NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


iRAC7065i

Võimekas iRAC7065i on värviliste väljastuslahenduste uus lipulaev. 65lk/min kiirusega värviline ja must-valge trükkimine ning suur paberimaht tagavad kiire ja katkematu väljastuse ning seadmed erinevad saatmisfunktsioonid aitavad ühtlustada kontori töövoolu.

• 65 lk/min kiirusega värviline ja must-valge trükkimine
• Kergesti kasutatav suur puuteekraan
• Professionaalsed trükised ja viimistlusvõimalused
• Kiire kahepoolne skannimine kuni 200 kujutist/min
• Edasiarendatud turvalisusvõimalused

Lisainformatsioon
Canon'i uude imageRUNNER ADVANCE seeriasse kuuluv C7065i on täielikult integreeritud dokumentide väljastuslahendus. C7065i on asendamatu seade kõikides dokumendi elutsükli etappides. Seadme paindlikud omadused ja nutikas disain tagavad dokumentide turvalisuse ja seadme keskkonnasõbralikkuse.

Kergesti kasutatav ja kohandatav
C7065i'l on suur 8,4" SVGA kõrglahutusega värviline ekraan, mille kasutajasõbralikud ikoonid teevad seadmega töötamise väga lihtsaks. Kasutajad saavad muuta täielikult ikoonide paigutust ekraan ja valida 8 erineva töölauatausta vahel. Keerukad või sageli kasutatavad tööd on võimalik seadistada ühe nupu alla.

Tootlik, kõrge kvaliteediga printimine
C7065i pakub teravamate ja kõige elavamate värvidega trükiseid, mida on võimalik ette kujutada. Vahet pole, kas trükite värviliselt või must-valgelt, seade säilitab oma suure 65lk/min kiiruse.

Võimsad viimistlusvõimalused lubavad kasutajal augustada dokumente, luua pilkupüüdvaid brošüüre ja ümbrikke ning kasutada seadme C ja Z-voltimisfunktsioone. Lisaks on võimalik kasutada kuni 300g/m2 materjale, SRA3 formaati ja erinevate katetega spetsiaalmaterjale.

Dokumentide jagamine ja integreerimine
Skannimine kiirusega kuni 200 kujutist/min lubab kasutajatel skannida korraga mitmetesse erinevatesse sihtkohtadesse nagu nt e-mailile, ftp serveritesse või jagatud kaustadesse kohtvõrgus. Vajadusel on võimalik seade ühendada erinevate programmidega, nagu nt Microsoft SharePoint.

Paindlike failivormingute tugi, nagu PDF, PDFa1b, OOXML ja otsitav ja kompaktne PDF, rikastavad dokumendi kasutusvõimalusi ja suurendavad tootlikust. Adobe Reader Extension PDF võimalus skannitud dokumentidele märkmeid lisada ja neid hiljem üle vaadata on palju säästlikum kui kasutada aeglast paberibaasil suhtlust.

Säästlik ja turvaline
Kulude kokku hoidmiseks on võimalik piirata seadme teatud funktsioonid ainult kindlatele töögruppidele. Seadme erinevad turvalisusfunktsioonid nagu nt vesimärgi trükkimine, HDD-eemaldus, andmekrüptimine ja seadmetuvastus tagavad tähtsate dokumentide turvalisuse kogu nende elutsükli vältel.

Keskkonnasõbralik
imageRUNNER ADVANCE on esimene väljastuslahenduste seeria maailmas, mis kasutab mittepõlevat bioplastmassi, lisaks on selle seeria seadmetel hinnatud Energy Star sertifikaat. Kahepoolsete dokumentide kasutamine aitab vähendada paberikulu ja vähendab looduslike ressurside kasutamist.

*Valik seadme kirjelduses olevatest funktsioonidest eeldavad lisavarustust. Täpsustavateks küsimusteks võtke palun ühendust lähima Overalli esindusega.