Raadiomikrofonide süsteemid

Sennheiser EW 122P G4-GB raadiomikrofoni komplekt

Sennheiser ew 122-p G4 on ideaalne lahendus paljudeks rakendusteks. Kõige rohkem leiab süsteem kasutust operaatoritel, kes soovivad filmida kvaliteetse heliga ka teatrietendusi ning presentatsioone. Sennheiseri ew 122-p G4 süsteemi on väga lihtne kasutada ning see on valmis tööks kohe pärast pakendist välja võtmist.


Sennheiser EW 100 G4-ME3-E headmic set

Kõik-ühes juhtmevaba mikrofonisüsteem nii kõnepidajatele kui lauljatele. Komplekti kuulub 1 SK 100 G4 juhtmevaba "bodypack", 1 ME 3-II Peamikrofon, 1 EM 100 G4 "rackmout" vastuvõtja, 1 "rack kit" ja 1 RJ10 ühenduskaabel.


Rode FilmMaker KIT, raadiomikrofoni komplekt

Rode Filmmaker Kit on digitaalne juhtmevaba mikrofonilahendus kaamerale


Sennheiser GA-3 rack-mount kit

Sennheiser juhtmevabad tooted annavad teile töökindluse, nii laval, kultuurilistel üritustel, koosolekuruumides või mõnes muus valdkonnas, mis vajab mobiilsust ning puhast ja selget heli.
GA 3 on räkitav komplekt Sennheiser Evolution juhtmeta mikrofoni süsteemis.


Sennheiser EW122P G3 raadiomikrofoni komplekt

Sennheiser ew 112-p G3 on ideaalne lahendus paljudeks rakendusteks. Kõige rohkem leiab süsteem kasutust operaatoritel, kes soovivad filmida kvaliteetse heliga ka teatrietendusi ning presentatsioone. Sennheiseri ew 112-p G3 süsteemi on väga lihtne kasutada ning see on valmis tööks kohe pärast pakendist välja võtmist.


Sennheiser Plug-on saatja 48V toitega

Plug-on saatja, mis muudab XLR-ga varustatud mikrofonid juhtmevabaks. Ühildub kõikide ew 300 seeria vastuvõtjatega. Tänu selle fantoomtoitele saab SKP 300 G3 kasutada ühtviisi nii koos kondensaatori kui ka dünaamiliste mikrofonidega.


Vaata ka…

Helisalvestid

Mikrofonid

Raadiomikrofonide süsteemid

Sennheiser K6 mikrofonisüsteem

Tuulekaitsed

Poomid

Kõrvaklapid