Raadiomikrofonide süsteemid

Sennheiser ew 112-p G3 komplekt lipsumikrofoniga

Sennheiser ew 112-p G3 on ideaalne lahendus paljudeks rakendusteks. Kõige rohkem leiab süsteem kasutust operaatoritel, kes soovivad filmida kvaliteetse heliga ka teatrietendusi ning presentatsioone. Sennheiseri ew 112-p G3 süsteemi on väga lihtne kasutada ning see on valmis tööks kohe pärast pakendist välja võtmist.


Sennheiser ew 112 G3 komplekt lipsumikrofoniga

Sennheiser ew 112 G3 on ideaalne lahendus paljudeks rakendusteks. Kõige rohkem leiab süsteem kasutust operaatoritel, kes soovivad filmida kvaliteetse heliga ka teatrietendusi ning presentatsioone. Sennheiseri ew 112 G3 süsteemi on väga lihtne kasutada ning see on valmis tööks kohe pärast pakendist välja võtmist.


Sennheiser ew 135 G3 komplekt käsimikrofoniga

Sennheiser ew 135 G3 on ideaalne juhtmevaba lahendus lauljatele või presentatsioonide täpseks salvestamiseks. Sennheiseri ew 135 G3 süsteemi on väga lihtne kasutada ning see on valmis tööks kohe pärast pakendist välja võtmist.


Sennheiser ew 152 G3 komplekt peamikrofoniga

Sennheiser ew 135 G3 on ideaalne juhtmevaba lahendus lauljatele või esitlejatele, kes soovivad keskenduda lavalisele esitusele ning säilitada seejuures vabad käed. Sennheiseri ew 135 G3 süsteemi on väga lihtne kasutada ning see on valmis tööks kohe pärast pakendist välja võtmist.


Sennheiser GA-3 rack-mount kit

Sennheiser juhtmevabad tooted annavad teile töökindluse, nii laval, kultuurilistel üritustel, koosolekuruumides või mõnes muus valdkonnas, mis vajab mobiilsust ning puhast ja selget heli.
GA 3 on räkitav komplekt Sennheiser Evolution juhtmeta mikrofoni süsteemis.


Sennheiser XSw72 pillide raadiosüsteem

Vastupidav, usaldusväärne ja lihtsalt kasutatav, XS Wireless pakub tuntud Sennheiseri heli väikestes kohtades ja konverentsiruumides. Kompaktne vöösaatja koos intstrumendi kaabliga edastab ühe patarei komplektiga heli kuni 10 tundi. Täismetallist True Diversity vastuvõtja pakub 960 häälestatavat sagedust, võimsaid skaneerimise ja sünkroniseerimise funktsioone, tagades muretu kasutamise.


Sennheiser XSw12 esitleja raadiosüsteem

Vastupidav, usaldusväärne ja lihtsalt kasutatav, XS Wireless pakub tuntud Sennheiseri heli väikestes kohtades ja konverentsiruumides. XSW 12 presentatioon komplekt sisaldab kompaktset body pack saatjat ja klõpsuga rinnamikrofoni. Täismetallist True Diversity vastuvõtja pakub 960 häälestatavat sagedust, võimsaid skaneerimise ja sünkroniseerimise funktsioone, mis lubab ühe patarei komplektiga teha tööd kuni 10 tundi.


Sennheiser XSw35 vokaali raadiosüsteem

Vastupidav, usaldusväärne ja lihtsalt kasutatav, XS Wireless pakub tuntud Sennheiseri heli väikestes kohtades ja konverentsiruumides. XSW 35 Vokaal komplekt koos e835 kardioid dünaamilise mikrofoniga lubab ühe patarei komplektiga teha tööd kuni 10 tundi, mugava mute nupu ja hea tagasisidestuse vältimisega. Täismetallist True Diversity vastuvõtja pakub 960 häälestatavat sagedust, võimsaid skaneerimise ja sünkroniseerimise funktsioone, tagades muretu kasutamise. Sagedusala (548-572 MHz).


Sennheiser EW122P G3 raadiomikrofoni komplekt

Sennheiser ew 112-p G3 on ideaalne lahendus paljudeks rakendusteks. Kõige rohkem leiab süsteem kasutust operaatoritel, kes soovivad filmida kvaliteetse heliga ka teatrietendusi ning presentatsioone. Sennheiseri ew 112-p G3 süsteemi on väga lihtne kasutada ning see on valmis tööks kohe pärast pakendist välja võtmist.


Sennheiser Plug-on saatja 48V toitega

Plug-on saatja, mis muudab XLR-ga varustatud mikrofonid juhtmevabaks. Ühildub kõikide ew 300 seeria vastuvõtjatega. Tänu selle fantoomtoitele saab SKP 300 G3 kasutada ühtviisi nii koos kondensaatori kui ka dünaamiliste mikrofonidega.


Vaata ka…

Helisalvestid

Mikrofonid

Raadiomikrofonide süsteemid

Sennheiser K6 mikrofonisüsteem

Tuulekaitsed

Poomid

Kõrvaklapid