Striim ja vastuvõtt

VBrick Windows Media seadmed

VBricki WM enkoodrid võimaldavad saata kvaliteetset videot väikese või keskmise ribalaiusega arvutivõrgus kasutades selleks levinud Windows Media formaati. VBricki toodete paindlikkus võimaldab neid rakendada väga erinevate ülesannete lahendamiseks, ning Windows Media formaat võimaldab seadet rakendada mugavalt juba olemasolevates Windows Media lahendustes. Installeeritavas ruumis on ainsaks nõudmiseks Ethernet pesa. Traadita võrgu puhul on võimalik lahendus üles seada teiste tootjate WiFi seadmete abiga. See võimas, aga siiski odav lahendus võimaldab videol jõuda tuhandete inimesteni kas siis kohtvõrgus, üle VPNi või üle interneti.


VBrick MPEG-2 seadmed

VBricki MPEG-2 enkooder/dekooder võimaldab saata või vastu võtta DVD kvaliteediga videot suure ribalaiusega arvutivõrgus. Tänu kõigest 180ms viivitusele on võimalik ka kahepoolne interaktiivne kommunikatsioon. VBricki toodete paindlikkus võimaldab neid rakendada väga erinevate ülesannete lahendamiseks. Installeeritavas ruumis on ainsaks nõudmiseks Ethernet pesa. Traadita võrgu puhul on võimalik lahendus üles seada teiste tootjate WiFi seadmete abiga. MPEG-2 seadmeid kasutatakse rakendusteks, mis nõuavad salvestust ja striimimist kõrgeima võimaliku kvaliteediga.


VBrick MPEG-4 seadmed

VBricki MPEG-4 enkooder/dekooder on mõeldud väikese või keskmise ribalaiusega arvutivõrgus kasutamiseks. MPEG-4 seadmeid võib kasutada nii webcastingu, multicastingu, videoülekannete ja kahepoolse sidega interaktiivsete rakenduste jaoks. VBricki toodete paindlikkus võimaldab neid rakendada väga erinevate ülesannete lahendamiseks. Installeeritavas ruumis on ainsaks nõudmiseks Ethernet pesa. Traadita võrgu puhul on võimalik lahendus üles seada teiste tootjate WiFi seadmete abiga. See võimas, aga siiski odav lahendus võimaldab videol jõuda tuhandete inimesteni kas siis kohtvõrgus, üle VPNi või üle interneti.


Vaata ka…

Striim ja vastuvõtt

Video ja PowerPoint sünkroonis

Stardikomplektid

Salvestus ja haldus

Ettemängimine

Lisaseadmed