TS-E 24mm F3.5 L II

2 339.00 €

TS-E 24 mm f/3.5L II on edasiarendatud objektiiv, millel on suurepärane kvaliteet kogu kaadri ulatuses. Kuna nihutus- ja kallutusmehhanismid pöörlevad üksteisest sõltumatult, saab objektiivi eelkäijast paindlikumalt kasutada.

• 24 mm lainurk nihutus- ja kallutusvõimalusega
• Madal moonutuste tase ja suur eraldusvõime
• ± 8,5° kallutust ja ±12mm nihutamist
• Sõltumatu nihutamise ja kallutamise pööramine
• Asfäärilised ja UD-läätseelemendid
• Uue struktuuriga Super Spectra vääristus
• Ümmargune ava

Perspektiivimoonutusega fotograafia laiendamine
TS-E 24 mm F3.5 L II on perspektiivimoonutusega ülilainurkobjektiiv, mis sobib nii APS-C kui ka täiskaadri mõõdus sensoritega kaameratele. Tänu Canoni unikaalsele sõltumatule nihutus- ja kallutussüsteemile saab nihutuse ja kallutuse suunda üksteisest sõltumatult pöörata. See võimaldab perspektiivi ja teravussügavust kontrollida eraldi.

Paindlik liigutamine
24 mm fookuskaugusega lainurkobjektiivi optilist telge on võimalik ±6,5° kallutada, ±12 mm nihutada ja ±90° kumbagi mehhanismi pöörata. See teeb objektiivi TS-E 24 mm F3.5 L II üheks kõige paindlikumatest perspektiivimoonutusega objektiividest. TS-E 24 mm F3.5 L II võimaldab ka nihutus- ja kallutusmehhanisme lukustada, et hoida ära soovimatu objektiivi liikumine.

Eriti kvaliteetsed läätseelemendid
Et saavutada suurepärane teravus servast servani ning väga väikesed moonutused, kasutatakse selles objektiivis eriti täpset suure diameetriga asfäärilist elementi. Lainurkobjektiividele tavalise kromaatilise aberratsiooni vastu võitlevad neli ülimadala dispersiooniga (UD) elementi. See teeb objektiivi ideaalseks arhitektuuri pildistamisel.

Uue struktuuriga vääristus
Digifotograafia jaoks disainitud objektiivil on uus Canoni patenteeritud läätsede vääristus, mis aitab minimeerida sisepeegeldustest põhjustatud helkeid ja valguslaike. Spetsiaalne vääristus aitab ka reprodutseerida tõetruimaid värve ja suurendada kontrasti.

L-seeria kvaliteet
See objektiiv sisaldab endas Canoni kõrgeima standardi L-seeria optikat, ehituskvaliteeti, usaldusväärsust ja kasutusmugavust. Objektiiv on ilmastikukindel ja seega ei pääse objektiivi sisse niiskus ja tolm, ning võid teda kasutada ka väga karmides tingimustes.

Pliivaba optika
TS-E 24 mm F3.5 L II ehituses on kasutatud ainult keskkonnasõbralikku pliivaba optikat.

Sobib toodetele

Adapter EF objektiivide kasutamiseks

Tooteid samast grupist…

RF 5.2mm F2.8L DUAL kalasilm

EF 8-15mm F4.0 L USM kalasilm

TS-E 17mm F4.0 L

TS-E 24mm F3.5 L II

TS-E50mm F2.8 L Macro

TS-E90mm F2.8 L Macro

TS-E135mm F4.0 L Macro

RF 100mm F2.8 L Macro IS USM

RF 135mm F1.8L IS USM