Kõrvaklapid

Sennheiser HD201 kõrvaklapid

Suletud, dünaamilised stereo kõrvaklapid kokkuhoidlikule muusikaarmastajale. Klappidel on võimas heliedastus, hea välismüra blokeering ning ülimugav disain.


Sennheiser HD202 II kõrvaklapid

HD 202-II on suletud tüüpi võimsa bassiga ülekõrva suuruses kõrvaklappid. Kerge ja mugav. Vastupidav ja paidnlik peakaar. Hea ümbritseva müra summutus.


Sennheiser HD205 II kõrvaklapid

HD 205-II annab stuudio kvaliteediga detailse sagedusriba koos suurepärase välismüra blokeerimisega. Pööratav klapp ühe kõrvaga kuulamiseks, samuti ühepoolne kaabel, need on professionaalsed kaaslased DJ ja kodusel salvestamisel. Erinevalt konkureerivatest mudelitest pöörleb kõrvaklapp säilitades kuularite kontakti peaga stabiilselt ja mugavalt ilma, et müra lekiks kõrvalasuvatesse mikrofonidesse. HD 205-II on kaasas mugav kaitsev kott ja lukustamise 1/4 "adapter ladustamiseks ja transportimiseks.


Sennheiser HD280 PRO kõrvaklapid

Suletud tüüpi kõrvaklapid, mille parameetrid ületavad professionaalide nõudmisi. Tugev konstruktsioon ning pööratavad klapid teevad HD280 PRO sobivaks paljudeks monitoorimisrakendusteks.


Sennheiser IE4 kuularid

Rikkaliku stereoheliga professionaalne kuular IE6 on mõeldud kasutamiseks juhtmevabade seadmete monitooringuks. Kuularite vastupidav disain ning erinevate suurustega otsad tagavad suurepärase välismüra blokeeringu ning täpse heli reprodutseerimise.


Sennheiser HD600 kõrvaklapid

Sennheiser HD600 kõrvaklapid on audiofiili kvaliteediga avatud dünaamilised hi-fi/professionalstereo kõrvaklapid. Loomuliku, detailse ja ruumilise helipildiga kuularid. Mugavad kanda ka pika ajaperioodi jooksul. HD 600 saab ühendada otse kõrgekvakiteetse Hi-Fi süsteemiga, eelkõige CD, DVD ja MP3 mängijatega.


Beyerdynamic DT-990 Pro kõrvaklapid

Beyerdynamic DT-990 Pro on avatud dünaamilised stereo kõrvaklapid. Mõeldud nii stuudio kui ka professionalseks kasutamiseks.


Sennheiser IE 60 mürasummutusega kuularid

Tõeliselt rikkaliku stereoheli ja võimsa bassiga professionaalsed kuularid IE 60 on disainitud just robustsesse oludesse.Kuularite vastupidav disain ning erinevate suurustega otsad tagavad suurepärase välismüra blokeeringu ning täpse heli reprodutseerimise.


Sennheiser HD 650 kõrvaklapid

Rikkaliku ja naturaalse heliga kõrvaklapid, mis ei vea alt ka tõeliselt nõudlike audiofiile.Kuulake oma kodus mugavalt ka kõige pikemaid kontserte nii elutruult, nagu oleksite ise seal. Lisaks paljudele testivõitudele ja on need klapid ka Golden Ear Award 2008 võitja.


Sennheiser HD 26 PRO kõrvaklapid

HD 26 Pro suletud kõrvaklapid profesionaalse monitoorimise jaoks ning hea müra summutusega. Innovaatiline ActiveGard© tehnoloogia, mis kaitseb kuulajat äkiliselt valjenenud heli eest. Kerged ja käepärased kõrvaklapid, mida on ülimugav kanda ka pikaajalisel kuulamisel.


Sennheiser HD 25 kõrvaklapid

Eriliselt kerged HD 25 kõrvaklapid pakuvad maksimaalset mugavust ka pikaajalisel kandmisel.
Dünaamilised suletud-tüüpi kõrvaklapid, mis on ideaalsed mürarikastes välitingimustes kasutamiseks.


Sennheiser HD 25 PLUS kõrvaklapid

Eriliselt kerged HD 25 PLUS kõrvaklapid pakuvad maksimaalset mugavust ka pikaajalisel kandmisel.
Dünaamilised suletud-tüüpi kõrvaklapid, mis on ideaalsed mürarikastes välitingimustes kasutamiseks.


Sennheiser HD 25 LIGHT kõrvaklapid

Eriliselt kerged HD 25 PLUS kõrvaklapid pakuvad maksimaalset mugavust ka pikaajalisel kandmisel.
Dünaamilised suletud-tüüpi kõrvaklapid, mis on ideaalsed mürarikastes välitingimustes kasutamiseks.


Sennheiser kõrvaklappide vahetatav kaabel 3m

Sennheiser kõrvaklappide vahetatav kaabel. Sobib Sennheiseri kõrvaklappidele HD200, HD210, HD270, HD490, HD495, HD500, HD570, HD590, EH2200, EH2700.
Kaabli pikkus 3 m, 3,5 mm pistikuga.


Vaata ka…

Helisalvestid

Mikrofonid

Raadiomikrofonide süsteemid

Sennheiser K6 mikrofonisüsteem

Tuulekaitsed

Poomid

Kõrvaklapid