksimaalselt 2250 lehe mahutavuse. Kasutaja saab kõiki 550-lehelisi kassette reguleerida paberiformaatidele vahemikus A5 kuni A3.

eHooldus
Uus innovatiivne eHoolduse tehnoloogia jälgib masina tööd ning kutsub ise probleemide tekkides kohale mehhaaniku teatades talle ka väljakutse põhjuse.

*Valik seadme kirjelduses olevatest funktsioonidest eeldavad lisavarustust. Täpsustavateks küsimusteks võtke palun ühendust lähima Overalli esindusega.