Värvihaldusseadmed

Calibrite ColorChecker Display Pro

ColorChecker Display Pro Professionaalne ekraanikalibreerimine kõige nõudlikumatele kasutajatele.
Täiuslikud värvid ja rohkem kontrolli kui arvasite iial olevat võimalik
ColorChecker Display Pro on parim valik nõudlikele fotograafidele, disaineritele ja kujutisetöötluse professionaalidele, kes soovivad parimat värvitäpsust monitoridel, sülearvutites ja projektorites. Kaks kasutajarežiimi (tavaline ja täiustatud) pakuvad tõsistele värvigurmaanidele täiuslikku kombinatsiooni värvide täpsusest, kiirusest, valikutest ning juhtimise vahenditest, mis sobivad igasse töövoogu.


X-rite Eye-One Photo LT

Eye-One Photo on värvihalduslahendus, mis disainitud spetsiaalselt digitaalset tehnikat kasutavatele professionaalsetele fotograafidele. Eye-One Photo tagab autentsed värvid nii ekraanil kui ka trükistes. Tulemuseks on pidev värvide reproduktsioon kaamerast arvutimonitorile ja sealt trükki ilma lisatöö ning ajakuluta.
Uued OP süsteemid toetavad.


i1Basic Pro 2

i1Basic Pro 2 on taskukohane ja professionaalne spektraalne värvimõõtelahendus, mida on lihtne kasutada ning mis hõlmab kõike, mida vajate kohandatud profiilide loomiseks oma monitoride jaoks. See hõlmab ka PANTONE® värvihaldurit digitaalsete värviteekide haldamiseks ning värvide valimiseks.


i1Photo Pro 2

i1Photo Pro 2 on spetsiaalselt disainitud nõudlikele fotoprofessionaalidele nende RGB-töövoogude haldamiseks kaamerast monitoridele ja projektoritesse ning printimiseks. Kaasasolev i1Profiler tarkvara pakub kõrgekvaliteetseid värvitulemusi, mis sihivad spetsiaalselt ülesäritatud ja varjudetaile, mis aitab tagada suurema värvitäpsuse neutraalsemate halltoonidega ja loomulike värvitoonidega.


X-Rite i1Publish Pro 2

i1Publish Pro 2 on disainitud fotograafidele, disaineritele ning trükiettevalmistuse professionaalidele, kes sõltuvad täpsetest värvidest oma digitaalses töövoos – kaameratest, monitoridest ja projektoritest RGB ja CMYK+ printeritesse. Hankige endale kõige täpsemad ekraanid, väljaprindid ja prooviprindid – alati korratavate tulemustega.


X-rite i1iO (2 Gen.)

Uue põlvkonna i1iO loob uue tasandi automaatses, kiires, värvitabelite lugemises, lisades auhinnatud i1 Pro ja i1 Pro 2 süsteemile veelgi võimalusi.


Vaata ka…

Värvihaldusseadmed

Värvitabelid

Tarkvara