NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Canon
iR3570

iR3570

Canon iR 3570 on multifunktsionaalne seade, mis ühedab endas printimise, paljundamise, skaneerimise, faksimise ja digitaalsed saatmisfunktsioonid. Tänu sellele saab kõik dokumendihaldusega seotud tegevused sooritada mugavalt ühe seadme abil. iR 3570 väljastuskiiruseks on 35 lk/min.

Kompaktne ja säästlik kommunikatsioon
iR 3570 võimaldab dokumente luua, hallata ja jagada. Informatsiooni edastamiseks saab kasutada muuhulgas e-posti ja faksi, kindlustades produktiivsuse ja minimaalsed kulud. Seadmele saab lisada sisese viimistleja ja augustaja, mis hoiab võrreldes väliste viimistlusseadmetega kokku oluliselt ruumi ja kulusid.

Efektiivne suhtlemine
Universaalsete saatmisfunktsioonide abil saab dokumendid skaneerida ning e-postiga edastada. iR 3570 võimaldab luua ka otsinguvõimalusega PDF-dokumente. Loodud faile saab otse seadme kõvakettale salvestada. Nii ei pea suuri faile e-kirjaga edastama – adressaadile saadetakse veebiaadress, kust saab faili sobival hetkel alla laadida.

Keerukate prinditööde lihtne viimistlemine
iR 3570 laiade viimistlusvõimaluste abil saab kõik olulised dokumendid kontoris valmistada. Canoni intelligentne iW Publishing Manager tarkvara aitab mitmes erinevas Windows programmis loodud dokumendid üheks prinditööks liita. Nii saab näiteks dokumendi tekstiosad Word’ist ja tabelid Excel’ist terviklikuks dokumendiks ühendada ning see mugavalt välja printida.

Paranda dokumentide turvalisust
iR 3570 aitab konfidentsiaalset infot korralikult kaitsta. Turvalise printimise funktsiooni abil saab keelata prinditöö alustamise enne, kui seadmelt on sisestatud salasõna. Vajadusel saab salasõnaga anda kasutajatele erinevaid õigusi ning kaitsta skaneeritud dokumentidest loodud PDF-faile. Maksimaalse turvalisuse tagamiseks saab kogu kõvakettal oleva info krüpteerida. Võrgus asuva info saab kaitsta HTTPS-turvaühenduse abil.

Kasutajasõbralik ja personaliseeritav
Intuitiivse juhtpaneeli ja kaugjuhtimistarkvara abil on võimalik ka keerukad toimingud kiiresti sooritada. JAVA-keelel põhinev Canoni MEAP-platvorm võimaldab iR 3570 täielikult kliendi vajadustele vastavaks kujundada.

*Valik seadme kirjelduses olevatest funktsioonidest eeldavad lisavarustust. Täpsustavateks küsimusteks võtke palun ühendust lähima Overalli esindusega.