Mikserpuldid ja varustus

DataVideo SE-500 analoog videomikser

Lihtne 4 kanaliga mikserpult, millel S-Video (Y/C) ja komposiitvideo sisendid. Erinevate efektide hulgas on ka pilt-pildis funktsioon ja värviprotsessor. Kanaleid sünkroonitakse sisemiselt kasutades kahe kanaliga TBC 4:2:2 kaadrisünkronisaatorit. Mikserpuldil on komponentvideo (YUV), S-Video (Y/C) ja komposiitvideo väljundid.


DataVideo SE-800AV analoog videomikser

4 kanaliga mikserpult, millel komponentvideo (YUV), S-Video (Y/C), komposiitvideo ja stereoheli ühendused. Vajadusel saab mikserpulti täiendada DV-sisend, DV-väljund, SDI-väljund lisakaartidega. Muud funktsioonid on samad kui DataVideo SE-800 mikserpuldil.


DataVideo SE-800 digitaalne videomikser

4 kanaliga videomikser, millel DV (Firewire), komponentvideo (YUV), S-Video (Y/C), komposiitvideo ja stereoheli sisendid. Analoog- ja digisisendeid on võimalik omavahel miksida. Pult toetab ka SDI graafika kasutamist ning 10-bitist SDI-väljundit. DataVideo SE-800 on taskukohase hinnaga digisisenditega mikserpult.


DataVideo SE-1000 SD/HD-SDI videomikser

DataVideo SE-1000 on kompaktne kõrg- ja standarlahutusvideo mikserpult, millel 6 sisendit (5x HD/SD-SDI ning 1x DVI-I), kolm väljundit (3x HD/SD-SDI), RS-422 juhtimine ja Ethernet-liides. Videomikseril on ka integreeritud 10-bitine 6-kanaliga kaadrisünkronisaator. Tegemist on võimsa tulevikukindla ja täielikult laiendatava seadmega.


DataVideo HS-500 mobiilne videostuudio

DataVideo HS-500 on kompaktne kaasaskantav ühes kohvris lahendus, mis baseerub DataVideo SE-500 mikserpuldil ning TLM-702 LCD-monitoril. Sobib perfektselt erinevateks rakendusteks, kus on vaja väga kompaktset ja mobiilset videostuudiot. Videostuudio on integreeritud stiilsesse ja kergesse alumiiniumkohvrisse.


DataVideo HS-800 mobiilne videostuudio

DataVideo HS-800 on kerge kõik-ühes lahendus, mis baseerub SE-800 4-kanaliga videomikseril. DataVideo SE-800 võimaldab lülitada nelja erineva kanali digi-/analoogvideo ja kuni kuue kanali heli vahel.


Vaata ka…

Video- ja kinokaamerad

Videokaamerate lisad

Mikserpuldid ja varustus