Helisalvestid

Zoom H2n helisalvesti

Zoom H2n helisalvesti 

199.01 €

Innovatiivne Zoom H2n esindab järgmise generatsiooni kaasaskantavat helisalvestit. See ülikompaktne seade on tulvil suurepäraseid omadusi, mis võimaldavad salvestada puhast heli kõikjal, kus te ka ei viibiks. Videost ja ülekannetest kuni ajakirjanduse, kontsertite, laulude kirjutamise ja bändiproovideni välja, tagab H2n suurepärase salvestuskvaliteedi.


Zoom Q2HD kaameraga helisalvesti+APQ-2HD lisakmpl

Zoom Q2HD on käepärane video- ja audiosalvesti, mis lisaks suurepärase kvaliteediga helisalvestusele filmib täislahutusega 1080p HD-videot ning tänu seadme vastupidavale ehitusele loob nauditava ning meeldejääva kasutuskogemuse.
Tegemist on praktiliselt uue komplektiga ja tutvuda saab sellega Tallinnas Overalli Proshop'is.
Proovimiseks palume tulla Overalli Tallinna ProShop'i ning ostes kehtib garantii kuni 1 aasta. Kaasa tuleb ka 32GB SD kaart.


Zoom H6 salvestaja

Zoom H6 salvestaja 

405.65 €

Zoom H6 on mitmekülgne käsihelisalvesti. Neli vahetatavat moodulit X/Y , MS, Shotgun ja Dual XLR/TRS Combo muudavad selle üheks mitmekülgsemaks helisalvestajaks maailmas. Ükskõik, kas salvestate intervjuud, kontserti, heli professionaalse filmi või video tarvis vms, Zoom H6 teeb selle kõik võimalikult lihtsaks. Zoom H6 ühildub ka video- ja DSLR-kaameratega. Salvestaja võimaldab salvestada heli kuni kuuest kanalist korraga, olgu selleks siis taustaheli, erinevate esinejate hääled, instrumendid vms. Heli salvestatakse kuni 128GB mahuga SD, SDHC või SDXC mälukaardile.


Zoom iQ6 (XY Stereo mikrofon) mikrofonimoodul

Zoom iQ6 X/Y moodulmikrofon sobib iOS seadmetele. Ükskõik, kas salvestate intervjuud, kontserti, heli filmi või video tarvis vms, Zoom iQ6 teeb selle kõik võimalikult lihtsaks. Sarnaneb mikrofonide osas Zoom H4n seadmega. Sobib seadmetele: iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPod touch (5th generation), iPad (4th generation), iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3.


Zoom iQ7 mikrofonimoodul

Zoom iQ7 on stereo moodulmikrofon iOS seadmetele. Ükskõik, kas salvestate intervjuud, kontserti, heli filmi või video tarvis vms, Zoom iQ7 teeb selle kõik võimalikult lihtsaks. Sobib seadmetele: iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPod touch (5th generation), iPad (4th generation), iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3.


Zoom H5 salvestaja

Zoom H5 salvestaja 

364.99 €

Zoom H5 on mitmekülgne käsihelisalvesti. Neli vahetatavat moodulit X/Y , MS, Shotgun ja Dual XLR/TRS. Ükskõik, kas salvestate intervjuud, kontserti, heli professionaalse filmi või video tarvis vms, Zoom H5 teeb selle kõik võimalikult lihtsaks. Zoom H5 ühildub ka video- ja DSLR-kaameratega. Salvestaja võimaldab salvestada heli kuni neljast kanalist korraga, olgu selleks siis taustaheli, erinevate esinejate hääled, instrumendid vms. Heli salvestatakse kuni 32GB mahuga SD, SDHC mälukaardile.


Zoom Q4 kaameraga helisalvesti

Zoom Q4 on justkui steroididel videodiktofon, mis võimaldab salvestada professionaalse kvaliteediga heli juurde ka Youtube'i kvaliteediga videot.


Zoom Q8 kaameraga helisalvesti

Zoom Q4 on justkui steroididel videodiktofon, mis võimaldab salvestada professionaalse kvaliteediga heli juurde ka Youtube'i kvaliteediga videot.


Zoom H1n helisalvesti

Zoom H1n helisalvesti 

116.91 €

Zoom H1n helisalvestil on kaks X/Y tüüpi suunatud stereomikrofoni. Kuna mõlemad mikrofonid on paigutatud samale teljele, hoiab see ära faasinihked ning tagab ühtlase tugevusega salvestuse. Tänu X/Y paigutusele on salvestatav heli ruumiline ning erinevad heliallikad on salvestusest selgesti eristatavad.


Zoom H4n Pro helisalvesti, must

Zoom H4n Pro helisalvesti on professionaalne kaasaskantav kõrge kvaliteediga XY stereomikrofon. H4nSP järeltulijal on uus kummiga kaetud ja ergonoomiline kere koos täiendatud 1.9'' LCD ekraaniga.


Zoom Q2n 4K kaameraga helisalvesti

Zoom Q2z on videodiktofon, mis võimaldab salvestada professionaalse kvaliteediga heli juurde ka Youtube'i kvaliteediga videot.Vaata ka…

Helisalvestite lisaseadmed

Vaata ka…

Mikrofonid

Modulaarne mikrofonisüsteem K6

Raadiomikrofonide süsteemid

Tuulekaitsed

Poomid

Helisalvestid