Ärilahendused / Väljastuslahendused / Väikeettevõtte väljastusseadme kuluhaldus

Aastaid on räägitud värvidest ja nende mõjust igapäeva ärisuhtluses. Siiani on värvid sageli lõppenud aga arvutiekraanil vahetult pärast "Print"-nupule vajutamist. Uue põlvkonna värviseadmetega on värviprintimise maailm kättesaadav ka kõikidele väike- ning keskmistele ettevõtetele. Värvilise dokumendi printimine on nende seadmete abil väga lihtne ning tulemus meeleolukas.

Samas ei tohi unustada, et värviväljastus on endiselt mõnevõrra kulukam kui tavaline mustvalge printimine. Lahendus pole kindlasti värviväljastuse keelustamine, vaid selle tegevuse jälgimine. Kui ettevõttes on teada, et värviprintimist on tehtud tulemuslikkuse kasvatamiseks ja paremaks klienditeenindamiseks, on kulu igati põhjendatud.

Overall pakub kõikidele värvilistele multifunktsionaalsetele seadmetele kaasa kohaldatavat halduslahendust, mis töötab otse seadmes. Lahenduse abil on seadmest võimalik tellida aruandeid nii kasutajate kui ka kasutatud teenuste kohta. Sedasi on võimalik kontrollida ja veenduda, et värviväljastusmasin on kasutusel tõepoolest ettevõtte eesmärkide paremaks täitmiseks.

Väljastuslahendused

Ettevõtte väljastuskulude analüüs ja haldamine
Väikeettevõtte väljastusseadme kuluhaldus

Tagasiside klientidelt


Digitaalne dokumendiarhiiv (DHL Estonia)


Prindihaldus (Playtech)