Poomid

Rode PG-1 püstol-käepide

Rode PG-1 on mugav ja ergonoomiline käepide kaameramikrofonidele, mis võimaldab kasutada mikrofoni kaamerast eraldi. 3/8" keemega saab käepidet ühendada poomi või mikrofonijalaga.


Rode PG-2 püstol käepide

Rode PG-2 on mugav ja ergonoomiline käepide kaameramikrofonidele, mis võimaldab kasutada mikrofoni kaamerast eraldi. 3/8" keemega saab käepidet ühendada poomi või mikrofonijalaga.


Rode Boompole 3 m

Rode Boompole 3 m 

134.20 €

Rode Boompoole on kvaliteetne poom, mille külge saab mikrofoni turvaliselt kinnitada ja mis võimaldab lihtsalt heliallikat jägida, sellele lähemale liikuda ja mikrofoni kiirelt vastavalt vajadusele pöörata.


Rode Mini Boompole 2m

Rode Boompoole on kergekaaluline ja kvaliteetne poom, mille külge saab mikrofoni turvaliselt kinnitada ja mis võimaldab lihtsalt heliallikat jägida, sellele lähemale liikuda ja mikrofoni kiirelt vastavalt vajadusele pöörata.


Rode Micro Boompole 2m

Rode Boompoole on ülikerge ja kompaktne poom, mille külge saab mikrofoni turvaliselt kinnitada ja mis võimaldab lihtsalt heliallikat jägida ja sellele lähemale liikuda.


Rode Boompole Bag

Rode Boompole Bag on kvaliteetne neopreenist kandekott, mis mahutab poomi koos mikrofoniga.


Rode Boompole Clips (5tk komplektis)

Rode Boompole Clips kinnitusi saab lihtsalt paigaldada ükskõik millisele Rode poomile, et kinnitada turvaliselt mikrofonikaablit ja vähendada selle liikumist.


Rode Boompole 3m, Süsinikust 5 osaline poom 525g

Rode Boompole on kompaktne süsinikkiust poom, mis on 85cm pikk ja maksimaalselt pikeneb kuni 3 meetrini. Mõeldud on kasutamiseks koos professionaalsete shotgun mikrofonidega.


Rode Microboompole PRO

RODE MicroBoompole Pro on ülikerge modulaarne poom, mis ulatub kuni 2.2 meetrini ja võimaldab helitehnikutel salvestusi salvestada keerulistes kohtades.


Rode Blimp Mount, Universaalne kinnitusadapter

See Rode universaalne Blimp Mount adapter on lihtsa paigaldamise süsteemiga Rode Blimp tuulekaitsme ja poomi omavaheliseks kinnitamiseks. Universaalne Blimp Mount on kergesti vahetatav alternatiiv käepidemele.


Vaata ka…

Helisalvestid

Mikrofonid

Raadiomikrofonide süsteemid

Sennheiser K6 mikrofonisüsteem

Tuulekaitsed

Poomid

Kõrvaklapid