HP LaserJet Enterprise M525dn

Lihtsa kasutajaliidesega lauapealne multifunktsionaal, millel on äriklassi juhitavus ja turvalisus. Selge pildiga 8-tolline värviline puutetundlik ekraan, muudab teie prindi-töövood sujuvaks.

HP LaserJet Enterprise M525 multifunktsionaali ekraan, muudab tõesti teie töö lihtsamaks – selle kaudu saab otse juhtida väljaprintide järjekorda, kasutada personaliseeritud töövooge (HP Quick Sets) ning vaadata, suumida ja redigeerida skaneeritavaid pilte ja dokumente.

Kontori tööprotsessid muutuvad efektiivsemaks kui kasutate mitmekülgseid skaneerimis-võimalusi nagu dokumentide digitaalne saatmine e-mailile, võrgukausta või mitmesse sihtkohta korraga ning automaatne tühjade lehtede eemaldamine skaneeritavate lehtede hulgast. Suuremahulised paberisalved, mis on suurendatavad lisavarustusena kuni 1600 leheni, vähendavad aga prinditööde seisakuid. Lisaks aitavad teie aega ja raha kokku hoida suured HP X-seeria kassetid (samuti lisavarustuses).

Läbi veebiühenduse võimaldab HP ePrint teil printida pea kõikjal, kuid mugav on ka dokumentide salvestamine ja printimine läbi USB-pordi. Samas on kõik seadistatav ning kontrollitav läbi keskselt hallatava juhtimisfunktsionaalsuse, mis võimaldab ka laiendada ning personaliseerida printimisvõimalusi.

Kõik see on aga turvaline ja turvatud, näiteks saab dokumente kaitsta ka läbi PIN-prindi võimaluste (vajab HP’s AirPrinti ning iOS 4.2 või hilisemat op.süsteemi)

Tooteid samast grupist…

i-Sensys MF512x

HP LaserJet Pro M426dw

HP LaserJet Enterprise M525dn

i-SENSYS MF421dw

i-SENSYS MF426dw

i-SENSYS MF428x