Ärilahendused / Dokumentide digiteerimine / Digitaalne töölaud

Kindlasti on enamus meist kokku puutunud olukorraga, et töölaud on kaetud paberitega ning ainsad asjad, mida on keeruline leida, on klaviatuur, hiir ja just see tähtis dokument mida hetkel vajate. Selle paberikuhja silmitsemine paneb kahtlemata mõtlema, kuidas probleemi lahendada.

Esimene lihtne võimalus on hakata pabereid järjest ära viskama, jõudes lõpuks klaviatuurini ja otsitava dokumendini. Probleem on muidugi selles, et nii võib mõni teine oluline dokument kogemata kaduda ning kahjustada teie äritegevust. Äraviskamise asemel on võimalik dokumendid lauaäärtele kuhjata uskudes, et niiviisi õnnestub luua süsteem - see on pahatihti kõigest enesepettus…

Kas soovite teada, millist lahendust Overall sellisele olukorrale pakub? Me kasutame digitaalset töölauda. See võimaldab oma töölauda digitaalselt organiseerida, talletades dokumendid ühtsetes digitaalsetes kaustades ning lisades neile vajadusel märkmed ja identifikaatorid hilisema otsimise lihtsustamiseks. Digitaalselt töölaualt on dokumente soovikorral võimalik leida ka sisupõhise tekstiotsingu abil. Lahendus sisaldab muidugi ka skannerit, et paberdokumendidki hõlpsalt digitaalsele töölauale jõuaksid.

Digitaalsel töölaual on veel üks suurepärane omadus - teie pärislaud on puhas ning püsib puhtana kuni digitaalset töölauda aktiivselt kasutate. Kas unustasime midagi? Mõelge informatsioonile, mida vahetate e-posti, digidokumentide ja piltidena - kõik see on samuti võimalik digitaalse töölaua abil mugavalt organiseerida, talletades näiteks kõik konkreetse projekti või pakkumisega seotud informatsiooni ühte kindlasse kausta.

Dokumentide digiteerimine

Projektidokumentide digitaalne arhiveerimine
Digitaalne töölaud

Tagasiside klientidelt


Digitaalne dokumendiarhiiv (DHL Estonia)


Prindihaldus (Playtech)