Raadiomikrofonide süsteemid

Sennheiser EW122P G3 raadiomikrofoni komplekt

Sennheiser ew 112-p G3 on ideaalne lahendus paljudeks rakendusteks. Kõige rohkem leiab süsteem kasutust operaatoritel, kes soovivad filmida kvaliteetse heliga ka teatrietendusi ning presentatsioone. Sennheiseri ew 112-p G3 süsteemi on väga lihtne kasutada ning see on valmis tööks kohe pärast pakendist välja võtmist.


Sennheiser Plug-on saatja 48V toitega

Plug-on saatja, mis muudab XLR-ga varustatud mikrofonid juhtmevabaks. Ühildub kõikide ew 300 seeria vastuvõtjatega. Tänu selle fantoomtoitele saab SKP 300 G3 kasutada ühtviisi nii koos kondensaatori kui ka dünaamiliste mikrofonidega.


Sennheiser EW 122P G4-GB raadiomikrofoni komplekt

Sennheiser ew 122-p G4 on ideaalne lahendus paljudeks rakendusteks. Kõige rohkem leiab süsteem kasutust operaatoritel, kes soovivad filmida kvaliteetse heliga ka teatrietendusi ning presentatsioone. Sennheiseri ew 122-p G4 süsteemi on väga lihtne kasutada ning see on valmis tööks kohe pärast pakendist välja võtmist.


Sennheiser EW 100 G4-ME3-E headmic set

Kõik-ühes juhtmevaba mikrofonisüsteem nii kõnepidajatele kui lauljatele. Komplekti kuulub 1 SK 100 G4 juhtmevaba "bodypack", 1 ME 3-II Peamikrofon, 1 EM 100 G4 "rackmout" vastuvõtja, 1 "rack kit" ja 1 RJ10 ühenduskaabel.


Rode Wireless GO (must)

Rode Wireless GO (must) NÜÜD LAOS

175.00 €

Juhtmevaba ja kompaktne mikrofonisüsteem
Rode Wireless GO on juhtmevaba, väike ja mitmekülgne mikrofonilahendus. Saatjat on nii clip-on mikrofon või siis pisike saatja vööl koos lavalieriga (lipsumikrofon) kasutamiseks.


Sennheiser Memory Mic

Sennheiser Memory Mic NÜÜD LAOS

210.00 €

Nutitelefonidesse sisseehitatud mikrofonid püüavad videoheli ainult seal, kus seisate. Memory Mic abil saate videote salvestamisel heliallikast vabalt ja igal kaugusel liikuda. Lihtsalt kinnitage mikrofon pereliikmete või sõbra riietuse külge või asetage näiteks kõneleja lähedal asetsevale pinnale, avage rakendus ja saate kohe salvestamist alustada.


Vaata ka…

Mikrofonid

Modulaarne mikrofonisüsteem K6

Raadiomikrofonide süsteemid

Tuulekaitsed

Poomid

Helisalvestid