Värvitabelid

X-Rite White Balance

X-Rite White Balance 

42.70 €

X-Rite ColorChecker White Balance on täismõõtmetes versioon valgest värvist, mis olemas ka standardses ColorCheckeri 24 värvi hulgas. Spetsiaalselt disainitud materjali tõttu peegeldub valgus materjalilt täpselt ühesuguse toonina kõigis tingimustes. Fotograafid võivad nüüd kindlad olla, et nende kaamera RAW faili värvid on päris värvidele nii sarnased kui võimalik.


X-Rite Gray Scale

X-Rite Gray Scale 

98.44 €

X-Rite Gray Scale on täismõõtmetes leht, mis koosneb 3 standardsest ColorCheckeri toonist: Valge, 18% hall ja must. Spetsiaalselt disainitud materjali tõttu peegeldub valgus materjalilt täpselt ühesuguse toonina kõigis tingimustes.


Calibrite ColorChecker Digital Semi Gloss

Uus ColorChecker Digital Semi Gloss on disainitud spetsiaalselt digikaameratega kasutamiseks. Võimaldab kontrollida ja võrrelda värve ning kaamera profileerimistarkvara abil teha uusi ICC värviprofiile.


X-rite Munsell Mini 3-step Gray Scale Card

X-Rite Munsell Mini 3-step Gray Scale Card on taskusuurune kaart, mis koosneb 3 standardsest ColorCheckeri toonist: Valge, 18% hall ja must. Spetsiaalselt disainitud materjali tõttu peegeldub valgus materjalilt täpselt ühesuguse toonina kõigis tingimustes.


X-rite Munsell Mini White Balance Card

X-Rite Munsell Mini White Balance Card on taskusuurune versioon valgest värvist, mis olemas ka standardses ColorCheckeri 24 värvi hulgas. Spetsiaalselt disainitud materjali tõttu peegeldub valgus materjalilt täpselt ühesuguse toonina kõigis tingimustes. Fotograafid võivad nüüd kindlad olla, et nende kaamera RAW faili värvid on päris värvidele nii sarnased kui võimalik.


Calibrite ColorChecker Passport Photo 2

ColorChecker Passport Photo 2 on kompaktse suuruse ja tugeva plastist korpusega värvitabel. ColorChecker Passport Photo 2 koosneb neljast osast: valge värvi kontrolltabel, halli värvi kontrolltabel,
standardne 24-värviga värvitabel ja pildi peenhäälestuseks mõeldud värvitabel. ColorChecker Passport Photo 2 värvitabelitega on kaasas kalibreerimistarkvara.


Vaata ka…

Värvihaldusseadmed

Värvitabelid

Tarkvara