Võrdlus
Ostukorv
Kogu kataloog
Leiunurk
Foto
Video
Prindi- ja koopiaseadmed
Esitlusseadmed
Binoklid
Audio
Kulumaterjalid
Skannerid ja arhiveerimine
Turvakaamerad
Värvihaldus
Teleringhääling
IP Audio ja Video seadmed
Kalkulaatorid
Mälukaardid
Kaablid
Tarkvara
Kinkekaardid
Kõik töötoad
Kohtumine fotograafiga
Fototöötoad
Videotöötoad
Renditooted
Renditingimused
Tutvustus
Väljastuslahendused
Dokumentide digiteerimine
Laiformaat-töökeskkond
Overalli eHooldus
Professionaalne print
Esitluslahendused
Uudiste arhiiv
Septembrikuu kampaania - säästa kuni 500€ Canoni EOS R kaamerate ja objektiivide uuendamisel!
Esindused
Töötajad
Vabad töökohad
Ettevõttest
Overalli partnerid
Keskkond
Tehniline abi
Tagasiside
Draiverid ja viited
Reisidel tehtud fotod võib harilikult liigitada kaheks. Esimeseks on mina reisil – mina püramiidi taustal, mina kohvikus, mina merevees, mina ahviga. Teiseks kategooriaks on arhitektuurifotod, ehk kirikud, katedraalid, lossid ja igasugused varemed. Kuidas pildistada kuulsaid ehitisi üles nii, et vaadates su reisipilte ei hakka sõbrad ja tuttavad kella vaatama, vaid küsivad, mis aparaat see nii ilusaid pilte teeb?
Miks tunduvad majad mu fotodel justkui pikali kukkuvat? Mis objektiiviga on kõige parem arhitektuuri pildistada? Miks on kiriku interjöör postkaartidel palju ilusam kui minu fotodel? Kuidas pildistada öist katedraali? Mida teha, kui maja ei mahu kaadrisse? Kas interjööri pildistamisel tohib välklampi kasutada? Kas arhitektuurifotol võib olla ka inimesi? Ja kui ei tohi, siis kuidas neid pildil vältida? Mida teha, kui mul statiivi ei ole, aga ruum on hämar ja säriaeg settõttu liiga pikk, et käest pildistada? Mis on tilt-shift objektiiv ja milleks see hea on? Mis aeg ja milline valgus on kõige parem arhitektuuri pildistamiseks? Kas keegi saab keelata mul mingi maja pildistamist? Kõikidele nendele ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse, kui tuled Kaido Haageni fototöötuppa Niguliste muuseumisse.
Ringkäigul Niguliste kiriku ümber ja sees tutvustab muusemi direktor hoone kõiki külgi, selle võluvaid elemente, peidus olevaid detaile ning objekte. Paralleelselt jagab Kaido Haagen soovitusi ja näpunäiteid, kuidas kogu see põnev materjal korralikult pildile saada.
Kaido Haagen on Eesti fotograaf, kelle arhitektuuri- ja interjöörifotosid on lisaks Eesti ajakirjadele avaldatud ka mitmetes Euroopa riikide vastavasisulistes väljaannetes.
Hind sisaldab:
Võta kaasa oma kaamera koos mälukaardi ja soovitavalt ka statiiviga ning lase end juhatada arhitektuuri,-, reisi,-fotomaailma. (võimaluse korral saab eelregistreerimisega tehnikat ka laenutada).
Vestlusõhtu Vestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Kristiina TammikVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Sergei ZjuganovVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Hans Markus AntsonVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Stanislav MoshkovVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Annela SamuelVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Riina VarolVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Vivian AinsaluVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Annika MetslaVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Mait JüriadoVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Joosep MartinsonVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Tõnu TunnelVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Kaupo Kikkas Vestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Andras KrallaVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Kristjan LeppVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Peeter LangovitsVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga” Tairo Lutter & Hendrik OsulaVestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga”Vestlusõhtu "Kohtumine Fotograafiga"Vestlusõhtu "Kohtumine Fotograafiga"Vestlusõhtu “Kohtumine Fotograafiga”
Jazzkaare pop-up kontsert ja isikupärase lambivarju meisterdamise töötubaPop-up kontsertAjakirjandus ilma hirmu ja soosinguta: milline on olukord Eestis?World Press Photo giidituurKõik, mida teada EOS R kohtaArutelu: Konfliktipiirkonnad: mida me neist teame?World Press Photo 2018 näituse profipäev Case study: uudsed näituse vormistamise viisidIsikupärase lambivarju meisterdamise töötubaEOS 5D Mark IV esmaesitlusNupukoolitus. Ostsid kaamera? Ja edasi…?Hommikukohvi EOS 1DX Mark II'ga#designit – kadreeri, pildista, töötle ja jagaPrindimaterjal kui sisearhitekti tööriistLinnaretk kaameragaTiina Puputti fototöötuba blogijatelePaneme prindimaterjalid proovile!Arhitektuuri pildistamise saladusedPiparkoogiPILDIMaania Ruum ja vorm seisval ning liikuval pildil Vestlusõhtu Peeter Lauritsaga: Logos & MythosKari Kuukka multimeedia seminarIlu fotole tuleb kogemusestNupukoolitus. Objektiivid.Tšarterretk ratastel – Linn pildisÄgeda moefoto köögipoolMingem golfiväljakut uut moodi avastamaNupukoolitus. Välgud.
Kasuta targalt - EOS 5D Mark IV - foto ja video nipid"ÄSSAD ON KOHAL" Kasuta targalt - EOS-1D X Mark II"ÄSSAD ON KOHAL" Seminar Taani dokumentaalfilmist"ÄSSAD ON KOHAL" Näpunäited EOS C100 Mark II ja C300 Mark II kasutajatele"ÄSSAD ON KOHAL" "Tallinn Film Wonderland ehk Filmilinnak” "ÄSSAD ON KOHAL" Päev Overalli võtteplatsilNupukoolitus. Video I – Kaamera ABCKimmo Ohtonen: Loo sisuVideoloo valmistamise etapidNiklas Meltio – Ristmeedia muutuval ajastulNupukoolitus. Video II – Esimene võteMagic Lantern – puhume vana digipeegli uuele eluleFilmi! Monteeri! Levita!EOS Utility – kontrolli kaamerat arvutiga