Raadiomikrofonide süsteemid

Sennheiser Plug-on saatja 48V toitega

Plug-on saatja, mis muudab XLR-ga varustatud mikrofonid juhtmevabaks. Ühildub kõikide ew 300 seeria vastuvõtjatega. Tänu selle fantoomtoitele saab SKP 300 G3 kasutada ühtviisi nii koos kondensaatori kui ka dünaamiliste mikrofonidega.


Sennheiser EW 122P G4-GB raadiomikrofoni komplekt

Sennheiser ew 122-p G4 on ideaalne lahendus paljudeks rakendusteks. Kõige rohkem leiab süsteem kasutust operaatoritel, kes soovivad filmida kvaliteetse heliga ka teatrietendusi ning presentatsioone. Sennheiseri ew 122-p G4 süsteemi on väga lihtne kasutada ning see on valmis tööks kohe pärast pakendist välja võtmist.


Sennheiser EW 100 G4-ME3-E headmic set

Kõik-ühes juhtmevaba mikrofonisüsteem nii kõnepidajatele kui lauljatele. Komplekti kuulub 1 SK 100 G4 juhtmevaba "bodypack", 1 ME 3-II Peamikrofon, 1 EM 100 G4 "rackmout" vastuvõtja, 1 "rack kit" ja 1 RJ10 ühenduskaabel.


Rode FilmMaker KIT, raadiomikrofoni komplekt

Rode Filmmaker Kit on digitaalne juhtmevaba mikrofonilahendus kaamerale


Rode Wireless GO (must)

Juhtmevaba ja kompaktne mikrofonisüsteem
Rode Wireless GO on juhtmevaba, väike ja mitmekülgne mikrofonilahendus. Saatjat on nii clip-on mikrofon või siis pisike saatja vööl koos lavalieriga (lipsumikrofon) kasutamiseks.


Rode Wireless GO II

Rode Wireless GO II 

303.99 €

Kahekanaliline juhtmeta mikrofonisüsteem Wireless GO II on ülikompaktne ja väga mitmekülgne juhtmeta mikrofonisüsteem, mis koosneb kahekanalilisest vastuvõtjast ja kahest saatjast. Wireless GO II komplekt on ideaalne mikrofon paljude sisuloome rakenduste jaoks.Universaalne ühilduvus kaamerate, mobiilseadmete ja arvutitega, laiendatud leviala (200 m) ja parem edastamise stabiilsus, nn. parda salvestamise võimalused ja palju muud.


Sennheiser Memory Mic

Sennheiser Memory Mic 

202.31 €

Nutitelefonidesse sisseehitatud mikrofonid püüavad videoheli ainult seal, kus seisate. Memory Mic abil saate videote salvestamisel heliallikast vabalt ja igal kaugusel liikuda. Lihtsalt kinnitage mikrofon pereliikmete või sõbra riietuse külge või asetage näiteks kõneleja lähedal asetsevale pinnale, avage rakendus ja saate kohe salvestamist alustada.


Vaata ka…

Mikrofonid

Modulaarne mikrofonisüsteem K6

Raadiomikrofonide süsteemid

Tuulekaitsed

Poomid

Helisalvestid