Ärilahendused / Dokumentide digiteerimine / Projektidokumentide digitaalne arhiveerimine

Vaatamata mitmetele automatiseeritud halduslahendustele tekib ka kõige tavalisema hankeprotsessi juures dokumente, mida tulenevalt erinevale päritolule on keeruline ühtselt säilitada. Sedasi tekib olukord, kus osa dokumente on laual hunnikus ja osa juhuslikes arvutikaustades.

Kindlasti on oluline, et kõik konkreetse projekti või tegevusega seotud info on ühtselt säilitatud ja hõlpsasti kättesaadav. E-post, paberil vastuvõetud ja ise arvutis loodud dokumendid, allkirjastatud ankeedid ja avaldused, kinnitused, nimekaardid - kõike seda peaks säilitama ühes kohas ning sedasi, et neid ka lihtne leida oleks. Kuidas seda saavutada?

Overalli digitaalne projektiarhiiv võimaldab salvestada oma e-posti teated, Wordis kirjutatud tekstid, paberile prinditud kirjad, Exceli tabelid ja graafikud, nimekaardid ja muud dokumendid ühtsesse digiarhiivi toimikusse. Soovikorral saab iga dokumendi vastavas digikaustas eraldi nimetada, et hiljem neid kergem leida oleks. Dokumentide vaatamisel saab neid suurendada, pöörata, liikuda leheküljelt leheküljele, e-postiga edastada või väljastada printerile.

Dokumentide digiteerimine

Projektidokumentide digitaalne arhiveerimine
Digitaalne töölaud

Tagasiside klientidelt


Digitaalne dokumendiarhiiv (DHL Estonia)


Prindihaldus (Playtech)