Tuulekaitsed

Rycote Windshield Kit 4

Rycote modulaarne tuulekaitse komplekt, mis sisaldab endas vibratsioonisummutust, modulaarset tuulekaitset ja tuulekorvi ning kõiki vajalikke tarvikuid. See on täiuslik süsteem, mida saab kasutada nii poomi otsas, käest kui ka statiivi otsa kinnitatuna. Windshield Kit 4 sobib ideaalselt Sennheiser ME66 mikrofoniga kasutamiseks.


Rycote Special 90

Kui tuul puhub vaikselt on kvaliteetseima heli jaoks parim kasutada vahust või veluurist tuulekaitset, kuid tuule tõustes on vaja juba midagi võimsamat. Rycote Special 90 sobib kasutamiseks Canon XH-seeria kaamerate sisemiste mikrofonidega. Tuulekaitse pikad 30 mm-sed karvad võimaldavad vähendada tuulemüra 30-40dB.


Rycote Special 130

Rycote Special 130 

41.69 €

Kui tuul puhub vaikselt on kvaliteetseima heli jaoks parim kasutada vahust või veluurist tuulekaitset, kuid tuule tõustes on vaja juba midagi võimsamat. Rycote Special 130 sobib kasutamiseks Canon XL-seeria kaamerate sisemiste mikrofonidega. Tuulekaitse pikad 30 mm-sed karvad võimaldavad vähendada tuulemüra 30-40dB.


Rycote 5cm mikrofoni tuulekaitse

Rycote mikrofoni tuulekaitse tagab optimaalse tuule hajutamise ja müra summutamise. Pehmel 5 cm pikusel tuulekaitsel on suur ava.


Beyerdynamic WS-59 AZ tuulekaitse

Beyerdynamic WS-59 AZ tuulekaitse. Värv on süsi-hall.


Rycote tuulekaitse 18cm

Kui tuul puhub vaikselt on kvaliteetseima heli jaoks parim kasutada vahust või veluurist tuulekaitset, kuid tuule tõustes on vaja juba midagi võimsamat. Rycote tuulekaitse pikad 30 mm-sed karvad võimaldavad vähendada tuulemüra kuni 25dB.


Rycote tuulekaitse ZOOM H1-le

Tuulekaitset saab kasutada Zoom H1 helisalvestile.


Rycote Audio Kit Zoom H5

Rycote Audio Kit Zoom H5 on terviklik komplekt käeshoitava Zoom H5 lindistaja jaoks.
Komplekt sisaldab:
Soft Grip pehmendatud käepide
portatiivne amortisatsioon lindistajale
Hot Shoe 3/8'' adapter
Zoom H5 Mini tuuletakistaja

Rycote karvane ja foam tuulekaitse Zoom H1-le

Tuulekaitset saab kasutada Zoom H1 helisalvestiga.


Vaata ka…

Mikrofonid

Modulaarne mikrofonisüsteem K6

Raadiomikrofonide süsteemid

Tuulekaitsed

Poomid

Helisalvestid