Helisalvestid

Zoom H1n helisalvesti

Zoom H1n helisalvesti 

116.91 €

Zoom H1n helisalvestil on kaks X/Y tüüpi suunatud stereomikrofoni. Kuna mõlemad mikrofonid on paigutatud samale teljele, hoiab see ära faasinihked ning tagab ühtlase tugevusega salvestuse. Tänu X/Y paigutusele on salvestatav heli ruumiline ning erinevad heliallikad on salvestusest selgesti eristatavad.


Zoom H2n helisalvesti

Zoom H2n helisalvesti 

188.09 €

Innovatiivne Zoom H2n esindab järgmise generatsiooni kaasaskantavat helisalvestit. See ülikompaktne seade on tulvil suurepäraseid omadusi, mis võimaldavad salvestada puhast heli kõikjal, kus te ka ei viibiks. Videost ja ülekannetest kuni ajakirjanduse, kontsertite, laulude kirjutamise ja bändiproovideni välja, tagab H2n suurepärase salvestuskvaliteedi.


Zoom H4n Pro helisalvesti, must

Zoom H4n Pro helisalvesti on professionaalne kaasaskantav kõrge kvaliteediga XY stereomikrofon. H4nSP järeltulijal on uus kummiga kaetud ja ergonoomiline kere koos täiendatud 1.9'' LCD ekraaniga.


Zoom H5 salvestaja

Zoom H5 salvestaja 

364.99 €

Zoom H5 on mitmekülgne käsihelisalvesti. Neli vahetatavat moodulit X/Y , MS, Shotgun ja Dual XLR/TRS. Ükskõik, kas salvestate intervjuud, kontserti, heli professionaalse filmi või video tarvis vms, Zoom H5 teeb selle kõik võimalikult lihtsaks. Zoom H5 ühildub ka video- ja DSLR-kaameratega. Salvestaja võimaldab salvestada heli kuni neljast kanalist korraga, olgu selleks siis taustaheli, erinevate esinejate hääled, instrumendid vms. Heli salvestatakse kuni 32GB mahuga SD, SDHC mälukaardile.


Zoom H6 salvestaja

Zoom H6 salvestaja 

405.65 €

Zoom H6 on mitmekülgne käsihelisalvesti. Neli vahetatavat moodulit X/Y , MS, Shotgun ja Dual XLR/TRS Combo muudavad selle üheks mitmekülgsemaks helisalvestajaks maailmas. Ükskõik, kas salvestate intervjuud, kontserti, heli professionaalse filmi või video tarvis vms, Zoom H6 teeb selle kõik võimalikult lihtsaks. Zoom H6 ühildub ka video- ja DSLR-kaameratega. Salvestaja võimaldab salvestada heli kuni kuuest kanalist korraga, olgu selleks siis taustaheli, erinevate esinejate hääled, instrumendid vms. Heli salvestatakse kuni 128GB mahuga SD, SDHC või SDXC mälukaardile.


Zoom UAC-2 USB 3.0 audio konverter

Audio konverter Mac ja PC seadmetele.


Zoom UAC-8 USB 3.0 audio konverter

Audio konverter Mac ja PC seadmetele.


Zoom iQ6 (XY Stereo mikrofon) mikrofonimoodul

Zoom iQ6 X/Y moodulmikrofon sobib iOS seadmetele. Ükskõik, kas salvestate intervjuud, kontserti, heli filmi või video tarvis vms, Zoom iQ6 teeb selle kõik võimalikult lihtsaks. Sarnaneb mikrofonide osas Zoom H4n seadmega. Sobib seadmetele: iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPod touch (5th generation), iPad (4th generation), iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3.


Zoom iQ7 mikrofonimoodul

Zoom iQ7 on stereo moodulmikrofon iOS seadmetele. Ükskõik, kas salvestate intervjuud, kontserti, heli filmi või video tarvis vms, Zoom iQ7 teeb selle kõik võimalikult lihtsaks. Sobib seadmetele: iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPod touch (5th generation), iPad (4th generation), iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3.Vaata ka…

Helisalvestite lisaseadmed

Vaata ka…

Helisalvestid

Mikrofonid

Raadiomikrofonide süsteemid

Sennheiser K6 mikrofonisüsteem

Tuulekaitsed

Poomid

Kõrvaklapid