Tuulekaitsed

Rycote Windshield Kit 4

Rycote modulaarne tuulekaitse komplekt, mis sisaldab endas vibratsioonisummutust, modulaarset tuulekaitset ja tuulekorvi ning kõiki vajalikke tarvikuid. See on täiuslik süsteem, mida saab kasutada nii poomi otsas, käest kui ka statiivi otsa kinnitatuna. Windshield Kit 4 sobib ideaalselt Sennheiser ME66 mikrofoniga kasutamiseks.


Rycote Special 90

Kui tuul puhub vaikselt on kvaliteetseima heli jaoks parim kasutada vahust või veluurist tuulekaitset, kuid tuule tõustes on vaja juba midagi võimsamat. Rycote Special 90 sobib kasutamiseks Canon XH-seeria kaamerate sisemiste mikrofonidega. Tuulekaitse pikad 30 mm-sed karvad võimaldavad vähendada tuulemüra 30-40dB.


Rycote Special 130

Rycote Special 130 

41.69 €

Kui tuul puhub vaikselt on kvaliteetseima heli jaoks parim kasutada vahust või veluurist tuulekaitset, kuid tuule tõustes on vaja juba midagi võimsamat. Rycote Special 130 sobib kasutamiseks Canon XL-seeria kaamerate sisemiste mikrofonidega. Tuulekaitse pikad 30 mm-sed karvad võimaldavad vähendada tuulemüra 30-40dB.


Rycote 5cm mikrofoni tuulekaitse

Rycote mikrofoni tuulekaitse tagab optimaalse tuule hajutamise ja müra summutamise. Pehmel 5 cm pikusel tuulekaitsel on suur ava.


Rycote tuulekaitse ZOOM H1-le

Tuulekaitset saab kasutada Zoom H1 helisalvestile.


Sennheiser MZW1 tuulekaitse

Vahtmaterjalist tuulekaitse, mis sobib nt MD46 mikrofonile


Beyerdynamic WS-59 AZ tuulekaitse

Beyerdynamic WS-59 AZ tuulekaitse. Värv on süsi-hall.


Rycote tuulekaitse 18cm

Kui tuul puhub vaikselt on kvaliteetseima heli jaoks parim kasutada vahust või veluurist tuulekaitset, kuid tuule tõustes on vaja juba midagi võimsamat. Rycote tuulekaitse pikad 30 mm-sed karvad võimaldavad vähendada tuulemüra kuni 25dB.


Rode DeadCat VMP tuulekaitse

DeadCat VMP karvane tuulekaitse sobib VideoMic Pro kaameramikrofonile. Tuulekaitse kunstkarusnahkne disain on spetsiaalselt kavandatud tuulemüra vähendamiseks jäädes samal ajal akustiliselt läbipaistvaks.


Rode Deadcat Lux tuulekaitse

DeadCat Lux karvane tuulekaitse kunstkarusnahkne disain on spetsiaalselt kavandatud tuulemüra vähendamiseks jäädes samal ajal akustiliselt läbipaistvaks.


Rode WSVM tuulekaitse

Rode WSVM tuulekaitse sobib VideoMic, NTG1 ja NTG2 mikrofonidele. Tuulekaitse disain on spetsiaalselt kavandatud tuulemüra vähendamiseks.


Rode WSVM-NTG-3 tuulekaitse

Kui soovite heli salvestada välitingimustes, siis kasutage kindlasti Rode WSVM-NTG-3 tuulekaitset, mis tagab suurepärase müre kaitse.


Rode WS6 Deluxe tuulekaitse

Rode WS6 Deluxe tuulekaitse annab suurepärase müra kaitse tugeva tuule ja ebasoodsate ilmastikuolude eest. Sobib mikrofonidele, mille pikkus on kuni 160.5mm ja läbimõõt kuni 22.5mm.


Rode Deadcat Go tuulekaitse

DeadCat Go karvane tuulekaitse sobib VideoMic Go kaameramikrofonile. Tuulekaitse kunstkarusnahkne disain on spetsiaalselt kavandatud tuulemüra vähendamiseks jäädes samal ajal akustiliselt läbipaistvaks.


Rode Deadkitten tuulekaitse

Rode Deadkitten karvane tuulekaitse sobib NT4, Stereo VideoMic, Stereo VideoMic Pro ja i-XY mikrofonidele. Tuulekaitse kunstkarusnahkne disain on spetsiaalselt kavandatud tuulemüra vähendamiseks jäädes samal ajal akustiliselt läbipaistvaks.


Rode Minifur-LAV tuulekaitse Lavalierile - 3tk

Rode Miniflur-LAV on sünteetilisest karvast tuulekaitse Rode lipsumikrofonile, pakend sisaldab 3 tuulekaitset. Vähendab tõhusalt kõrget tuulemüra ning hoiab mikrofoni akustiliselt läbipaistvana.


Rode Deadcat VMPR tuulekaitse

DeadCat VMPR karvane tuulekaitse sobib VideoMic Pro kaameramikrofonile koos Lyre Shock-Mount'ga. Tuulekaitse kunstkarusnahkne disain on spetsiaalselt kavandatud tuulemüra vähendamiseks jäädes samal ajal akustiliselt läbipaistvaks.


Rode WS7 Deluxe tuulekaitse

Rode WS7 Deluxe tuulekaitse annab suurepärase müra kaitse tugeva tuule ja ebasoodsate ilmastikuolude eest. Sobib mikrofonidele, mille pikkus on kuni 186.5mm ja läbimõõt kuni 20mm.


Rode WS9 Deluxe tuulekaitse

Rode WS9 Deluxe tuulekaitse annab suurepärase müra kaitse tugeva tuule ja ebasoodsate ilmastikuolude eest.


Rode Blimp tuulekaitse

Rode Blimp tuulekaitse eesmärk on pakkuda oma shotgun mikrofonile kaitset tuulemüra ning isoleeritust löökide ja vibratsiooni eest. Sobib Rode NTG1, NTG2, NTG3, NTG4 ja NTG4 + ning mis tahes shotgun mikrofonile suurusega kuni 500mm.


Rode Blimp Extension

Rode Blimp Extension on pikenduslüli Rode Blimp tuulekaitsmele, et tuulekaiset kasutada ka pikematel shotgun mikrofonidel.


Rode Blimp Mount, Universaalne kinnitusadapter

See Rode universaalne Blimp Mount adapter on lihtsa paigaldamise süsteemiga Rode Blimp tuulekaitsme ja poomi omavaheliseks kinnitamiseks. Universaalne Blimp Mount on kergesti vahetatav alternatiiv käepidemele.


Rycote Audio Kit Zoom H5

Rycote Audio Kit Zoom H5 on terviklik komplekt käeshoitava Zoom H5 lindistaja jaoks.
Komplekt sisaldab:
Soft Grip pehmendatud käepide
portatiivne amortisatsioon lindistajale
Hot Shoe 3/8'' adapter
Zoom H5 Mini tuuletakistaja

Sennheiser tuulekaitse MKE600-le

Tuulekaitset saab kasutada Sennheiser MKE600 mikrofoniga.


Sennheiser tuulekaitse MKE440-le

Tuulekaitset saab kasutada Sennheiser MKE440 stereo shotgun mikrofoniga.


Rycote karvane ja foam tuulekaitse Zoom H1-le

Tuulekaitset saab kasutada Zoom H1 helisalvestiga.


Vaata ka…

Helisalvestid

Mikrofonid

Raadiomikrofonide süsteemid

Sennheiser K6 mikrofonisüsteem

Tuulekaitsed

Poomid

Kõrvaklapid