Laiformaatprinterid Plakat/Foto

Canon ImagePROGRAF iPF6400SE

IPF 6400SE on 24“ (60,96 cm) laiusega, usaldusväärne, kiire ja kvaliteetne laiformaatprinter. Printeri 6-värviline LUCIA EX pigmendipõhine tindisüsteem annab erksate värvidega kauapüsivad tulemused ja sobib hästi pilkupüüdvate teabetahvlite, pakendite, plakatite, brošüüride, uudiskirjade jms trükkimiseks.


Canon ImagePROGRAF iPF8400SE

IPF 8400SE on 44“ (117, 6cm) laiusega, usaldusväärne, kiire ja kvaliteetne laiformaatprinter. Printeri 6-värviline LUCIA EX pigmendipõhine tindisüsteem annab erksate värvidega kauapüsivad tulemused ja sobib hästi pilkupüüdvate teabetahvlite, pakendite, plakatite, brošüüride, uudiskirjade jms trükkimiseks.


Canon ImagePROGRAF iPF6400S

IPF 6400S on 24“ (60,96 cm) laiusega, paindlik ja funktsionaalne laiformaatprinter. Printeri 8-värviline LUCIA EX pigmendipõhine tindisüsteem võimaldab kiiresti ja madalate kuludega printida kõrge kvaliteediga trükiseid.


Canon iPF PRO-4000S

ImagePROGRAF PRO-4000S on 44" laiformaat printer, mis kasutab 8 värviga LUCIA PRO pigmendipõhist tindisüsteemi.
Printerit iseloomustab kõrget tootlikkus, väga hea prindikvaliteet ja usaldusväärsus. Tõhus printer suurte ja kvaliteetsete piltide printimiseks.


Canon iPF PRO-6000S

iPF 6000S on parim valik suure formaadiliste trükiste (60") printimiseks. Printeri 8-värviline LUCIA PRO pigmendipõhine tindisüsteem võimaldab printida kiiresti, sealjuures säilitades trükise kõrge kvaliteedi.


Canon iPF PRO-1000

Lauale mahtuv printer, mis sobib professionaalsetele fotograafidele ja edasipüüdlikele amatööridele. Printige suurepärase kvaliteediga kuni A2-formaadis, kasutades 12 tindi süsteemi.


Canon ImagePROGRAF iPF5100

Canon ImagePROGRAF iPF5100 on erakordse kvaliteediga laiformaat printer, mis trükib kuni A2 formaadis värvilisi ja mustvalgeid fotosid paljudele erinevatele materjalidele. See unikaalne 12 värvise pigmendipõhise tindisüsteemiga seade on ideaalne fotode, kunstireprode ning plakatite trükkimiseks.


Canon iPF PRO-2000

Canon ImagePROGRAF iPF PRO-2000 on erakordse kvaliteediga 24" laiformaat printer, mis trükib värvilisi ja mustvalgeid fotosid paljudele erinevatele materjalidele. See unikaalne 12 värvise pigmendipõhise tindisüsteemiga seade on ideaalne fotode, kunstireprode ning plakatite trükkimiseks.


Canon iPF PRO-4000

ImagePROGRAF PRO-4000 on 44" laiformaat printer, mis kasutab 12 värviga LUCIA PRO pigmendipõhist tindisüsteemi. imagePROGRAF PRO sarja printeritega prindid tõetruud fotokvaliteediga pildid.
Printerit iseloomustab kõrget tootlikkus, väga hea prindikvaliteet ja usaldusväärsus.
Tõhus printer suurte ja kvaliteetsete piltide printimiseks.


Canon iPF PRO-6000

iPF 6000 on parim valik suure formaadiliste trükiste (60") printimiseks. Printeri 12-värviline LUCIA PRO pigmendipõhine tindisüsteem võimaldab printida kiiresti, sealjuures säilitades trükise kõrge kvaliteedi.


Vaata ka…

Fotoprinterid

Must-valged laserprinterid

Värvilised laserprinterid

Must-valged multifunktsionaalid

Värvilised multifunktsionaalid

Must-valged kontori väljastuslahendused

Värvilised kontori väljastuslahendused

Kiired tindipritsprinterid

Must-valged tootmisseadmed

Värvilised tootmisseadmed

Laiformaatprinterid CAD/GIS

Laiformaatprinterid Plakat/Foto

HP Latex laiformaatprinterid

HP PageWide XL laiformaatprinterid