CFexpress mälukaardid

ProGrade 128GB CFexpress 1700 MB/s, 2-ne pakk

ProGrade 128GB CFast 2.0 mälukaart, 2 tk pakis. See kaart on vastupidav äärmuslikele temperatuuridele, löökidele, vibratsioonile ja röntgenikiirgusele ning ühildub ka tagasi valitud XQD kaameratega, mis kasutavad CFexpressi lubamiseks püsivara.


ProGrade 256GB CFexpress 1700 MB/s, 2-ne pakk

ProGrade 256GB CFexpress mälukaart, 2 tk pakis. See kaart on vastupidav äärmuslikele temperatuuridele, löökidele, vibratsioonile ja röntgenikiirgusele ning ühildub ka tagasi valitud XQD kaameratega, mis kasutavad CFexpressi lubamiseks püsivara.


ProGrade 325GB CFexpress 1700 MB/s, 2-ne pakk

ProGrade 325GB CFexpress mälukaart, 2 tk pakis. See kaart on vastupidav äärmuslikele temperatuuridele, löökidele, vibratsioonile ja röntgenikiirgusele ning ühildub ka tagasi valitud XQD kaameratega, mis kasutavad CFexpressi lubamiseks püsivara.


ProGrade 512GB CFexpress 1700 MB/s, 2-ne pakk

ProGrade 512GB CFexpress mälukaart, 2 tk pakis.See kaart on vastupidav äärmuslikele temperatuuridele, löökidele, vibratsioonile ja röntgenikiirgusele ning ühildub ka XQD kaameratega, mis kasutavad CFexpressi lubamiseks püsivara.


ProGrade 325GB CFexpress 1700 MB/s, 1tk pakis

ProGrade 325GB CFexpress mälukaart, 1 tk pakis. See kaart on vastupidav äärmuslikele temperatuuridele, löökidele, vibratsioonile ja röntgenikiirgusele ning ühildub ka valitud XQD kaameratega, mis kasutavad CFexpressi lubamiseks püsivara.


ProGrade 1TB CFexpress 1700 MB/s, 1tk pakis

ProGrade 1 TB CFexpress mälukaart, 1 tk pakis.See kaart on vastupidav äärmuslikele temperatuuridele, löökidele, vibratsioonile ja röntgenikiirgusele ning ühildub ka valitud XQD kaameratega, mis kasutavad CFexpressi lubamiseks püsivara.


ProGrade 650GB CFexpress 1700 MB/s, 1tk pakis

ProGrade 650GB CFexpress mälukaart, 1 tk pakis. See kaart on vastupidav äärmuslikele temperatuuridele, löökidele, vibratsioonile ja röntgenikiirgusele ning ühildub ka valitud XQD kaameratega, mis kasutavad CFexpressi lubamiseks püsivara.


Vaata ka…

SD ja SDHC mälukaardid

microSD ja microSDHC mälukaardid

CompactFlash-kaardid

CFast mälukaardid

CFexpress mälukaardid

Kaardilugejad ja lisad

Mälupulgad