microSD ja microSDHC mälukaardid

SanDisk 32GB microSDHC ExtremePro 100MB/s 667X

SanDiski suuremahulised SDHC mälukaardid on ideaalsed kasutamiseks digipeegel- ja videokaamerates. Lisaks digitaal- ja videokaameratele sobib SDHC-kaart ka erinevatesse multimeediaseadmetesse. Kaardile kantakse andmed kiirusega kuni 100MB/s ehk 667x. Klass 10 / UHS1.


SanDisk 64GB microSDXC Extreme Pro 100MB/s 667X

SanDiski SDHC mälukaardid on ideaalsed kasutamiseks kaamerates, nutielefonides ja tahvelrvutites pakkudes kiiremat kopeerimist sujuvamat täis HD videosalvestust ja suuremat pildistuskiirust. Mälukaart sobib ka paljude mobiiltelefonide andmemahu suurendamiseks. Kaardile kantakse andmed kiirusega kuni 100MB/s ehk 667x


ProGrade 64GB Micro SDXC UHS-II mälukaart/adapter

ProGrade 64GB Micro SDXC UHS-II mälukaart ja adapter , 2tk pakis. See kaart on vastupidav äärmuslikele temperatuuridele, löökidele, vibratsioonile ja röntgenikiirgusele.


SanDisk 128GB microSDXC UltraAndroid XC+SD adapter

SanDiski SDHC mälukaardid on ideaalsed kasutamiseks kaamerates, nutielefonides ja tahvelrvutites pakkudes kiiremat kopeerimist sujuvamat täis HD videosalvestust ja suuremat pildistuskiirust. Mälukaart sobib ka paljude mobiiltelefonide andmemahu suurendamiseks. Kaardile kantakse andmed kiirusega kuni 48MB/s ehk 320x. Klass 10.ProGrade 128GB Micro SDXC UHS-II mälukaart/adapter

ProGrade Micro SDXC UHS-II mälukaart ja adapter , 2tk pakis. See kaart on vastupidav äärmuslikele temperatuuridele, löökidele, vibratsioonile ja röntgenikiirgusele.


Vaata ka…

SD ja SDHC mälukaardid

microSD ja microSDHC mälukaardid

CompactFlash-kaardid

CFast mälukaardid

CFexpress mälukaardid

Kaardilugejad ja lisad

Mälupulgad