NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Canon
iR4570Ne

iR4570Ne

Canon iR 4570Ne on multifunktsionaalne seade, mis on toodetud ümbertöödeldud materjalidest. Loodussõbralikkus ei ole aga vähendanud selle seadme produktiivsust ja kasutajalihtsust.
Canon iR 4570Ne ühedab endas printimise, paljundamise, skaneerimise ja digitaalsed saatmisfunktsioonid. Tänu sellele saab kõiki dokumendihaldusega seotud tegevusi sooritada mugavalt ühe seadme abil. iR 4570Ne väljastuskiiruseks on 45 lk/min.

• Keskkonnasäästlik seade ümbertöödeldud materjalidest
• Produktiivne multifunktsionaalne seade
• MEAP- ettevalmistusega
• Väljapaistvad turvaelemendid
• Lihtne kasutajaliides

Ökoloogiliselt vastutustundlik
Kuigi iR4570Ne on toodetud ümbertöödeldud materjalidest, on see sama funktsionaalsuse ja suutlikkusega kui uus seade. Canon kogub üle Euroopa liisingust tagasi tulnud seadmed kokku ning saadab spetsiaalsesse tehasesse, kus need läbivad range taastootmise protsessi.
Ümbertöötlemisel on kasutatud 88% ulatuses samu materjale, mis kasvatab seadmete eluiga ning vähendatakse sõltuvust toormaterjalidest.* Ning kuna kasutusse saab võtta ka eelnevalt konfigureeritud osi, siis säästetakse ka umbes 32% pakkematerjalidelt.
* arvutatud kaalupõhiselt

Kõrge tootlikkus
iR4570Ne on produktiivne multifunktsionaalne seade, mis prindib kiirusega kuni 45 lk/min tõstes kontoritöö efektiivsust. Muljetavaldava skannerifunktsionaalsusega saab dokumente kiirelt digiteerida ning lähetada siis ükskõik millisele võrguaadressile, grupile või dokumendikausta.
iR4570Ne on Canon MEAP-ettevalmistusega, mis lubab iR-seeria multifunktsionaalsed seadmed kujundada kliendi erivajadustele vastavaks. Samuti tagab see toe teistele tõhusatele Canoni lahendustele - uniFLOW, Therefore, eCopy, iWMC ja SCCP.

Efektiivne suhtlemine
Universaalsete saatmisfunktsioonide abil saab dokumente skaneerida ning e-postiga edastada. iR4570Ne võimaldab luua ka PDF-dokumente ning loodud failid otse seadme kõvakettale salvestada. Nii ei pea suuri faile e-kirjaga edastama – adressaadile saadetakse veebiaadress, kust saab faili sobival hetkel alla laadida.

Kõrge kvaliteet
Raportid, tabelid ja uudiskirjad on vaid mõned dokumendid, mis vajavad kvaliteetset ning ladusat printi. iR4570Ne kvaliteet ning prindikiirus tagavad mõlemat.

Väljapaistev turvalisus
iR4570Ne seadmega jääb oluline informatsioon konfidentsiaalseks. Kasutades osakonna ID-d saab lubada juurdepääsu teatud funktsionaalsusele vaid volitatud kasutajatel. Kasutajapõhine identifitseerimine tõstab turvalisust veelgi.

*Valik seadme kirjelduses olevatest funktsioonidest eeldavad lisavarustust. Täpsustavateks küsimusteks võtke palun ühendust lähima Overalli esindusega.