NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


imagePRESS C850 digitrükimasin

Suurepärane tootlikkus, kvaliteet ja mitmekülgsus Uuenduslike tehnoloogiate ja ruumisäästliku disainiga imagePRESS C850 sarja mudelid pakuvad suurepärast kvaliteeti, kuni 85 lk/min trükikiirust ning mitmete kontrollerite ja viimistlusvalikute tuge – hea investeering tulevikku.

Innovatiivne trükiste tootmine
See võimas tootmismasin sisaldab endas palju innovaatilisi lahendusi, mille abil paindlikult ning töökindlalt toota kvaliteetseid trükiseid. ImagePRESS C850 on suurepärase investeeringutasuvusega, tuues aja- ja kulude kokkuhoiu nõudlikule koopiakeskusele ja käivet genereerivad võimalused trükikojale.

Erakordne trükikvaliteet
Innovaatiline tehnoloogia tagab oma klassi parima prindikvaliteedi samal ajal tootlikkust ohustamata. Canoni arendatud uue tooneriga on värvid selged ja täpsed nii esimesel kui viimasel trükitud lehel. Värvid on püsivad täna pidevale automaatsele kontrollile trükiprotsessi ajal. 32 punase kiirega R-VCSEL-laser oma 2400 dpi-ga võimaldab trükkida veelgi suurema täpsusega. Mitme erineva trükirastri valik annab paindlikkuse ja ofsetiga sarnase kvaliteedi. Elastne 4-kihiline tooneri ülekandelint võimaldab kvaliteetselt ka trükkida tekstuurpinnaga materjalidele ja recycled paberitele.

Maksimaalne tootlikkus
imagePRESS C850 sarja digitrükimasinad annavad toodangut muljetavaldava kiirusega - kuni 2460 SRA3 lehte tunnis. Masin trükib maksimaalse kiirusega paberitele kuni 220 g/m² ning ilma pingutuseta kahepoolsed trükitööd ka veelgi paksematele materjalile. Kuni 762mm lehesöötmine võimaldab trükkida näiteks plakateid, kahepoolseid brošüüre või lakaga raamatukaasi.

Nutikas paindlikkus
Valida on kolme innovaatilise, tootliku ja intuitiivse töövoolahenduse vahel - Canon, PRISMAsync ja EFI. Canoni lahendust kasutades saab lihtsalt toota kõrgekvaliteedilisi töid. EFI Fiery-tüüpi kontroller võimaldab head tootlikkust ja toetab Fiery muutuvate andmetega trükki hea tasuvusega tööde tegemisel. Kõige tootlikum PRISMAsync kontroller võimaldab ühtselt kogu tootmist juhtida tänu oma intuitiivsele funktsionaalsusele ja efektiivsele ülesannete osadeks jaotamisele. PrismaSync ühildub hästi tööde ettevalmistustarkvara PrismaPrepare ning tellimuste ja töövoo haldustarkvaraga PrismaDirect.

Mitmekülgne järeltöötlus
imagePRESS C850 sarja digitrükimasinad on tootlikud viimase piirini koos hea valiku järeltöötlusega**: köidetud brošüüritrükk koos kolmest küljest lõikamisega, suurde pakki trükk, klammerdus, augustamine, rõngasköide, voltimine ning in-line liimköitmine. Lisaks Canon lisaseadmetele on võimalus lisada ka teiste tootjate viimistlejaid nagu näiteks booklemaker, servatrimmer ja vihiku seljakantija.


**Valik seadme kirjelduses olevatest funktsioonidest eeldavad lisavarustust. Täpsustavateks küsimusteks võtke palun ühendust lähima Overalli esindusega.