Mikrofonid

Rode VideoMic Me

RODE VideoMic Me on pisike ja kerge mikrofon (suund), mida on võimalik ühendada otse iPhone TRRS kõrvaklapi/mikrofoni pesasse. Mikrofon töötab nii helisalvestamisel kui video ülesvõtte tegemisel.


Rode VideoMicro

Rode VideoMicro 

80.31 €

RODE VideoMic Me on pisike ja kerge mikrofon (suund), mida on võimalik kasutada nii kaameral. Karp sisaldab
‌Rode VideoMicro kompaktne kaamera Mikrofon◦Lyre shoe mount
SC2 3.5mm TRS patch kaabel
WS9 Deluxe tuule filter


Rode Lavalier GO

Rode Lavalier GO 

71.16 €

Lavalier GO on professionaalne nn. rinnamikrofon, mis mõeldud kasutamiseks paljudes rakendustes. 3,5 mm TRS-pistik sobib enamiku 3,5 mm TRS-sisendiga salvestusseadmetega.
Mikrofon toimima suurepäraselt igas filmi, video ja miks mitte ka ringhäälingu rakenduses. Universaalne suunamikrofon pakub kristallselget heli kõikides keskkondades ja on paigutuste osas uskumatult andestav.
Tuulekaitse vähendab oluliselt liikuva õhu tekitatud müra ja kõvad „b”, „t” ja „p” helid on minimeeritud. Mikrofonil on vastupidav kinnitusklamber koos sisseehitatud kaablikinnitusega ja 1,2 m pikk Kevlar®-tugevdatud juhe.
Lavalier GO on ka valget värvi, et hõlpsasti varjata heledaid rõivaid.


Rode Videomic Go kaameramikrofon

Rode Videomic Go on ülikerge kõigest 73g kaaluv kvaliteetne suundmikrofon, mis sobib kasutamiseks videokaamerate ja DSLR kaameratega. Rode Videmic Go ei vaja töötamiseks eraldi patareisid, lihtsalt ühenda kaameraga ja salvesta.


Rode SmartLav+ rinnamikrofon

Rode SmartLav+ on ülikerge kõigest 6g kaaluv kvaliteetne mitmesuunaline rinnamikrofon, mis sobib kasutamiseks iOS ja Android seadmetega.


Rode Videomic Rycote kaameramikrofon

Rode Videomic Rycote on soodsa hinnaga kvaliteetne suundmikrofon, mis sobib kasutamiseks videokaamerate ja DSLR kaameratega.


Rode Lavalier rinnamikrofon

Rode Lavier on kõrge salvestuskvaliteedi, madala müratasemega ülikerge mitmesuunaline rinnamikrofon. MiCon™ ühendus võimaldab mikrofoni ühendada laia valiku salvestusseadmetega nagu kaamerad, kaasaskantavad salvestajad jms


Rode VideoMic Pro Rycote

Rode Stereo VideoMic Pro on kompaktne, vastupidav ja kerge stereomikrofon, mis sobib DSLR- ja videkaameratega muusika, ümbritseva keskkonna reaalse helipildi salvestamiseks.


Rode VideoMic Pro+ kaameramikrofon

Rode VideoMic Pro+ on kompaktne, vastupidav ja kerge suundmikrofon, mis sobib kasutamiseks videokaamerate ja DSLR kaameratega.


Rode VideoMic Stereo Pro Rycote

Rode Stereo VideoMic Pro Rycote on kompaktne, vastupidav ja kerge stereomikrofon, mis sobib DSLR- ja videkaameratega muusika, ümbritseva keskkonna reaalse helipildi salvestamiseks.


Rode Stereo Videomic

Rode Stereo VideoMic on kompaktne ja vastupidav stereomikrofon, mis sobib kaasaskantavate helisalvestite, DSLR- ja videkaameratega muusika, ümbritseva keskkonna reaalse helipildi salvestamiseks.


Rode Stereo Videomic Pro

Rode Stereo VideoMic Pro on kompaktne, vastupidav ja kerge stereomikrofon, mis sobib DSLR- ja videkaameratega muusika, ümbritseva keskkonna reaalse helipildi salvestamiseks.


Rode Stereo Videomic X

Rode Stereo VideoMic X on professionaalne stuudiokvaliteediga stereomikrofon, millel on vastupidav ja kerge alumiiniumist konstruktsioon.


Rode FilmMaker KIT, raadiomikrofoni komplekt

Rode Filmmaker Kit on digitaalne juhtmevaba mikrofonilahendus kaamerale


Sennheiser MKE400 kaameramikrofon

MKE400 on kompaktne, kitsa suunatundlikkusega shotgun-mikrofon, mis sobib kasutamiseks lisatarvikute tallaga kaameratega, millel ka mikrofonisisend olemas. Oma väikeste mõõtmete tõttu on ta suurepärane kaaslane kompaktsetele videokaameratele.


Sennheiser MZW400 tarvikute komplekt

Lisatarvikute komplekt MKE400 mikrofonile, mis sisaldab karvast tuulekaitset ning 3,5mm -> XLR adapterit.


Sennheiser MKE 44-P stereomikrofon

Stereomikrofon, mis sisaldab kaht kardioidkapslit, mis on asetatud üksteise suhtes 90-kraadise nurga alla ning jäädvustavad heli X-Y mudeli järgi. Komplektis on tuulefilter, mikrofoniadapter ning stereokaabel.


Sennheiser MD21-U stuudiomikrofon

Klassikalist mikrofoni MD21-U saab kasutada nii kõne (intervjuud, reportaažid, arutlused jm) kui ka muusika edastamiseks


Rode Reporter Microphone

Dünaamiline suunavaba reportermikrofon. Orjenteeritud kõne salvestamiseks


Sennheiser MD42 reporterimikrofon

Sennheiser MD42 on ülikvaliteetne reporterimikrofon, mis on optimeeritud intervjuude salvestamiseks. Mikrofoni spetsiaalne ehitus minimeerib tuulest ning käsitsemisest tingitud müra.


Sennheiser MD46 reporterimikrofon

Omnimikrofonid kuulevad ka taustamüra. MD46 on kardioidmikrofon, mis keskendub subjektile ning tõstab seega heli puhtust. MD46 on suurepärane mikrofon, mille disain väldib käsitsemise ning tuule mürast põhjustatud probleeme. Tegemist on tippklassi intervjuumikrofoniga, mis on saanud ringhäälingus ülipopulaarseks.


Beyerdynamic DMX29 dünaamiline mikrofon

DMX29 mikrofon on vastupidav käsimikrofon, mis on mõeldud kõne ja vokaalmuusika salvestamiseks. DMX29 mikrofonil on superkardioid polarpattern maksimaalse külgsuunalt lähtuva müra eemaldamiseks ja tagasiside vältimiseks. Mikrofoniga koos on 5 m kaabel koos 3 pulgalise XLR otsikuga ja 1/4“ pulkpistiku ühenduseks. Mikrofonil on ka on-off lüliti.


Sennheiser SKP-100 G3 Plug-on Transmitter

Raadiosaatja, mis asetatakse tavalise mikrofoni külge XLR kaabli asemel. Signaali saatmiseks Sennheiser evolution G3 konsooli vastuvõtjasse. Toetab raadioside sünkroniseerimist ja navigeerimist menüüdes. Sobib kasutamiseks reporteritele, muusikutele jne.


Sennheiser ME-2 lipsumikrofon

Sennheiser ME 2 on klõpsuga rinnamikrofon (omni).


Rode SVM Bag, kott Stereo Videomic mikrofonile

Rode SVM kott sobib Stereo VideoMic mikrofonile, samuti näiteks varuakudele ja muudele väiksematele seadmetele.


Sennheiser MKE440 shotgun kaameramikrofon

MKE440 on V- kujuline täiesti unikaalne shot-gun mikrofon, mis mis sobib kasutamiseks lisatarvikute tallaga kaameratega, millel ka mikrofonisisend olemas.


Sennheiser MKE600 superkardioid kaameramikrofon

MKE600 on kompaktne, kitsa suunatundlikkusega shotgun-mikrofon, mis tänu oma väikestele mõõtmetele on suurepärane kaaslane kompaktsetele videokaameratele. Tänu oma kitsale suunatundlikusele on see sobilik ka nõudlikes tingimustes lindistamiseks, olles võimeline nõrgendama kõrvalisi helisi.


Sennheiser ME 2 lipsumikrofoni komplekt EKP

AVX-ME2 komplekt on täiuslik digitaalne juhtmevaba mikrofon erinevate filmiprojektide tarbeks. Eriti kompaktne vastuvõtja sobitub suurepäraselt Sinu kaamera või muu salvestusseadme XLR audio-sisendisse. Lipsumikrofon on suurepärane lahendus hands-free intervjuude ja dokumentaalsete situatsioonide lindistamisel.


Sennheiser MKE 2 käsimikrofoni komplekt EKP

AVX-MKE2 komplekt on täiuslik digitaalne juhtmevaba mikrofoni komplekt erinevate filmiprojektide tarbeks. Eriti kompaktne vastuvõtja sobitub suurepäraselt Sinu kaamera või muu salvestusseadme XLR audio-sisendisse.
Mikrofon lülitub automaatselt sisse ja välja koos kaameraga, hoides nii kokku akut.


Sennheiser MMD 835-1 käsimikrofoni komplekt EKP

AVX-835 SET komplekt on täiuslik digitaalne juhtmevaba mikrofoni komplekt erinevate filmiprojektide tarbeks. Eriti kompaktne vastuvõtja sobitub suurepäraselt Sinu kaamera või muu salvestusseadme XLR audio-sisendisse.
Mikrofon lülitub automaatselt sisse ja välja koos kaameraga, hoides nii kokku akut.


Sennheiser BA20 Aku EKP vastuvtjale

Aku Sennheiser EKP vastuvõtjale. Mahutavus 420 mAh


Sennheiser EW 100 G4-ME3-E headmic set

Kõik-ühes juhtmevaba mikrofonisüsteem nii kõnepidajatele kui lauljatele. Komplekti kuulub 1 SK 100 G4 juhtmevaba "bodypack", 1 ME 3-II Peamikrofon, 1 EM 100 G4 "rackmout" vastuvõtja, 1 "rack kit" ja 1 RJ10 ühenduskaabel.


Canon stereo-suundmikrofon DM-E1D

Tooge oma heli digiajastusse terava ja selge kõlaga mikrofoniga, mis kasutab Canoni multifunktsionaalset talda ning pakub usaldusväärset jõudlust ja lihtsat kasutuskogemust.


Canon stereomikrofon DM-E100

Viige oma videod uuele tasemele, kasutades väikest ja praktilist mikrofoni, mis pakub stereoheli ja madalat mürataset.


Vaata ka…

Helisalvestid

Mikrofonid

Raadiomikrofonide süsteemid

Sennheiser K6 mikrofonisüsteem

Tuulekaitsed

Poomid

Kõrvaklapid